Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2007 o 16:14, Kris_bla napisał:

A jak ja mam dwa razy wiecej postow na stronie i w ogole mam 425 stron, to na ktorej? Mozesz
URL posta dac ;-P


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=14226&pid=17008

Zauważyłem coś dziwnego: kiedy podchodzę do goblina, gra się wiesza xD Spróbuję jeszcze się pobawić, zawsze jest reinstall....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba w niego pograć i tyle. To prawdziwe RPG idące w jednym szeregu z Baldur''s Gate, Neverwinter Nights czy Falloutem. Jeżeli wolisz coś luźniejszego zagraj w Fable, albo Jade Empire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 17:46, matui1996 napisał:

Dla mnie Gothic czy 1 czy 3 to jedna wielka wtopa zaden Gothic mi się nie podoba ani troszeczkę
. Nie wiem jak ludzie mogli polubić Gothic :{.

Jeśli nie lubisz Gothica nie musisz tego wszystkim oznajmiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 17:46, matui1996 napisał:

Dla mnie Gothic czy 1 czy 3 to jedna wielka wtopa zaden Gothic mi się nie podoba ani troszeczkę
. Nie wiem jak ludzie mogli polubić Gothic :{.

Nie ma przymusu lubić Gothic i go chwalić , ale przydałoby się jakieś logiczne uzasadnienie tak druzgocacej opinii jak: "jedna wielka wtopa".Nie lubię , bo nie , to naprawdę żaden argument a post tego rodzaju do dyskusji wnosi :nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic 3 byłby taki wspaniały gdyby nie te rozliczne błędy (zwisy, niemożność ukończenia niektórych questów, niedziałające umiejętności) i kompletny brak optymalizacji silnika gry. I jeszcze animacje postaci są bardzo słabe, a fizyka rag-doll pozostawia wiele do życzenia (np. po zabiciu przeciwnik wylatuje na 3 metry w górę). Mógłbyć hit, ale tak niedopracowana gra hitem nigdy nie zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, co zrobiłem źle - zapomniałem wgrać compiledanimations.pak, wrzuciłem tylko .p00 i gra nie znalazła animacji ataku dla goblina :)

Zaraz spróbuję z soundami - z tego, co rozumiem, po rozpakowaniu dźwięki o wiele lepiej brzmią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy żeby rozpocząć rewolucję w Monterze muszę iść zanieść list od Snaforda do Okary? Trochę to daleko, a nie chcę iść na marne. No bo tak... Wiem już, że Sanford jest buntownikiem. Gadałem już z Verekiem. Potem gadałem znowu z Sanfordem i on powiedział, że muszę zabić Vareka. Problem w tym, że sam nie dam rady zabić Vareka, bo ma niezłą obstawę. Czy można wygrać z orkami zaczynając walkę z obojętnie którym z nich? Jeśli tak, to kto jeszcze mi pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu wspomnę, że na wet zaniesienie listu nie spowoduje dodatkowych posiłków:p, musisz sam zacząć rewolucję...i nie martw się:) pomagać ci będą niewolnicy i trzech npc;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 18:47, Word up napisał:

Od razu wspomnę, że na wet zaniesienie listu nie spowoduje dodatkowych posiłków:p, musisz sam
zacząć rewolucję...i nie martw się:) pomagać ci będą niewolnicy i trzech npc;/


A muszę zacząć od zabicia Vareka (dowódca orków w Monterze) czy mogę rzucić się na pierwszego lepszego orka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 17:51, Karharot napisał:

> to jest ich 5 ta a skąd wiadomo które to ?

Kiedy do nich celujesz mają inny podpis (właśnie "płochliwy jeleń"), podczas gdy normalnie
wyświetla ci się tylko "jeleń"

dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie:p możesz zaatakować kogo tylko chcesz...radze przed tym wykonać quest, który dostałeś od tutejszych buntowników, aby zlikwidować...strażników(?)(już nie pamiętam nazwy;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 18:49, Luke Shadow napisał:

> Od razu wspomnę, że na wet zaniesienie listu nie spowoduje dodatkowych posiłków:p, musisz
sam
> zacząć rewolucję...i nie martw się:) pomagać ci będą niewolnicy i trzech npc;/

A muszę zacząć od zabicia Vareka (dowódca orków w Monterze) czy mogę rzucić się na pierwszego
lepszego orka?

Ale jak będziesz wybijał jakieś inne miasto to radzę ci zacząć od jakiegoś szamana bo oni są bardzo dobrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 19:20, Word up napisał:

Nie:p możesz zaatakować kogo tylko chcesz...radze przed tym wykonać quest, który dostałeś od
tutejszych buntowników, aby zlikwidować...strażników(?)(już nie pamiętam nazwy;p)


Od buntowników dostałem quest polegający za zabijaniu ...krów. Już go wykonałem. Aha, dla buntowników w Monterze wykonałem jeszcze zadanie z zabiciem tego najemnika, który siedział w miejscu ich spotkań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 20:11, Luke Shadow napisał:

Od buntowników dostałem quest polegający za zabijaniu ...krów. Już go wykonałem. Aha, dla buntowników
w Monterze wykonałem jeszcze zadanie z zabiciem tego najemnika, który siedział w miejscu ich
spotkań.

Chyba World up''owi ( ? ) chodziło o te zadanie, w którym trzeba zabić 4 strażników bramy, bardzo jest pomocne bo później masz do zabicia 4 przeciwników mniej ;P Możesz je dostać od buntowników, którzy siedzą niedaleko jaskini agresywnych wilków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2007 o 20:24, Gryczka napisał:

Chyba World up''owi ( ? ) chodziło o te zadanie, w którym trzeba zabić 4 strażników bramy,
bardzo jest pomocne bo później masz do zabicia 4 przeciwników mniej ;P Możesz je dostać od
buntowników, którzy siedzą niedaleko jaskini agresywnych wilków.


Hmm... Tego zadania nie wykonałem, może jeszcze wykonam. A czy wypełnianie zadań od buntowników wpływa na liczbę sojuszników podczas odbijania miast?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wpływa:p będziesz musiał sobie radzić praktycznie sam...a w sprawie tego zadania...nie ma wpisu w dzienniku ale jeśli podejdziesz do orków pilnujących rozwalonej bramy, pojawi się możliwość odciągnięcia ich z stamtąd:p np. Wiesz możesz mi pomóc? Nie mogę zabić zębacza;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się