Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft : Burning Crusade - betatest

79 postów w tym temacie

Lucas the Great

Nie może być nudno i monotonnie. Piszemy na gram.pl o rozmaitych tytułach, nowszych i starszych. czasem nawet o takich których na rynku jeszcze nie ma. Tym razem postanowiliśmy urozmaicić Wam lekturę wrażeniami Tolla z betatestu dodatku do World of Warcraft...

Przeczytaj cały tekst "World of Warcraft : Burning Crusade - betatest" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde... Grałem w Trial WoWa i bardzo mi się spodobał. Miałem kupic go na gwiazdkę ale teraz poczekam na paczke WoW + WoW BC do zobaczenia w Azeroth w styczniu no i jeszcze :

FOR THE HORDE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Trzeba mieć nadzieję, że coś z tym zrobią, bo skaczący i machający rękami grubas jest co najmniej żałosny."

Kolego, zobacz sobie na Youtube teledysk "Tunak Tunak Tun" i wtedy wypowiadaj sie o zalosnym grubasie.
Poza tym mam wrazenie, ze masz mocno srednie pojecie o calym WoWie, bo czytajac to ma sie wrazenie jakbys gral w podstawke nie dluzej niz 3-4 miesiace i ledwo dignales na 60... albo piszesz dla debili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam rzadko czytuje artykuły na gram.pl , ale ten przeczytałem chociaż w wowa nie gram :) Co do zadań (po polsku quest) itp. po prostu wymiata :) rozwaliło mnie to w każdym calu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysysanie many i uciszanie? Dodatkowe leczenie dla draenei? OMG! Co ja teraz poczne ze swoim paladynem nie-elfem nie-draenei ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować