Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ujawniamy zawartość polskiej edycji gry Medieval II Total War

49 postów w tym temacie

Dwa pytania: Czy gra zostanie wydana od razu z patchem który podobno już jest gotowy i tylko czeka na premierę gry ?
I czy będzie możliwość wyboru lub zmodyfikowanie plików w ten sposób aby mieć wersje anglojęzyczną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, grałem w demo (Gold) i muszę powiedzieć, że najprawdopodobniej skuszę się, ale dopiero pod koniec grudnia. Czy planowane jest demo polskojęzyczne? W Empire Earth Złota Edycja mieliśmy kwiatki takie jak "maczugerzy" (sic!), toteż chciałbym przetestować polską TEKSTOWĄ wersję językową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jak już ktoś wcześniej powiedział. Ciągle słychać wiele o innych grach, o NWN2 cisza. Jakiś tydzień temu powiedziano nam (społeczności nwn) że pierwsze znaki nadejdą już wkrótce, że mamy wypatrywać znaków i że EK tej oto wspaniałej gry jest potwierdzona na 90%...

Wyczekujemy tych znaków i wyczekujemy ale ciągle nic nie wypatrzyliśmy :)
Proszę Was - Droga Ekipo gram.pl o ujawnienie chociaż małego rąbka tajemnicy...

->pOzdrO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Clicku dostała 6-/6. Pierwsza gra ktora zostala tak wysoko oceniona od czasu przyjcia nowej ekipy do Clicka (czyli od marca 2005, nawet San Andreas i Heroes V dostały 5+/6)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też Komudy nie lubię (gościu napisał że nie zagra w Gothica 2 bo mu nie pasowała pierwsza godzina gry (że artefakt, smoki i paladyni) - no i co z tego???????? Przecież w Gothicu wszystko jest inne - paladyni nie są zupełnie dobrzy, a i orkowie w G3 okazują się dobrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 14:58, barteksar napisał:

Dokładnie my chcemy dodatek do HoMMV.


O dodatku do HOMMV juz wkrotce dam znac na Gram, jeszcze chwila cierpliwości UbiSoft niestety do ostatniej chwili zwleka z przekazaniem nam materiałów, nie mniej prace trwaja i jak narazie sa na dobrej drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to będzie kolejna gra która "ma mieć premierę" 1 grudnia a pewnie się opóźni o nie wiadomo ile miesięcy:/
Taki to już jakiś dziwny trend ze strony CDP że wszystko co ostatnio wydają musi się późniać (Dark Crusade miało być 7 będzie 10, PES6 miałbyć 7 a będzie nie wiadomo kiedy...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Już za kilka dni zostanie ujawniona zawartość pakietu kolekcjonerskiego, który będzie prawdziwą gratką dla każdego fana serii Total War" fajnie sie czyta, ze sie ujawni wkrótce rzeczy, które były już podane do publicznej wiadomości. Bo do nowego wydania czasopisma CD Action został dołączony CD Projekt Insider, z którego można się dowiedzieć, że w skład Edycji Kolekcjonerskiej gry Medival II: Total War wejdzie:

- album z artworkami
- drzewko rozwoju technologicznego w formie plakatu
- sciezka dzwiekowa
- plyta z materialami o tworzeniu gry
- figurka rycerza
- cztery kolekcjonerskie katy
- mapa
- rozbudowana instrukcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jeżeli tak będzie wyglądała zwykła wersja, to ciekawość mnie zżera jaka będzie EK. Zobaczymy, czy mnie przekona zawartość. Gdyż mimo wszystko bliższy jestem zakupu podstawowej, jako że soundtrack to opcja, która mnie najbardziej interesowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować