Blackbird

Polska - polityka, gospodarka, kwestie społeczne, statystyka

52607 postów w tym temacie

No i Komorowski górą.... Od jutra zaczną nas strzyc z kasy połączonymi siłami egzekutywy i legislatywy.
Ale cóż, Bronek jest bardziej reprezentacyjny i polubią go za granicą (bo Tusk tak pięknie im włazi w zady) - oto czym się kierował znaczący odsetek wyborców...Pogratulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla Platformy sprawa fatalna, dla PiSu i Kaczyńskiego nad wyraz obiecująca, dla Polski... niestety. Przez rok napsuć można baardzo wiele, a już zatuszować i ukryć... hem. O Smoleńsku się nie dowiemy niczego(Na pewno nie prawdy), a i gadziny wszelakie wracają do raju(Już szampana odkorkowali zapewne pan Jaruzelski, tudzież Urban [miodzio...]). No nic, rozpaczać też nie ma co, bo jak to ktoś powiedział zbawić się można wszędzie, niezależnie od tego, czy cały Naród wyśmiewa "teorie spiskowe" i zwraca się do "opiekunów" za którymi "nikt nie stoi" , czy też nie. Bracia Słowianie - Wolność jest w Nas, i żadna masoneria, ani szara eminencja, a już na pewno nie gajowy żyrandol tego nie zmieni, nieważne jakby się o to starali...

Tymczasem:
"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska " Amen. ;)

Pozdrawiam CAŁY Naród Polski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=146&pid=37673

ANEKS DO MOJEGO POPRZEDNIEGO POSTA DO CIEBIE.

Spoiler

A propos pracy jako informatyk moich dwóch kolegów pracowało jako 24 godzinne pogotowie komputerowe biorąc 100zł od każdego wezwania i nie ważne co to było czy się kabelek wypiął , głośniki przestały działać , brali 100zł od wezwania i mieli klientów.
Bo ludzi którzy nie znają się na komputerach jest mnóstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 22:30, MrKubu napisał:

Dla Platformy sprawa fatalna, dla PiSu i Kaczyńskiego nad wyraz obiecująca, dla Polski...
niestety.

To się okaże. Lepiej nie rzucać takich hasełek bo się można gruuuuuuubo pomylić ;) Poza tym faktycznie, tragedia dla PO - mają prezydenta (najprawdopodobniej, zdaję sobie sprawę z wyników sondażowych), myślę, że powinni żałobę nosić...

Dnia 04.07.2010 o 22:30, MrKubu napisał:

Przez rok napsuć można baardzo wiele, a już zatuszować i ukryć... hem. O Smoleńsku
się nie dowiemy niczego(Na pewno nie prawdy)

Przecież Tusk się nie przyzna, ze zaplanował to z Putinem, na co Ty w ogóle liczysz?

Dnia 04.07.2010 o 22:30, MrKubu napisał:

a i gadziny wszelakie wracają do raju(Już szampana odkorkowali zapewne pan Jaruzelski, tudzież Urban >[miodzio...]).

Zapomniałeś o Żydach, masonach, Hitlerze który tak naprawdę nie umarł, Putinie i Kim Dzong Ilu.

Dnia 04.07.2010 o 22:30, MrKubu napisał:

Bracia Słowianie - Wolność jest w Nas, i żadna masoneria, ani szara eminencja, a już na pewno nie gajowy >żyrandol tego nie zmieni, nieważne jakby się o to starali...

Dokładnie - pokazały to już dwa lata z pełnią władzy pewnej partii. :>

Dnia 04.07.2010 o 22:30, MrKubu napisał:

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska " Amen. ;)

Jeśli PO spocznie na laurach (w co wątpię, mało kto chciałby sobie przestrzelić stopę) to faktycznie - przegra, bo ludzie im to pokażą za rok.

Co nie zmienia faktu, że nazywanie poprzedniego prezydenta "poległym" i porównywanie do męczennika (dzisiaj w kościele usłyszałem, że organizowana jest ''pielgrzymka do Katynia i Smoleńska'' - wolololololo) + używanie tego w walce o władzę uważam za niesmaczne. No, ale wg niektórych bardziej skandaliczne jest powiedzenie choćby słowa o tej prezydenturze.

Wybory parlamentarne coraz bliżej - czasu trochę jest i on pozwoli nam na ocenę prezydentury i jej wpływu na politykę - i albo pogratulujemy i damy kredyt zaufania na kolejne lata, albo podziękujemy i odeślemy do domu.

