Zaloguj się, aby obserwować  
owczar4

YouTube

2031 postów w tym temacie

http://keepvid.com
na tej stronei wklejamy link z youtuba i klikamy download. po wyszukaniu pliku flv wyswietli nam sie nasz film i obok neigo download. Sciagamy i dopisujemy do filmy .flv i to tyle. acha jak ktos ma stare codec''ki to tzreba chyba sciagnac nowe osobiscie polecam klmcodec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 19:39, pan m. napisał:

Zmienił,ale nie na youtube.com,tylko na skopiowanych filmikach,np.tych,które dajemy na nasze
gsy.

No właśnie coś mi nie pasowało... ;)
Fajnie teraz to wygląda. Tylko za duże są teraz te wszystkie przyciski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupiłem KS twój niezbędnik i tam był program Tubemasters dzięki , któremu można ściągać filmy z youtube.com i nie tylko. Fajny i polecam. Ja może niedługo wsadzę coś własnego o desce ale na razie musiałbym jeszcze poćwiczyć triki na deskorolce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy można po pierwsze: zapętlać utwory na YouTubie - mam oczywiście na myśli powtarzanie się, danego utworu z wyłączeniem napastowania myszki czy klawiatury przy każdym momencie, gdy chce odsłuchać dany utwór jeszcze raz. Po drugie kolejkowanie coś co bardzo by mi ułatwiło życie, czyli oznaczenie kilku utworów, by te leciały za sobą jeden po drugim, również z wyłączeniem napastowania gryzonia i deski. Jesli ktoś, wie coś na powyższe byłbym ogromnie wdzięczny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 05:58, s2nto napisał:

Wie ktoś może czy można po pierwsze: zapętlać utwory na YouTubie - mam oczywiście na
myśli powtarzanie się, danego utworu z wyłączeniem napastowania myszki czy klawiatury przy
każdym momencie, gdy chce odsłuchać dany utwór jeszcze raz. Po drugie kolejkowanie coś
co bardzo by mi ułatwiło życie, czyli oznaczenie kilku utworów, by te leciały za sobą jeden
po drugim, również z wyłączeniem napastowania gryzonia i deski. Jesli ktoś, wie coś na powyższe
byłbym ogromnie wdzięczny. :)

a nie lepiej po prostu sciagnac na dysk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 07:05, danzelmario napisał:

a nie lepiej po prostu sciagnac na dysk?


Wiesz, nie zawsze mam tyle czasu czy pamięci by ściągać co popadnie na dysk i zapychać swój i tak już wymęczony HDDek, ponadto co gdy jestem na komputerku w pracy? Czy u znajomego? Wten czas za długo by trwało ściąganie i rozpakowywanie tego wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.10.2007 o 13:20, s2nto napisał:

czas za długo by trwało ściąganie i rozpakowywanie tego wszystkiego.

u mnie sciagniecie na dysk 10 minutowego filmu trwa 3 minuty(1 mega lacze) i moge cieszyc sie ogladaniem czegos na dysku a to wcale duzo nie zajmuje. wiec jak masz modem i dysk 4 giga to zgodze sie z twoja wypowiedzia.. a tak to tego nie rozumiem troche:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 14:26, danzelmario napisał:


> czas za długo by trwało ściąganie i rozpakowywanie tego wszystkiego.
u mnie sciagniecie na dysk 10 minutowego filmu trwa 3 minuty(1 mega lacze) i moge cieszyc
sie ogladaniem czegos na dysku a to wcale duzo nie zajmuje. wiec jak masz modem i dysk 4 giga
to zgodze sie z twoja wypowiedzia.. a tak to tego nie rozumiem troche:P

też mam 1mb net i ściagnięcie 10''u ega zajmuje mi 1 min. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 14:45, plmko napisał:

też mam 1mb net i ściagnięcie 10''u ega zajmuje mi 1 min. :D

ja mowie o 10 minutach filmu a nie 10 mega, kłania sie czytanie ze zrozumieniem:). poza tym 10 mega na laczu 1 mega nie sciaga sie minute tylko minute i 20 sek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 14:26, danzelmario napisał:

u mnie sciagniecie na dysk 10 minutowego filmu trwa 3 minuty(1 mega lacze) i moge cieszyc
sie ogladaniem czegos na dysku a to wcale duzo nie zajmuje. wiec jak masz modem i dysk 4 giga
to zgodze sie z twoja wypowiedzia.. a tak to tego nie rozumiem troche:P


Nie każdy ma tak szybkie łącze jak Ty i tutaj myślę, że temat ściągania na dysk możemy sobie odpuścić. Wracając więc do mojej wypowiedzi, uradował by mnie użytkwonik, który posiada informacje nt. zapętlania i kolejkowania na YouTubie.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować