Zaloguj się, aby obserwować  
owczar4

YouTube

2031 postów w tym temacie

Dnia 20.10.2007 o 19:59, Igor FCBayern napisał:

Co oznacza napis "widzowie: 1" przy moim filmiku? Liczba ludzi, którzy go oglądają w tym czasie?


Chyba tak.Jeśli będzie jedna osoba ,który ogląda w tym czasie filmik to będzie pisało widzowie 1 xD (chyba ,bo innej opcji nie widzę ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2007 o 09:34, s2nto napisał:

Nie każdy ma tak szybkie łącze jak Ty i tutaj myślę, że temat ściągania na dysk możemy sobie
odpuścić. Wracając więc do mojej wypowiedzi, uradował by mnie użytkwonik, który posiada informacje
nt. zapętlania i kolejkowania na YouTubie.com

ja kdobrze rozumiem to dany film czy muzyke ogladasz po kilka razy wiec chyba lepiej sciagnac raz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 11:19, Nertis napisał:

Mam takie pytanie....czy jest jakiś program ,który konwertuje filmik z youtuba (ten format
flv) na np. AVI??



vdownloader

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 11:44, Nertis napisał:

> vdownloader

Dzięki za pomoc...świetny program ;).

Też właśnie go zacząłem używać. Zapisuje w wielu przydatnych formatach, np: AVI, 3gp (na telefony komórkowe), mp3 (tylko dźwięk), specjalny format dla PSP i wiele innych ;) Szczerze polecam, jeżeli komuś jest potrzebny taki program.
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 09:58, Nertis napisał:

Chyba tak.Jeśli będzie jedna osoba ,który ogląda w tym czasie filmik to będzie pisało widzowie
1 xD (chyba ,bo innej opcji nie widzę ;) ).

Tylko, że ja mam jednego widza od wczoraj. bez przerwy... :/ Może chodzi o to, że jedna osoba jest widzem mojego kanału...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 13:24, Igor FCBayern napisał:

Tylko, że ja mam jednego widza od wczoraj. bez przerwy... :/ Może chodzi o to, że jedna osoba
jest widzem mojego kanału...?

Tak, napis widzowie pokazuje ile osób subskrybowało się do twojego kanału, czyli dostają informacje za każdym razem kiedy dodasz nowy filmik. Tylko, że to chyba powinno być pod twoim nickiem, na kanale, a nie obok filmiku.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 15:20, samson92 napisał:

Tylko, że to chyba powinno być pod twoim nickiem, na kanale, a nie obok filmiku.. :P

Racja, liczba widzów jest pod moim nickiem na kanale. Zmyliło mnie to, że nad liczbą widzów jest obrazek z ostatnio dodanego filmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie znalazlem innego tematu wiec zapytam sie w nim nie wiecie skad sciagnac dobry i darmowy program do obrobki filmow??? z gory dzieki aha i fajnie jakby byl po polsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam problem. Otóż jest na YouTube fajny film z muzyką. Czy jak ściągnę go przez vdownloader to czy mogę wyciągnąć przez coś muzykę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 17:59, v0yag3r napisał:

Słuchajcie mam problem. Otóż jest na YouTube fajny film z muzyką. Czy jak ściągnę go przez
vdownloader to czy mogę wyciągnąć przez coś muzykę?

Vdownloaderem możesz tą muzę "wyssać" z tego filmiku na YT :D Po prostu, wybierasz w vdownloader format mp3, wklejasz link i już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 18:03, NuGGet napisał:

Vdownloaderem możesz tą muzę "wyssać" z tego filmiku na YT :D Po prostu, wybierasz w vdownloader
format mp3, wklejasz link i już :D

Ale muza wyciągnnięta w ten sposób ma niestety naprawde marną jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować