Zaloguj się, aby obserwować  
owczar4

YouTube

2031 postów w tym temacie

Dnia 17.04.2007 o 13:55, stiffyone napisał:

Raczej nie, ale wszystkie odtwarzane pliki jak i np. dzwonki z jamby (chodzi o te testowe wersje
- gdy odtwarzasz) - zapisują się na dysku systemowym - jako plik tymczasowy - można je w każdej
chwili skopiować.

Czyli mówisz, że nie da się sciągnąć, a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 17:09, PEACE22 napisał:

Czy ktos mi powie jak sie wklada film na youtube ??? PLS


No dobra - tylko nigdy więcej nie spamuj - bo ktoś inny może to także zauważyć.

Wchodzisz na YouTube - i tam masz w prawym górnym rogu opcję Upload Videos ze strzałką - dalej już sam powinieneś się domyśleć.
Logujesz się - i robisz upload =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 17:19, stiffyone napisał:

> Czy ktos mi powie jak sie wklada film na youtube ??? PLS

No dobra - tylko nigdy więcej nie spamuj - bo ktoś inny może to także zauważyć.

Wchodzisz na YouTube - i tam masz w prawym górnym rogu opcję Upload Videos ze strzałką - dalej
już sam powinieneś się domyśleć.
Logujesz się - i robisz upload =)

Dzięki :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rejestracja jest potrzebna tylko do uploadowania, ale jak to nic nie umiesz - na początek wpisz w wyszukiwarce szukany filmik, albo temat to sam zobaczysz - taki pierwszy krok w strefę YouTube =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 17:21, Jacek i Damian napisał:

Lol ja tam na Youtube nic nie umiem lol
nawet zarejestrować się nie da !
Gdy piszę kod pocztowy i resztę i ok to mi mówi że błędny kod pocztowy!?

bo żeby się zarejestrować musisz być pełno letni a jakbyś znał angielski to byś iedział że trzeba pisać kod pocztowy tylko dla stnów w USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 15:54, Jacek i Damian napisał:


> trzeba pisać kod pocztowy tylko dla stanów w USA.
LOL a skąd myszlisz że kod pocztowy dla usa znajdę u mojej babci?

jak nie masz kodu pocztowego USa to nie pisz wogule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to katastrofy lotnicze:
Valujet 592: http://www.youtube.com/watch?v=crA5MEYdJB8
Air Florida 90: http://www.youtube.com/watch?v=AkBi8wxmr7g&mode=related&search=
EgyptAir 990: http://www.youtube.com/watch?v=43ckCNaHqts&mode=related&search=
American Airlines 191: http://www.youtube.com/watch?v=bLuT6ECavfk&mode=related&search=

UWAGA:Tylko dla tych,którzy znają bardzo dobrze znających angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupoty gadasz, nie trzeba byc pełnoletnim! Z tym kodem to masz rację, tylko dla USA i Kanady się go wpisuje.

Jacek i Damian --->
Najlepiej nie podawaj w ogóle kodu pocztowego, nie powinien raczej ci błąd wyszkoczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Pirate Bay pracuje nad stroną zawierającą filmy nadsyłane przez użytkowników. Ma być wzorowana na serwisie YouTube ale publikacja ma nie podlegać ograniczeniom ze strony The Pirate Bay. Decyzję o tym czy dany plik pozostanie czy też będzie usunięty podejmować będzie społeczność.

Dotychczas The Pirate Bay zajmowało się tylko publikacją plików .torrent, które nie były właściwą treścią a jedynie dawały do niej dostęp. Teraz hostowanie treści spowoduje poważniejsze problemy z prawem. Twórcy nowego serwisu mają jednak nadzieję, że znajdą rozwiązanie dla tego problemu. Chcą aby użytkownicy nie musieli za bardzo przejmować się prawami autorskimi ale jednocześnie nie wchodzić w konflikt z obowiązującymi przepisami.

Przeprowadzono już próbną transmisję z Eurowizji i nie zanotowano żadnych problemów.
Źródło: Zeropaid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpiszcie sobie w wyszukiwarce Monty Python.
Przejrzyjcie sobie filmiki:
- Monty Python and Holy Grail - Black Knight
- Ministry of silly walks
- Monty Python and Holy Grail - killer bunny
- Spanish inquisition (dla kapujących angielski - dosyć dobrze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś wie ale "tuba " jest zagrożona, od razu mówię że tamten post nie mój i znalazłem go na wykopie


Bobek z pclab:
Prowadzę serwis z linkami do filmów Luzior.pl i przed chwilą dostałem maila :

Stowarzyszenie Fimowców Polskich jest organizacją zbiorowego zarządzania prawami autorów i producentów audiowizualnych, działającą w oparciu o ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawach autorskich i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) oraz decyzję Ministra właściwego do spraw kultury i dziedzictwa narodowego (decyzja z 28.02.2003 r. nr DP.WPA.024/36/03/ik).

W związku z faktem, iż za pośrednictwem portalu internetowego www.luzior.pl możliwe jest odtwarzanie fragmentów seriali telewizyjnych, zwracamy się z uprzejmą prośbą o przesłanie pełnego katalogu utworów audiowizualnych dostępnych w ramach zasobów portalu, jak również danych Państwa firmy.

Podkreślamy jednocześnie, iż to pole eksploatacji utworów objęte jest obowiązkiem zapłaty wynagrodzeń należnych autorom utworów audiowizualnych (art. 70 ust. 2 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

W myśl cytowanego wyżej artykułu wynagrodzenia autorskie pobierane są wyłącznie za pośrednictwem właściwej organizacji zbiorowego zarządzania prawami autorskimi lub prawami pokrewnymi.


Troche mnie to rozśmieszyło, jakie straty oni mają z tego powodu, po drugie jak mogą mi wmawiać że ja te filmy trzymam skoro nawet nie ja je dodawałem na np. youtube ? smilies/smile.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wiem dokładnie gdzie mogę się pochwalić filmkiem własnej roboty, więc pochwalę się tutaj :)
Niedawno zarejestrowałem się na YouTube, nick kaplita. Pewnego dnia naszło mnie na uploadowanie własnych dzieł, jest ich "aż" dwa :)

FlatOut 2 The Crash Movie- http://www.youtube.com/watch?v=Q0l2NI515kY
Oldksul to jest to!- http://www.youtube.com/watch?v=5Qv84xQQJq0

Jeżeli nie sprawi to problemu, możecie dodawać mnie do znajmoych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 17:07, Kostka XXL napisał:

> Raczej nie, ale wszystkie odtwarzane pliki jak i np. dzwonki z jamby (chodzi o te testowe
wersje
> - gdy odtwarzasz) - zapisują się na dysku systemowym - jako plik tymczasowy - można je
w każdej
> chwili skopiować.
Czyli mówisz, że nie da się sciągnąć, a szkoda.


A ja cię ucieszę i powiem Ci że się da, za pomocą programu YouTube Downloader, chcesz strone?? wejdz na google i wpisz YouTube Downolader...

Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować