Blackbird

Polska - polityka, gospodarka, kwestie społeczne, statystyka

52607 postów w tym temacie

Dnia 17.07.2010 o 00:11, vinnere napisał:

no raczej mi się nie podoba twoja wypowiedz. Krzyż powinien tam zostać jest to miejsce
publiczne

Aha, rozumiem, że jak umrze np. jakiś mój nauczyciel, to jego grób powinien być przy/w szkole? Na tej samej zasadzie...
Edit: wróć, nie do końca na tej samej zasadzie, ale już np. palenie zniczy, przynoszenie kwiatów i stawianie pomników czy coś...

Dnia 17.07.2010 o 00:11, vinnere napisał:

Polska uchodzi za kraj katolicki.

Może sobie uchodzić, państwem wyznaniowym z tego co się orientuję nie jesteśmy.

Dnia 17.07.2010 o 00:11, vinnere napisał:

jeśli parada może odbyć się w miejscu publicznym, a krzyż w nim nie może stać to niech politycy zastanowią
się czy na pewno są katolikami.

Jestem katolikiem. Uważam, że nie powinien stać krzyż przy pałacu prezydenckim, bo prezydenta mieliśmy nie jednego i mimo wypadku (tragicznego, owszem, ale nie męczeńskiego i nie ''polegli'') nie powinniśmy kogoś wywyższać ponad resztę - patrząc tylko na śmierć, a nie na zasługi jako głowy państwa.

Dnia 17.07.2010 o 00:11, vinnere napisał:

lezbijkom pozwalają paradować, a za kilka lat wyjdzie ustawa, że w Boże Ciało nie może
być procesji bo to przeszkadza żydom, jehowym itp.

Zapomniałeś jeszcze wspomnieć o Jedynych Słusznych i Prawdziwych Patiotach i Polakach. Bo przecież każdy, kto jest przeciwko krzyżowi w tym miejscu jest gejem, lesbijką, Żydem, komuchem, masonem, prowokatorem, oszczercą, agentem SB i miał rodzinę w Wehrmachcie i Armii Czerwonej. Jednocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze że tu też ostra "dyskusja" o Krzyż. A ja w sumie mam podobną opinią do tej co do tego gdzie chować naszego Eks-Prezydenta. Niech już zadecydują co z tym zrobić, a nie robią cyrku. To mnie najbardziej irytuje, zamiast sobie spokojnie usiąść przedyskutować temat, dojść do jakiejś decyzji i tej decyzji się trzymać wszyscy tylko radośnie się tłuką po mordach oto czyja racja mojsza... Na szczęście na to świat raczej uwagi nie zwróci i się z nas śmiać nie będą :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 00:35, Hubi_Koshi napisał:

Widze że tu też ostra "dyskusja" o Krzyż. A ja w sumie mam podobną opinią do tej co do
tego gdzie chować naszego Eks-Prezydenta. Niech już zadecydują co z tym zrobić, a nie
robią cyrku. To mnie najbardziej irytuje, zamiast sobie spokojnie usiąść przedyskutować
temat, dojść do jakiejś decyzji i tej decyzji się trzymać wszyscy tylko radośnie się
tłuką po mordach oto czyja racja mojsza... Na szczęście na to świat raczej uwagi nie
zwróci i się z nas śmiać nie będą :-/

Zgadzam się. Pis mówi żeby awantury nie robić z powodu krzyża ale pójść i porozmawiać to już brak dobrej woli.
Ale tak naprawdę to jest to czysta polityka. Bo mi się wydaje że ani PiS ani PO nie maja nic do powiedzenia. To powinien prezydent zadecydować i Kościół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 00:38, Gregwil napisał:

Zgadzam się. Pis mówi żeby awantury nie robić z powodu krzyża ale pójść i porozmawiać
to już brak dobrej woli.

Jak widziałem w telewizji teksty Kaczyńskiego "Jeśli Komorowski usunie krzyż to pokaże jakim takim o owakim jest"... takich ludzi powinni w piwnicy zamykać bo wstyd robią...

Dnia 17.07.2010 o 00:38, Gregwil napisał:

Ale tak naprawdę to jest to czysta polityka. Bo mi się wydaje że ani PiS ani PO nie maja
nic do powiedzenia. To powinien prezydent zadecydować i Kościół.

No i niech coś zrobią, a nie siedzą i dają różnym pyskaczom rzucać własnymi sądami... ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 00:42, Hubi_Koshi napisał:

> Zgadzam się. Pis mówi żeby awantury nie robić z powodu krzyża ale pójść i porozmawiać

> to już brak dobrej woli.
Jak widziałem w telewizji teksty Kaczyńskiego "Jeśli Komorowski usunie krzyż to pokaże
jakim takim o owakim jest"... takich ludzi powinni w piwnicy zamykać bo wstyd robią...
> Ale tak naprawdę to jest to czysta polityka. Bo mi się wydaje że ani PiS ani PO
nie maja
> nic do powiedzenia. To powinien prezydent zadecydować i Kościół.
No i niech coś zrobią, a nie siedzą i dają różnym pyskaczom rzucać własnymi sądami...
ech

Z tego co się orientuje to Kościół mało zabiera głosu w tej sprawie a najgłośniej krzyczą posłowie a zwłaszcza posłowie PiS-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://tnij.org/fydrych

Czy tylko ja dostrzegam tragikomedię w tym, że najsensowniejszy i najbardziej "ludzki" pomysł przedstawił póki co facet, którego zazwyczaj trudno brać na serio?

Tjaa, całe wesołe dwa (niemal) tygodnie od końca wyborów utwierdzają mnie w przekonaniu, że następnym razem gdy będę wyjeżdżał z tego smutnego miejsca w Europie, warto zaopatrzyć się w bilet tylko w jedną stronę... Bo jeśli politycy mają być odzwierciedleniem narodu...

...brrr, scaaaryyy me... [głosem Willie''go Trombone''a]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.07.2010 o 00:27, Tyler_D napisał:

To jest właśnie ta katolicka miłość bliźniego swego i krzewienie chrześcijaństwa [ siłą
]? Fajne masz pomysły ... RLY. Poza tym ... apropo tej twojej demokracji ... zakłada
ona między innymi wolność do organizowania różnorakich marszów i wieców - pomijając stosunek
do homoseksualistów widzisz tu jakiś problem?


Ja osobiście uważam, że homoseksualizm to choroba i ci ludzie powinni się leczyć (czyli moje stanowisko nie odbiega od stanowiska kościoła), a to, że robią sobie parady to świadczy po prostu o ich głupocie. Kto mądry na ulice wychodzi by krzyczeć, że jest chory . [a jak pokojowo nie idzie to od pogonienia są już narodowcy :) ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>a

Dnia 17.07.2010 o 09:56, vinnere napisał:

jak pokojowo nie idzie to od pogonienia są już narodowcy :) ]

Yay ... jak nie słowem to pałą od nacjonalistów ... może ci umknęło ale od takich zadań są służby porządkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.07.2010 o 10:18, Tyler_D napisał:

może ci umknęło ale od takich zadań
są służby porządkowe.


co zrobić jak one im na to zezwalają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 10:20, vinnere napisał:

co zrobić jak one im na to zezwalają ?

Skoro zezwalają to w świetle prawa są legalne - to chyba jasne co nie? Nie wiem jak sobie możesz ulżyć, może po prostu na nie nie patrz, nie słuchaj albo - uwaga - idź tam i zobacz jak to wygląda na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 10:23, Tyler_D napisał:

- idź tam i zobacz
jak to wygląda na żywo.


lepiej nie jeszcze by mnie poniosło i komuś by sie krzywda stała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 09:56, vinnere napisał:

[a jak pokojowo nie idzie to od pogonienia są już narodowcy :) ]

I to jest cała prawda o tych łobuzach. Tu nie chodzi o manifestowanie patriotyzmu, tylko o wycieczki tam, gdzie można kogoś lub z kimś się bić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 10:42, Treant napisał:

> [a jak pokojowo nie idzie to od pogonienia są już narodowcy :) ]
I to jest cała prawda o tych łobuzach. Tu nie chodzi o manifestowanie patriotyzmu, tylko
o wycieczki tam, gdzie można kogoś lub z kimś się bić.


Narodowcy jak i homosie to przygłupy,zapatrzeni są w jedyną słuszną racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 10:51, hammerfall87 napisał:

> > [a jak pokojowo nie idzie to od pogonienia są już narodowcy :) ]
> I to jest cała prawda o tych łobuzach. Tu nie chodzi o manifestowanie patriotyzmu,
tylko
> o wycieczki tam, gdzie można kogoś lub z kimś się bić.

Narodowcy jak i homosie to przygłupy,zapatrzeni są w jedyną słuszną racje



ale z dwojaga złego lepsi są narodowcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 10:56, Tyler_D napisał:

Bo mają metody myślenia i działania na poziomie neandertalczyka?


nie bo walcza w lepszej sprawie niż homusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 10:54, vinnere napisał:

ale z dwojaga złego lepsi są narodowcy

Seriously ?? Mam jednego znajomka homosia, spokojny miły facet, świetne oceny na studiach i w ogóle, narodowcy z kolei... cóż życzę ci byś któregoś dnia oberwał za nie taką fryzurę/koszulkę/spojrzenie to wtedy może trochę rozumku nabierzesz.

Dnia 17.07.2010 o 10:54, vinnere napisał:

nie bo walcza w lepszej sprawie niż homusie

Niby jakiej ?? Dowodzeniu że Polska to niebezpieczny ciemnogród więc lepiej go omijać turystom i inwestorom ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 10:59, vinnere napisał:

> Bo mają metody myślenia i działania na poziomie neandertalczyka?
>

nie bo walcza w lepszej sprawie niż homusie

Tak jak walczyli z prawami kolorowych, kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 11:00, Hubi_Koshi napisał:

> ale z dwojaga złego lepsi są narodowcy
Seriously ?? Mam jednego znajomka homosia, spokojny miły facet, świetne oceny na studiach
i w ogóle, narodowcy z kolei... cóż życzę ci byś któregoś dnia oberwał za nie taką fryzurę/koszulkę/spojrzenie
to wtedy może trochę rozumku nabierzesz.
> nie bo walcza w lepszej sprawie niż homusie
Niby jakiej ?? Dowodzeniu że Polska to niebezpieczny ciemnogród więc lepiej go omijać
turystom i inwestorom ??


i tak nie zmienie swojego zdania homusie to chorzy ludzie a narodowcy to jak terapia wstrząsowa jeśli sami nie będą się chcieli leczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się