Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 17.03.2007 o 16:27, Bez imjenny napisał:

To gdzie sie wpisuje kod przywołania Zubena??
Nie moge sie cofnac bo niemam juz tamtych zapisow


Możesz w konsoli wpisac

goto Zuben

Pamiętaj o dużej literze imienia

Pojawisz się obok niego lub obok jego ciała !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 16:35, ryciu6 napisał:

> To gdzie sie wpisuje kod przywołania Zubena??
> Nie moge sie cofnac bo niemam juz tamtych zapisow

Możesz w konsoli wpisac

goto Zuben

Pamiętaj o dużej literze imienia

Pojawisz się obok niego lub obok jego ciała !!!

Czyli jak w trakcie gry ale gdzie jest miejsce zedy to wpisac troche pod tym wzglendem zielony jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomocy ! Przed chwilą grałem w Gothica III... grałem i nagle zresetował mi sie komputer.Myslalem ze to tak z niczego sie zresetował.Włączam znowu Gotchia III i znowu sie zresetował .Włączylem jeszcze raz i znowu sie zresetował co to może być ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co to może być ????

Albo komputer Ci się przegrzewa, albo wyszedł na jaw nowy błąd gry ;) Ale myślę, że coś z kompem masz nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 19:22, KannX napisał:

co to może być ????

Albo komputer Ci się przegrzewa, albo wyszedł na jaw nowy błąd gry ;) Ale myślę, że coś z kompem
masz nie tak.


No nie wiem , pieerwszy raz mi sie tak zdazylo ,jak coś innego robie na kompie to jest normalnie wylącze kompa na troche niech odpocznie i znowu sprobuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mjałem kiedys cos takiego,chyba procek sie przegrzał bo moj wtedy miał 75*C (po restarcie szybko sprawdz w DOS zanim ostygnie) wiatrak był strasznie zawalony kurzem wyczysciłem i przestał ,ale moze tak sie akurat złozyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 19:56, Bez imjenny napisał:

Mjałem kiedys cos takiego,chyba procek sie przegrzał bo moj wtedy miał 75*C (po restarcie szybko
sprawdz w DOS zanim ostygnie) wiatrak był strasznie zawalony kurzem wyczysciłem i przestał
,ale moze tak sie akurat złozyło


Dobra ten problem minąl ale teraz pojawil sie nastepny .Wiec gdy atakuje np. goblina to pojawiaja mi sie obrazenia jakie zadalem mu(tak jak nie screenie). Nie znika to , co mam zrobic =/.

20070317221131

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 22:11, Ludvic napisał:

> /.../ Nie znika to , co mam zrobic =/.

Prawdopodobnie bawiłeś się klawiszami funkcyjnymi. Pobaw się nimi jeszcze raz - tylko każdy po chwili wciskaj drugi raz, bo coś namieszasz. Jak Ci te napisy znikną, to zapisz grę i graj dalej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z was pamięta przygodę z Basirem*? [ chyba tak się pisze:p w Monterze chciał abyśmy przynieśli mu szkatułkę]
W varancie dostałem zadanie aby go zabić ale...zrobiłem to oswobadzając Monte...co on przeskrobał:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 15:04, Word up napisał:

Ktoś z was pamięta przygodę z Basirem*? [ chyba tak się pisze:p w Monterze chciał abyśmy przynieśli
mu szkatułkę]
W varancie dostałem zadanie aby go zabić ale...zrobiłem to oswobadzając Monte...co on przeskrobał:)?

W Ben Sali zleca zadanie Julio oskarżając Basira o otwarcie świątymi i spowodowanie kłopotów z nieumarłymi.Zresztą rozmawiając z Basirem po raz pierwszy , stwierdza on , że zdobył w jakiś sposób starożytny artefakt.Pewnie chodzi właśnie o otwarcie i okradzenie Świątyni Ben Sala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem z gothickiem 3 . Zawsze na początku Ardea , Cap Dun gra chodzi bez problemowo , potem jak dochodze do Monetery zaczyna się ciąć , a potem jest coraz gorzej . Może mi ktoś powiedzieć czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Może mi ktoś powiedzieć czemu?

Po ok. 3 godzinach gra zapycha całą pamięć RAM. Polecam wtedy zapisać, wyjść z gry i uruchomić ponownie komputer. I tak co kilka godzin jak zaczyna ścinać bez powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się