Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft Flight Simulator X - premiera już za tydzień!

48 postów w tym temacie

To gra dla prawdziwych maniaków lotnictwa ktorzy sa w stanie wydac mase kasy na tego typu produkcje lub dla ludzi z ogromnie grubym portfelem ktorzy nie maja na co wydawac pieniedzy. Jezeli kosztowalaby chociaz 200zl to moze bym ja kupil bo podobnoa jest tego warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież nikt nie karze Wam kupować. Ja mam i nie żałuję wydanych pieniędzy. FSX to symulatorów dla fanatyków latania, a nie gierka w którą pogra się tydzień, miesiąc i odstawi na półkę. To jest produkt skierowany do innych odbiorców, którzy są gotowi wyłożyć taką kasę na FSX''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"CD Projekt z przyjemnością informuje, że już za tydzień, 17 listopada, swoją premierę mięć będzie gra Microsoft Flight Simulator Symulator."

Uhaha, fajny babol :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To fakt, że gierka jest nieziemska - nie wiem jak TA częśc ale poprzednią miałem przyjemność sprawdzić u kumpla i z pewnością mogę powiedzieć, że to gra nietuzinkowa. Dopracowana naprawde w najdrobniejszych szczegółach. Pozatym jeśli wchodzisz do kogoś i widzisz ten tytuł na półce to wiesz że jego znajomość lotnictwa nie zamyka się mysliwcach, o których jest większośc gier.
Z pewnościa dla maniaków jednak wart swojej ceny, gdyż jego żywotnośc jest nieoceniona. Jesli ktoś się zastanawia co można w tej grze robić, żeby szybko się nie znudziła, to oznacza że nie jest to gra dla niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena jest wariacka(chyba po to, żeby zwalczać piractwo. Ktoś wie, jakie ceny w innych krajach ?), ale gra naprawdę ciekawa, patrząc na poprzednią cześć w ktorą ostro pogrywałem u kolegi :D .
Gdzieś słyszałem że ma nie chodzić bez Visty, to prawda ? Bo jak tak, to odpada na jakiś czas.
Ciekawe, jaka będzie cena za dwa miesiące ? Spadnie do 150 złociszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile z tych wszystkich narzekajacych na cene, NAPRAWDE bylo chetnych do zakupu lub posiada wczesniejsze wersje? Zapewne zadnego, bo gra - a raczej program - nie jest przeznaczona dla wszystkich. To jest symulator dla maniakow. Takich, ktorzy nie ograniczaja sie jedynie do jednego monitora, ale maja ich 2 lub wiecej. Nie sprawdzi sie dla kogos, kto chce sobie ''polatac'', ale dla kogos kto jest gotow spedzic wiele, wiele dlugich godzin na poznanie... jednego samolotu ;).
PS. FSX moze sie tez okazac bardzo dobra pomoca dla wszystkich tych, ktorzy zamierzaja lub maja od niedawna licencje pilota. Raczej na pewno nie przebije symulatora stacjonarnego, ktory jednak kosztuje ladnych kilka miljonow dolarow, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kupie ze względu na cenę i ze względu na to, że mnie tego typu gry nie interesują:D

Piotrek K.----> Nie jesteś juz moderatorem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować