Blackbird

Polska - polityka, gospodarka, kwestie społeczne, statystyka

52607 postów w tym temacie

Argh. Mnie dzisiaj obudziła mama, mówiąc, że prezydent nie żyje... No to oczywiście pomyślałem, że coś naprawdę głupiego mi się śni. Z resztą, nadal to do mnie nie dociera. Szkoda tych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 14:37, Lord_Polish napisał:

Argh. Mnie dzisiaj obudziła mama, mówiąc, że prezydent nie żyje... No to oczywiście pomyślałem,
że coś naprawdę głupiego mi się śni. Z resztą, nadal to do mnie nie dociera. Szkoda tych
ludzi.

Ciebie też to spotkało? Cóż, ja pomyślałem, że nic głupszego starszy nie mógł wymyślić by mnie z wyra wywlec..i olałem to. Dopiero na forum się "dowiedziałem" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dowiedziałem się o tej tragedii podczas trwania salonu politycznego Trójki, gdy w pewnym momencie ktoś podał tą wiadomość, na początku było niedowierzanie, politycy zaczęli dzwonić do swoich partyjnych kolegów i okazało się, że to niestety prawda. Powiem szczerze, że na początku strasznie dziwnie się czułem, nie dopuszczałem do siebie myśli, że to może być prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 14:44, PJ_MW napisał:

Powiem szczerze, że na początku strasznie dziwnie się czułem, nie dopuszczałem do siebie myśli,
że to może być prawda...

9.11 mieli tak niemal wszyscy na świecie.

BTW Takie rzeczy po prostu się dzieją, tu nie ma co dopuszczać, technicznie jest to wykonalne więc nie ma się czemu dziwić-a w przypadku starych Tuptaków najwyraźniej bardzo prawdopodobne, skoro już któryś tam rok rządowi męczą się z przetargami na zakup nowych maszyn, może teraz sprawy ruszą z kopyta, oby nie stanęło jednak na Embraerach:/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi wcale nie jest smutno, Kaczyński w każdej chwili poniżał premiera i wzorem do naśladowania też nie był. Zasypiał na konferencjach i nie umiał całować w rękę dam chociażby. Pewnie zbierze się teraz chmara spamujących i trolujących ludzi ale przecież nie trzeba tu w każdym poście wychwalać prezydenta, prawda? Tym bardziej że czasem sami sobie z niego żartowaliście, jak nie na forum to w życiu. A ja nikogo nie obrażam tylko wyrażam swoje sugestie w temacie jaki krąży od kilku postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie moge uwierzyć że coś takiego się wydarzyło.Dowiedziałem się o tym zaraz po tym jak, odespałem nockę no i do tego jeszcze ważny dla mnie dzien, bo to moje urodziny, naprawdę nie wiem co w obliczu takiej tragedi powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pokładzie było 88 pasażerów (oficjalne informacje).
Jak usłyszałem że ponad 130 to na sercu zrobiło się gorąco.
Karharot i Hellmut
Łezka się oku kręci...tak lubicie rozdawanie Ban-ów :p
xD_ominik
Przypominam 88 osób + załoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kara Boska dosięgnie każdego! Strzeżcie się politycy! Hahahaha. Szkoda że teraz pewnie następne złodzieje dopchną się do władzy :/

Najwyższa osoba w państwie które nie potrafi zapewnić nawet odpowiedniej opieki zdrowotnej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 14:48, xD_ominik napisał:

Mi wcale nie jest smutno, Kaczyński w każdej chwili poniżał premiera i wzorem do naśladowania
też nie był. Zasypiał na konferencjach i nie umiał całować w rękę dam chociażby. Pewnie
zbierze się teraz chmara spamujących i trolujących ludzi ale przecież nie trzeba tu w
każdym poście wychwalać prezydenta, prawda? Tym bardziej że czasem sami sobie z niego
żartowaliście, jak nie na forum to w życiu. A ja nikogo nie obrażam tylko wyrażam swoje
sugestie w temacie jaki krąży od kilku postów.


No tak, rozumiem, nie musiałeś go lubić, cenić jako polityka, ale był on nomen omen najważniejszą osobą w państwie, której po prostu należy się szacunek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jedno. na pokładnie było 96 osób w tym 8 osób załogi. A gdzie informacje o funkcjonariuszach BORu? Nie wierzę, że ich tam w ogóle nie było bo być musieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 14:50, DonSzabla napisał:

Na pokładzie było 88 pasażerów (oficjalne informacje).
Jak usłyszałem że ponad 130 to na sercu zrobiło się gorąco.

Znaczy, że 130 to szok i tragedia a 88 już ujdzie?

Dnia 10.04.2010 o 14:50, DonSzabla napisał:

Karharot i Hellmut
Łezka się oku kręci...tak lubicie rozdawanie Ban-ów :p

Ważne to lubić swoje zajęcie:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 14:53, Citkowsky napisał:

Ciekawi mnie jedno. na pokładnie było 96 osób w tym 8 osób załogi. A gdzie informacje
o funkcjonariuszach BORu? Nie wierzę, że ich tam w ogóle nie było bo być musieli.


Nazwiska objęto tajemnicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 14:52, Stalker69 napisał:

Kara Boska dosięgnie każdego! Strzeżcie się politycy! Hahahaha. Szkoda że teraz pewnie
następne złodzieje dopchną się do władzy :/


Kurde, jak ja nie rozumiem takich ludzi. Ile ty masz lat, i czy z Tobą wszystko jest w porządku, kiedy cieszysz się z śmierci tylu ludzi, rodaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się