Dnia 04.07.2010 o 22:30, MrKubu napisał:

Pozdrawiam CAŁY Naród Polski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2010 o 22:49, Adjatha napisał:

Przecież Tusk się nie przyzna, ze zaplanował to z Putinem, na co Ty w ogóle liczysz?
Zapomniałeś o Żydach, masonach, Hitlerze który tak naprawdę nie umarł, Putinie i Kim
Dzong Ilu.

Właśnie o ten sarkazm mi chodzi :)

Jedyne czego życzę gajowemu to to, aby nie doświadczył tego, co znosić przez niemal 5 lat musiał ś.p. Lech Kaczyński...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 22:58, MrKubu napisał:

Jedyne czego życzę gajowemu to to, aby nie doświadczył tego, co znosić przez niemal 5
lat musiał ś.p. Lech Kaczyński...

Bronek na pajaca mi nie wygląda.
http://wyborcza.pl/10,82983,8099593,Jaroslaw_Kurski__Jaroslaw_Kaczynski_przegral_z_Jaroslawem.html
Filmik coś się tnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 22:53, kerkas napisał:

Budo why ?.


for money ><
głosowałem z rodziną na Kaczyńskiego, mam nadzieję, że jeszcze się wyniki zmienią na korzyść mojego kandydata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 23:00, In_The_End napisał:

Bronek na pajaca mi nie wygląda.

Niestety kampania pokazała, że jest co najmniej nieodpowiedzialnym politykiem(deklaracje o Afganistanie, obsadzenie już niemal wszystkiego co się dało nie mając jeszcze mandatu społecznego) a nadto NIESTETY nie sprawia wrażenia osoby szczególnie mądrej i bystrej... te multum wpadek, afiszowanie się swoją niewiedzą etc, nie wspominając już o jego miłości do WSI...

Pierwsze wyniki PKW... zaczyna być ciekawie(a dla niektórych gorąco ;)) Oby pozostało ciekawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 22:49, Adjatha napisał:

To się okaże. Lepiej nie rzucać takich hasełek bo się można gruuuuuuubo pomylić ;) Poza
tym faktycznie, tragedia dla PO - mają prezydenta (najprawdopodobniej, zdaję sobie sprawę
z wyników sondażowych), myślę, że powinni żałobę nosić...


Paradoksalnie właśnie tak: skończyła się już wymóweczka pod tytułem "a bo Kaczyński to i tamto", spada zasłonka, a spod niej wystaje gołe dupsko partii leniwej i nieudolnej. Gdy ma się niemal całą władzę w łapie, trzeba teraz pokazać co się faktycznie potrafi. Albo i nie potrafi.

...choć znając mistrzów propagandy z Platformers, wymyślą coś nowego. Już partyjne buldogi zaczynały coś tam cichutko przebąkiwać o złym i niedobrym PSLu, więc pewnie w ciągu roku znajdą sobie nową wymówkę i teraz będą nią ludowcy (którzy widzą już przed sobą mrok politycznego niebytu, łatwo więc będzie rzucić na pożarcie taki polityczny margines i przeżytek). Już też da się zobaczyć, jak posłuszne szczekaczki zaczynają te pierdoły powtarzać, vide to forum.

Niemniej, coś się zmienia. Gdy ostatnio w Wybiórczej znalazłem krytykę kolejnego bubla prawnego wysmażonego przez PO, a na dobitkę nieśmiałe przebąknięcie iż wersja przygotowywana za rządów PiSu była lepsza, to myślałem że z tego szoku yaya mi się mosznie ugotują. Reasumując, ten "rok prawdy" być może faktycznie odłoni prawdę o nieudolności obecnego rządu, a ta pełnia władzy odbije się ostrą czkawką po wynikach PO.

Przypomnij sobie, jak to niecałą dekadę temu SLD trąbiło już o wiktorii. I co z tego rządu zostało po 4 latach. A to przecież z "ich" preziem u sterów właśnie...

Dnia 04.07.2010 o 22:49, Adjatha napisał:

Jeśli PO spocznie na laurach (w co wątpię, mało kto chciałby sobie przestrzelić stopę)


Ta partia już tylekroć strzelała sobie w stopę, że trudno zliczyć. Tylko przychylne media oraz mentalne lenistwo obywateli sprawia, że niewiele z tego zachowało się w pamięci zwykłych ludzi. Gdyby to była jakaś partia nielubiana przez "salon", obdarliby ją ze skóry za podobne zachowania, jak te prezentowane przez PO & friends.

Ale masz rację. Trudno spoczywać na laurach, skoro są na nich rozwaleni już od trzech lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 21:16, In_The_End napisał:

Przecież wziął udział w kampanii bo zginął Lech.

