Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft spodziewa się sprzedaży dziesięciu milionów konxoli Xbox 360 przed końcem roku!

34 postów w tym temacie

Jerryzzz

Bardzo dużą popularnością cieszy się konsola Microsoftu, Xbox 360. Nic więc dziwnego, że gigant z Redmond spodziewa się aż dziesięciu milionów sprzedanych sztuk do końca bieżącego roku.

Przeczytaj cały tekst "Microsoft spodziewa się sprzedaży dziesięciu milionów konsol Xbox 360 przed końcem roku!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy stoją w całej Polsce te standy z Xboxem 360 dochodzę do jednego wniosku. Mianowicie takiego, że nie mam zielonego pojęcia czym ludzie się tak podniecają w tej konsoli? Co w niej takiego rewelacyjnego? Bo ja szczerze powiedziawszy nie widzę.
Spędziliśmy z kolegą dobrą godzinę przed jednym takim standem, by móc się zapoznać ze wszystkim, co ta "prezentacja" oferowała. Jeżeli to ma być cała promocja, to już dwóch konsumentów do siebie zniechęcili ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 11:02, neozeus napisał:

Od kiedy stoją w całej Polsce te standy z Xboxem 360 dochodzę do jednego wniosku. Mianowicie
takiego, że nie mam zielonego pojęcia czym ludzie się tak podniecają w tej konsoli? Co w niej
takiego rewelacyjnego? Bo ja szczerze powiedziawszy nie widzę.
Spędziliśmy z kolegą dobrą godzinę przed jednym takim standem, by móc się zapoznać ze wszystkim,
co ta "prezentacja" oferowała. Jeżeli to ma być cała promocja, to już dwóch konsumentów do
siebie zniechęcili ^^


A co Cię nie przekonało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 10:33, Konrad512 napisał:

A kiedy wystartuje XBOX Live w Polsce? Bo podobno nie ma :P


Najprawdopodobniej na wiosnę, choć to nieoficjalna informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy to jakie gry są na prezentacjach to nie zalezy od MS`oftu. Jest masa gier, które są fenomenalne gdy siedzi sie z konsola sam na sam a w zadnej mierze nie nadaja sie do tego by przyciagnąć kupujących. Jest kilka gierek, które są niekwestionowanymi hitami np: PGR3 czy Dead Rising i te gry moga przyciągnąc laików i nakłonić ich do zakupu.
Ale takie gry jak np: Condemned czy LOTR swoj urok ukazuja dopiero po kilku chwilach z nimi spedzonymi.
Pozatym jeżeli stand w Empiku czy w MM ma przekonac do konsoli to życze powodzenia :P
360 mam juz od pół roku i naprawde uważam to za dobrze ulokowane 1700 zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to głupota nie kupić konsoli dlatego że nie podoba mi się gra na standzie reklamowym. Przecież to logiczne że są inne nie koniecznie podobne do tej która jest zapuszczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przekonał mnie rzekomo rewelacyjny obraz. Nie przekonały mnie dema, które tam można było uruchomić. I to tyle, co mogłem z tego wyciągnąć. A raczej to co napisałem przyczyniło się do naszego zniechęcenia w stosunku do tej konsoli.

Po prostu nie spełniło się nic z tego, co cała ich strategia marketingowa głosiła. Wielkie HALLO wokół nic nadzwyczajnego. Nie ma w tej konsoli nic więcej, poza troszkę lepszą grafiką oraz nędznym obrazem rzekomo HD, w stosunku do poprzedniego Xboxa, czy nawet PS2.
Na temat XBLive się nie wypowiem, ponieważ ta usługa jest dla mnie zupełnie zbędna. Nie zamierzam rywalizować z ludźmi na punkty. Virtualna sława nie jest mi potrzebna.

Chciałem, by ekspedient wrzucił PGR do Xklocka, ale niestety ostatnia afera z MM przyczyniła się do tego, że śmiał mi rzec, iż przecież klient nie kupi używanej gry (lol?). A jakoś do PS 2 gierki wrzucili, do PC jakąś tam wgrali, jakoś płytki CD mogę sobie słuchać. No ale cóż... nie zamierzałem go błagać. Więc zakończyło się tak, jak się zakończyło, czyli z niesmakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 11:02, neozeus napisał:

Jeżeli to ma być cała promocja, to już dwóch konsumentów do
siebie zniechęcili ^^

A w co grałeś?

A po za tym nie można porównać grania w sklepie
z wygodnym położeniu się na kanapce i graniu na konsoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 11:50, pawelgr5 napisał:

Dla mnie to głupota nie kupić konsoli dlatego że nie podoba mi się gra na standzie reklamowym.
Przecież to logiczne że są inne nie koniecznie podobne do tej która jest zapuszczona.


Chcę Cię uświadomić, że właśnie DOKŁADNIE TO, ma celu taki stand reklamowy spowodować - zachęcić do kupna.

PS

Ja tutaj nikogo nie atakuje, że ma X360, a miejcie sobie :) Mnie się po prostu nie podoba. Nie uważam, by jakikolwiek sens miałaby próba przekonania mnie o tym, że to jest fajne. Po co? W jakim celu? Nie mam obowiązku stania się jednym ze zwolenników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 12:33, Maker3 napisał:

A w co grałeś?


LOTR II, MotoGP, Chrome Hounds(czy jakoś tak) oraz jakiś tam Tennis stołowy był, który muszę przyznać sprawił mnie i mojemu koledze przyjemność :) Jako jedyna gra. Ale nie na tyle, by kupić tę konsolę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2006 o 12:37, neozeus napisał:

LOTR II, MotoGP, Chrome Hounds(czy jakoś tak) oraz jakiś tam Tennis stołowy był, który muszę
przyznać sprawił mnie i mojemu koledze przyjemność :) Jako jedyna gra. Ale nie na tyle, by
kupić tę konsolę :P


Po prostu grałeś nie w to co trzeba:) Gdybyś spróbował PGR3, Dead Rising, Test Drive, Burnout Revange, DOA4, RR6... a w niedalekiej przyszłości GoW, Lost Odyssey, Forza 2, Blue Dragon... na pewno miałbyś inne zdanie o tej konsoli.
Czy ktoś może wie (a jeśli wie to czy może zdradzić?) ile X360 było przeznaczonych na polską premierę? No i ile z tego zeszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam X360 choc od lat siedze w "swiecie" PC, konsoli nie kupilem dlatego ze teraz jest era HD i tym podobne poniewaz wszyscy ludzie posiadajacy PC maja wysoka rozdzielczosc nie od dzis. Konsole sie kupuje zeby sobie pograc z kumplami przy browarku. Xbox live to nie tylko Gamerscore, to jest jedynie dodatek motywujacy ludzi to przechodzenia gry na maxa. Granie w sklepie to nie jest to sam co walka w fotelu u siebie w domu. Ja naszczescie nie jestem fanboy-em jakiejs konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj bawię się na X360 śmigając w PGR3. Gierka rewelka:) Mam pytanko. Jak podpiąć 360tke do netu bez konieczności odpalania kompa? Mam neostrade 512, modem USB Sagem Fast 800E2L. Osoby w temacie mogą podesłać info na maila, z góry dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 15:58, ace napisał:

Od wczoraj bawię się na X360 śmigając w PGR3. Gierka rewelka:) Mam pytanko. Jak podpiąć 360tke
do netu bez konieczności odpalania kompa? Mam neostrade 512, modem USB Sagem Fast 800E2L. Osoby
w temacie mogą podesłać info na maila, z góry dzięki:)


Email''a nie podałeś więc pisze tutaj. Jedym rozwiązaniem jest kupno tak zwanego routera, przykład takiego masz na obrazku.

Co do tematu raczej M$ się nie postarał brak Polskiego Xbox Live, nie wiem jaka sprawach jest np. u Czechów lub innych krajach które miały premiere 3 listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 360ke i musze przyznać, że tak dobrej konsoli dawno nie było. Jeśli ktoś się zastanawia nad kupnem, to gwarantuje, że się nie zawiedzie. A wypowiedzi pecetowców którzy grali troche w salonie (albo wogóle), są żałosne. Gdybyście pograli pare godzinek u kumpla z pewnością byście zmienili zdanie. Live rządzi !!!!
Ps. Mnie też dziwi czemu w marketach dają tak mało grywalne pozycje i nie pokazujące mocy konsoli. Pewnie każda wystawiona gierka musi mieć ogranicznik 3+.
Ps2. Żeby nie bylo, od czasu do czsu też gram na piecu i ne jestem fanboyem Microsoftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować