Zaloguj się, aby obserwować  
owczar4

YouTube

2031 postów w tym temacie

Dnia 27.07.2007 o 14:56, Luke Shadow napisał:

Wiecie co... Mógłby ktoś napisać jakiś krótki poradnik, jak obsługiwać się Windows Movie Maker''em...

Zależy w jakim celu chcesz go wykorzystać? Do teledysków(amv,gmv itp...) trzeba wrzucić muze i filmiki do kolekcji. Potem Dodać muze do paska zadań, przestawić dźwięk na muzyke, a potem kroić matreiały taj ci potrzeba(polecam oglądać w wbudowanym odtwarzaczu i wtedy pauza ctrl+l) potem wstawiasz do paska zadań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 15:31, Warrior Within napisał:

a potem
kroić matreiały taj ci potrzeba(polecam oglądać w wbudowanym odtwarzaczu i wtedy pauza ctrl+l)
potem wstawiasz do paska zadań

Mam na osi czasu kilka klipów ułożonych jeden po drugim. Jak wyciąć konkretny fragment jednego z klipów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 15:56, Luke Shadow napisał:

> a potem
> kroić matreiały taj ci potrzeba(polecam oglądać w wbudowanym odtwarzaczu i wtedy pauza
ctrl+l)
> potem wstawiasz do paska zadań
Mam na osi czasu kilka klipów ułożonych jeden po drugim. Jak wyciąć konkretny fragment jednego
z klipów?

Zaznaczasz w tym miejcsu na osi w którym chcesz przeciąć i ctrl+L potem to samo w miejcsu w których chcesz zakończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, chiałem wgrać dzisiaj filmik na tuba i jak juz jest 100% to wyskakuje okienko pisze error 404 i nic więcej. Nawet jak czekam nic się nie dzieje, niby 100% a filmika nie ma. PROSZĘ POMÓŻCIE. Wcześniej nie miałem takich problemów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 12:52, szoszosz napisał:

Hej, chiałem wgrać dzisiaj filmik na tuba i jak juz jest 100% to wyskakuje okienko pisze error
404 i nic więcej. Nawet jak czekam nic się nie dzieje, niby 100% a filmika nie ma. PROSZĘ POMÓŻCIE.
Wcześniej nie miałem takich problemów. Pozdrawiam

No to ja nie wiem !!
A tak z czystej ciekawości to z jakiego nserwisu you tube korzystasz ?
- Z Polskiego (pl)
-z com
- z jakiegoś inego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 14:54, Bodzio11q napisał:

> Hej, chiałem wgrać dzisiaj filmik na tuba i jak juz jest 100% to wyskakuje okienko pisze
error
> 404 i nic więcej. Nawet jak czekam nic się nie dzieje, niby 100% a filmika nie ma. PROSZĘ
POMÓŻCIE.
> Wcześniej nie miałem takich problemów. Pozdrawiam
No to ja nie wiem !!
A tak z czystej ciekawości to z jakiego nserwisu you tube korzystasz ?
- Z Polskiego (pl)
-z com
- z jakiegoś inego



z com Miałem taki błąd wczoraj, a np dzisiaj sie wgralo bez probemow. Sam nie wiem co się stało się (konon rul)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 15:10, szoszosz napisał:

z com Miałem taki błąd wczoraj, a np dzisiaj sie wgralo bez probemow. Sam nie wiem co się stało
się (konon rul)

Tak się zdarza jak mają prace serwisowe na serwerze. Można oglądać filmy ale uploadowanie kończy się błędem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 15:10, szoszosz napisał:

> > Hej, chiałem wgrać dzisiaj filmik na tuba i jak juz jest 100% to wyskakuje okienko
pisze
> error
> > 404 i nic więcej. Nawet jak czekam nic się nie dzieje, niby 100% a filmika nie ma.
PROSZĘ
> POMÓŻCIE.
> > Wcześniej nie miałem takich problemów. Pozdrawiam
> No to ja nie wiem !!
> A tak z czystej ciekawości to z jakiego nserwisu you tube korzystasz ?
> - Z Polskiego (pl)
> -z com
> - z jakiegoś inego


z com Miałem taki błąd wczoraj, a np dzisiaj sie wgralo bez probemow. Sam nie wiem co się stało
się (konon rul)

Spróbuj z : http://youtube.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 14:22, czarek.k napisał:

Może mi ktoś powiedzieć czemu na moim blogu na YouTube http://pl.youtube.com/profile?user=klepcio12
jest gotowy do odtwarzania film który dodalem kilka dni temu zamiast tak jak wcześniej najnowszy
film który dodałem. Powieccie prosze, jak to zmienić?



wchodzisz w "moje konto" i tam się ustawia układ, i jaki film ma być wyróżniony, zapraszam do mojego gs jest tam wiele moich filmów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko :) zrobiłem "filmik" (dokładnie sam podkład muzyczny), nazwałem, otagowałem i wysłałem na YT. Ale za żadne skarby nie mogę go wyszukać korzystając z wyszukiwarki. Jak zrobić żeby filmik był ogólnodostępny i inni użytkownicy mogli go znaleźć wpisując odpowiednią frazę do szukajki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 12:41, pan m. napisał:

A w "Moje filmy wideo" masz?Może dałeś mało tagów?Daj linka.


Tak miałem tam ten film :) ale już jest wszystko ok. Najwidoczniej trzeba było odczekać jakiś czas zanim został ogólnie udostępniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W czasie 5-10 minut filmik jest udostępniony(od załadowania się go na 100%),ale zależy od wielkości filmiku.W czasie przetwarzania w moje filmy wideo pisze,czy filmik jest przetwarzany,czy nie.Ale dobrze,jeśli wszystko ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować