Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

POMOCY!
W Trelis mam 76 punktów reputacji.Normalne wchodzę do pomieszczenia z Vakiem a on się do mnie odzywa:
''''Złe wieści'''' , ''''Więcej ryzykować nie będę'''' , ''''Wszystkie podejrzane Morry zostaną zabite''''.I w tym momencie wszyscy z Trelis się na mnie rzucili.Tak samo było w Geldern.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 01:33, Karharot napisał:

> -gdzie jest ta świątynia o której mowa w Trelis (ma być na południowym wschodzie ale gdzie?

> co to za miejscje?

Ona jest faktycznie na południowy-wschód od Trelic ale na północ od zatoki która oddziela Myrtanę
i Varrant. Jeśli poszedłeś aż do Lago to wylądowałeś kawał drogi na południe i trochę na wschód
od niej. Musisz wrócić do Trelis i zacząć szukać na drugim brzegu zatoki.

> wiec kto najbliżej może mnie nauczyć ściągać skóry z gadów?

Tej umiejętności uczą tylko myśliwi a nie przypominam sobie takich w Varancie. Określenie "najbliżej"
jest względne - weź kamień teleportacyjny do Lago (leży niedaleko poletka z bagiennym zielem
w pobliżu małego murku) a potem użyj kamienia teleportacyjnego do Cape Dun, naucz się umiejętności
od myśliwego który jest niedaleko wioski i wróć kożystając z kamienia teleportacyjnego do Lago.


no to kicha z tym gostkiem, zapomniałem że jak robiłem misje w cape dun to uciekałem przed wilkami i ten gość mie wyręczył i zaczął sie znimi prać, ale nieszczęśliwym losem go zabiły:( i kto mnie nauczy zdobywać skóry i pazury gadów...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem mam 200 prastarej wiedzy i chciałbym zostać magiem ognia jak jest napisane w umiejętnościach przeszukałem wszystkich warzniejszych magów ognia lecz żaden tego nie uczy (mag nad salą ,magowie w klasztoże, xardas )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 12:24, Przemoo08 napisał:

Kurczę a ja jeszcze nie mam g3 ale powiedzcie mi czy mi będzie chodził (procesor 3ghz,karta
graficzna geforce 6600gt,pamięć 1giga) :] :] :]

Mam ciut lepszy sprzęt a chodzi mi dobrze na średnich ustawieniach dopiero od kiedy dokupiłem drugi tysiąc pamięci... Mam teraz 2 giga :)


Czy ktoś wie;
- gdzie są kapliczki Adanosa
- gdzie można dostać najpotężniejsze czary ( "Meteor" itp.)
- gdzie ''najwcześniej" można się nauczyć walki dwoma brońmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 12:58, Tengu napisał:

Czy ktoś wie;
- gdzie są kapliczki Adanosa


niema takich kapliczek

Dnia 12.11.2006 o 12:58, Tengu napisał:

- gdzie można dostać najpotężniejsze czary ( "Meteor" itp.)


nie wiem

Dnia 12.11.2006 o 12:58, Tengu napisał:

- gdzie ''najwcześniej" można się nauczyć walki dwoma brońmi?


w Vengardzie w Bakareshu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 12:48, Baal Namib napisał:

u mnie jest dziesięciu xD ... jak pokonaliscie taką chołotrę ? .. Braliscie kogos do pomocy
?

Widocznie u mnie kilku skończyło jako pokarm pełzaczy (lub zębaczy) :P

Jak sobie z nimi nie możesz poradzić, weź do pomocy Gorna (przyłączy się do bohatera tylko po pokonaniu demona) lub Coppera z Reddock.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka reakcja ze strony Orków jest skutkiem "nadmiernego" wyzwalania miast. Jeśli uwolnisz spod ucisku więcej niż dwa miasteczka (Ardea, Gotha i Vengard nie liczą się), przywódcy pozostałych osiedli "pod zaborem" bojąc się ludzkich szpiegów zaatakują Bezimiennego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 13:30, Kedly napisał:

ej kto może mnie szybko nauczyć jak obrabiać gady (zdzierać skóry i pazury)????


teleportuj sie do klanu wilka. Albo gostek niedaleko Cape Dun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 13:32, michal01234 napisał:

> ej kto może mnie szybko nauczyć jak obrabiać gady (zdzierać skóry i pazury)????

teleportuj sie do klanu wilka. Albo gostek niedaleko Cape Dun



oto chodzi że niemam teleportu do klanu wilka a do rordmaru mi sie niechce iść. a ten gostek koło cape dun to go wilki zjadły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam na druidów, według przeglądanych przeze mnie mapek jest ich łącznie 5-6 w całej krainie. Pierwszego najłatwiej znaleźć idąc do Montery droga gdzie nie ma bandytów czyli w lewo od domku za mostem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, zainstalowałem grę i przy próbie odpalenia wyskakuje mi błąd "Aplikacja została niewłaściwie zainicjowana błąd 0xc0000 coś tam ; ] Czy ktos ma jakis pomysł co jest nie tak ? Reinstalacja nic nie dała, sprawdzałem na innym kompie i działa ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 13:49, zax92 napisał:

Mam 21 lvl i zaraz zrobie rewolucje w Monterze, mam pytanie kiedy i kto nauczy mnie walki dwoma mieczami ?


dopiero w Varrancie będziesz mógł się tego uczyć, więc jeszcze długa droga przed tobą zanim do tego dojdziesz.
wiem, że uczy tego Silvio w Bakaresh (nie wiem jak to jest w innych miastach), ale on uczy tylko podstawy dwóch mieczy, mistrza dwóch mieczy możesz się nauczyć tylko w Ishtar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 13:46, Mistic napisał:

Obstawiam na druidów, według przeglądanych przeze mnie mapek jest ich łącznie 5-6 w całej krainie.
Pierwszego najłatwiej znaleźć idąc do Montery droga gdzie nie ma bandytów czyli w lewo od domku
za mostem.

Biegałemm wokół Montery i jakoś się nie natknąłem... pewnie dlatego, że od razu pobiegłem sobie drogą z bandytami i po drodze ich wysiekłem ^^

Dzięki za informację, poszukam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się