Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Ardea , Cap Dun gra chodzi bez problemowo

Dnia 18.03.2007 o 16:10, Prateorian napisał:

, potem jak dochodze do Monetery zaczyna się ciąć , a potem jest coraz gorzej . Może mi ktoś
powiedzieć czemu?

U mnie może nie odbywało się to w ten sposób , że im dalej tym gorzej , ale również w Monterze było najwięcej problemów z płynnością.Montera jest większa od odwiedzanych wcześniej miejscowości , npc-ów tam pałęta się sporo , więc może dlatego tak to działa.Podobnie miałem w Klanie Młota , czyli również dużej lokacj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie a propos łatki 1.12. Mam problem z jej ściągnięciem (z gram.pl ni jak nie chce mi pójść - dochodzi do max 30% i trup). W sieci znalazłem sporo miejsc, z których mógłbym ją teoretycznie ściągnąć, ale tylko na gram.pl jest podana informacja, że to patch polski. W innych miejscach nie ma żadnej informacji odnośnie obsługiwanych języków. Czy moglibyście mi podać jakiś sprawdzony adres? Będę wdzięczny.

Swoją drogą, łątka 1.12 zawiera w sobie 1.09, prawda?


Pozdrawiam,
KoZa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest wręcz przeciwnie - tuż po włączeniu gry tnie się dość mocno, a potem, jak się już "rozpędzi", to chodzi płynnie przez cały czas. Tak z innej beczki: to trochę nie fair, że buntownik zarabia więcej niż najemnik (sprzedaż orkowej broni). Po wybiciu obozu buntowników powinno się dostawać zastrzyk gotówki na jakieś 15k złota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie powinno być konfliktów przy innych źródłach - a jakby były, to mogę wrzucić patcha na jakiś fileshack.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 17:18, Qbli napisał:

U mnie jest wręcz przeciwnie - tuż po włączeniu gry tnie się dość mocno, a potem, jak się już
"rozpędzi", to chodzi płynnie przez cały czas. Tak z innej beczki: to trochę nie fair, że buntownik
zarabia więcej niż najemnik (sprzedaż orkowej broni). Po wybiciu obozu buntowników powinno
się dostawać zastrzyk gotówki na jakieś 15k złota :)

duzo zrobi tylko po zabiciu rhobara i jego "dworu". w obozach buntownikow prawie nic nie ma, a nawet gdyby to sa tylko 3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nawet pracując dla Orków można się odkuć na 2-3 miastach, tylko trzeba uważać, żeby nie wkurzyć ''bossów'' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 17:23, Qbli napisał:

W sumie to nawet pracując dla Orków można się odkuć na 2-3 miastach, tylko trzeba uważać, żeby
nie wkurzyć ''bossów'' :)

No masz rację kiedyś nie wyjaśnionych przyczyn wkurzył się na mnie Grok przywódca orków w Geldren i już nie mogłem z nim gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 17:31, Rga napisał:

Gothica III jeszcze nie kupilem, ale już I i II przeszedłem z 2 razy każda

Ja mam wszystkie części originalne i powiem ci coś Gothica3 nie będziesz żałował kupna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 17:20, Qbli napisał:

Moim zdaniem nie powinno być konfliktów przy innych źródłach - a jakby były, to mogę wrzucić
patcha na jakiś fileshack.


Wielkie dzięki! W takim razie dam znać (pewnie za jakieś trzy/cztery dni). ;-)


Pozdrawiam,
KoZa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w gothic 3 jest kraina nordmar w której znajduję się klasztor,a w nim posąg innosa przy którym można przysiąc służbę.Moje pytanie jest następujące czy są też beliara lub adanosa jeśli tak to gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 17:58, gorn63 napisał:

Moje pytanie jest następujące czy są też beliara lub adanosa jeśli tak to gdzie?


Główna kapliczka Beliara w której to się z nim rozmawia znajduje się w świątyni w Bakaresh, a kapliczek czy tam posągów Adanosa w grze nie spotkałem, więc chyba ich nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie jest następujące czy są też beliara lub adanosa jeśli tak

Dnia 18.03.2007 o 17:58, gorn63 napisał:

to gdzie?

Jest jeszcze główna świątynia Beliara w Bakareshu , ale wejdziesz do nie dopiero wtedy , gdy uzyskasz w mieście reputację 75%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 18:10, gorn63 napisał:

jak można zabić jelenia?jest bardzo szybki


Z łuku najlepiej lub jakimś czarem typu błyskawica.

PS Staraj się nie dodawać dwóch takich krótkich postów pod rząd, forum to nie czat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 18:10, gorn63 napisał:

jak można zabić jelenia?jest bardzo szybki

Wszystkimi czarami i łukami na dystans bo bronią wręcz raczej go nie zabijesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 18:03, cinus` napisał:

> Moje pytanie jest następujące czy są też beliara lub adanosa jeśli tak to gdzie?

Główna kapliczka Beliara w której to się z nim rozmawia znajduje się w świątyni w Bakaresh,
a kapliczek czy tam posągów Adanosa w grze nie spotkałem, więc chyba ich nie ma ;)

A kapiliczek Adanosa nie ma jak chcesz się nauczyc magii Adanosa to albo u Saturasa albo u Vatrasa.
Vatras jest w Lago, a Saturas niedaleko świątyni Al Schedim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobrze to się nie powtórzy zadam teraz ostatnie pytanie czy są jakieś tipsy lub kody na zwiększenie reputacji np.reputacja w Nordmarze 75% albo reputacja u koczowników 50%.myślę że raczej nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się