Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2006 o 14:12, żdzisiek napisał:

kto z was przeszedł już gre??


ja przeszedłem :) i właśnie zacząłem grać po raz drugi, tym razem będę grał złą "stroną mocy" :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o, gratulacje.

i co? fabuła w trójce jest tak samo miażdżąca jak w poprzednich częściach? czy to raczej taka hollywoodzka sieczka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 13:15, Bidasek napisał:

Taka reakcja ze strony Orków jest skutkiem "nadmiernego" wyzwalania miast. Jeśli uwolnisz spod
ucisku więcej niż dwa miasteczka (Ardea, Gotha i Vengard nie liczą się), przywódcy pozostałych
osiedli "pod zaborem" bojąc się ludzkich szpiegów zaatakują Bezimiennego.

To muszę wybić całe Trelis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem was zganić za reklamę telewizyjną Gothica. Nie dość, że całość kaltkuje okrutnie, co z pewnością nie zachęci ani laika ani "hardocorowego" gracza do zakupu, to jeszcze kompletnie nie pasuje do klimatu gry. Chaos, "sztywna" (kto widział ten wie, o co mi chodzi) walka, krótkie cięcia itp. może pasują do jakiejś japońskiej bijatyki, czy fpsa, ale na pewno nie do Gothica. Oczikwałbym raczej pięknych, różnorodnych krain widzianych ze spokojnego lotu ptaka. Reklama tworz obraz Gothica jako konsolowej rąbanki, a nie ambitnego RPG, a brak płynności dyskwalifikuje ją całkowicie.
P.S Czy moglibyście udostępniać swoje telewizyjne spoty na stronie gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie za arena w Monterze jest kufer Ashtona .. i w nim taki list ile kto daje kasy czy coś.. i pod koniec pisze:
Lepiej zebym zmieniał miejsca gdzie to przchowuje bo Marik zacznie węszyć: O co chodz? mam to dać marikowi ?.. panowie oswobodziliście już Montere ? .. czy idziecie dalsze misje z np z Gothą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 14:28, Mediv napisał:

To ile ty dziennie grasz!? Ja jestem dopiero w Monterze :P


jak mnie gra wciągnie to potrafię sporo godzin na nią poświęcić ;)

____________________
Azrathel

powiem tyle, że mi się podobała ;)
narazie nie chce tu jakichś konkretów, porównań czy dłuższych wywodów pisać póki większość ludzi nie przejdzie tej gry ;) wtedy dopiero pogada się o tym, bo możnaby przypadkiem jakiego spoilera walnąć niechcący...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 14:39, pyziax napisał:

Gra nie widzi cd w napędzie kilka chwil po uruchomieniu.
Co mam robić???/

spróbuj zawsze uruchamiać z autoranu mi nie wykrywa płyty iedy z niego nie włanczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff, udało się! Uwolniłam Monterę. Nie było łatwo, ale dobrze ze buntownicy pomogli ;) Miałam 19lvl, 208siły, rubinowe ostrze i mistrza w walce mieczem. Teraz mam zamiar wybrac sie do Trelis. I tu pojawia się moje pytanie: czy muszę teraz koniecznie iść do Gothy czy moge najpierw isc do Trelis i Galdern?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 14:35, zajacisko napisał:

To muszę wybić całe Trelis?


Szczerze mówiąc, niewiele to da. Nawet jeżeli tego dokonasz, będziesz musiał zrobić to samo z innymi miastami (nawet w Varrancie), ponieważ orkowi przywódcy mają Cię za wroga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 15:07, Magwisienka napisał:

I tu pojawia się moje pytanie: czy muszę teraz koniecznie iść do Gothy czy moge najpierw isc do Trelis i Galdern?


do Gothy możesz spokojnie pójść później ;) kolejność nie ma tu większego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak ja go znalazlem jest tam gdzie zaznaczono na mapce ...
...
...
...
...
ale dopiero jak odwiedzisz jego kuznie w jego klanie i dowiesz sie ze gdzies wyruszyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 12.11.2006 o 15:08, cinus` napisał:

do Gothy możesz spokojnie pójść później ;) kolejność nie ma tu większego znaczenia.


Dzięki. mam jeszcze jedno pytanko: uwolniłam juz Ardeę, Cape Dun i Monterę. Czy moge jeszcze jakies miasto oswobodzić czy orki juz mnie zaczną atakowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 14:35, zajacisko napisał:

To muszę wybić całe Trelis?


****SPOILER*****
całego Trelis nie musisz wybijać, wystarczy jak zabijesz Vaka i uciekniesz z miasta, jego musisz w takiej sytuacji zabić gdyż on ma bardzo ważny dla głównej fabuły przedmiot, który musisz zdobyć.
w każdym bądź razie od tej pory będziesz miał przewalone u orków do końca gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się