Cóż, ciężko, żeby wzięła udział w wyborach osoba, która nie żyje. ;D A kogoś PiS musiał wystawić i dokonano jedynego racjonalnego wyboru, jaki był: wybrano JK. Tylko on ma szansę na zwycięstwo spośród posłów PiS.

Nie lubię PiSu, ale nigdzie nie zauważyłem, żeby Jarosław wykorzystywał śmierć Lecha. Jeśli już ktoś coś wykorzystywał to być może Komorowski fakt, że ma żonę i piątkę dzieci - co chwilę to powtarzał. Nie żeby mi to przeszkadzało, nie oceniam tego jednoznacznie jako chwytu propagandowego (w stylu ''ja mam rodzinę, a ty nie!''), bo takie są reguły tej śmieszn... tzn. Najjaśniejszej Demokracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 23:08, MrKubu napisał:

Pierwsze wyniki PKW... zaczyna być ciekawie(a dla niektórych gorąco ;)) Oby pozostało
ciekawie :D

O, patrz, 50,61% do 49,39% po przeliczeniu głosów z 20,94% obwodów. Zapowiada się iście piekielnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie się z tobą nie zgadzam.
Gdyby ktoś mnie pytał o zdanie, a wiem, że nie zapyta to powiedziałbym:
Na Kaczyńskiego głosował plebs społeczny, wiejskie chamstwo, banda nierobów, światopoglądowo oraz intelektualnie zacofanych ludzi.
Na Komorowskiego zaś inteligencja i ludzie zamożni, czyli elity każdego kraju i jedyne prawdziwe autorytety jakie ostały nam się w państwie czyli np. Mazowiecki, Balcerowicz i Bartoszewski.

Wygrana Kaczora to na dłuższa metę błogosławieństwo. Zbłaźni się jeszcze bardziej i szybciej niż brat.

Rusty-Luke
Ja nie startuje na prezydenta. W największym uproszczeniu jest według mnie tak jak napisałem a jak się nie zgadzasz to ... co mnie to obchodzi;p?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 23:17, MarchewaSoler napisał:

O, patrz, 50,61% do 49,39% po przeliczeniu głosów z 20,94% obwodów. Zapowiada się iście
piekielnie. ;)

Jest jakaś strona, gdzie aktualizują na bieżąco wyniki? Pamiętam, że po I turze taka była, ale zapomniałem adres... :P

Ps. Maturzysta Bartoszewski to rzeczywiście elita. A mój tata, który poszedł za radą JKM i zagłosował na JK jest z pewnością zacofanym nierobem, o tak. I kto dzieli Polaków? Nie wiem czy to przypadek, ale praktycznie wszędzie gdzie spojrzę znacznie większą agresją w stosunku do oponentów popisują się zwolennicy PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 23:19, In_The_End napisał:

Na Kaczyńskiego głosował plebs społeczny, wiejskie chamstwo, banda nierobów, światopoglądowo
oraz intelektualnie zacofanych ludzi.

No masz, widzę, że znasz ich wszystkich.. popularny jesteś, gratuluję, musisz mieć wiele zapek na nk ;)

Dnia 04.07.2010 o 23:19, In_The_End napisał:

Na Komorowskiego zaś inteligencja i ludzie zamożni, czyli elity każdego kraju i jedyne
prawdziwe autorytety jakie ostały nam się w państwie czyli np. Mazowiecki, Balcerowicz
i Bartoszewski.

Tak to są wielmożne "ałtorytety"... tak tak. :)

MarchewaSoler

Dnia 04.07.2010 o 23:19, In_The_End napisał:

Zapowiada się iście piekielnie. ;)

Coś mi się wydaje, że to będzie dłuuga noc ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 23:19, In_The_End napisał:

Na Kaczyńskiego głosował plebs społeczny, wiejskie chamstwo, banda nierobów, światopoglądowo
oraz intelektualnie zacofanych ludzi.
Na Komorowskiego zaś inteligencja i ludzie zamożni, czyli elity każdego kraju i jedyne
prawdziwe autorytety jakie ostały nam się w państwie czyli np. Mazowiecki, Balcerowicz
i Bartoszewski.


Większych idiotyzmów dawno tu nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 23:22, MrKubu napisał:

Tak to są wielmożne "ałtorytety"... tak tak. :)

Skoro już zeszliśmy na ten temat to może napiszesz co tak konkretnie zarzucasz tym osobom ze szczególnym naciskiem na pierwszą i ostatnią. Chętnie poczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się