Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kuźnia Przeznaczenia - opóźnienie

87 postów w tym temacie

To jest szczyt... ludzie apeluje do Was zastanowcie sie porzadnie... mowie do CDP, zanim chcecie cos wydac obliuczcie to dokladnie bo na palcach jednej reki policze gry ktore ukazaly sie w ostatnim czasie bez opoznienia... straszne a wrecz zenujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno :) Liczy się jakość, dlatego lepiej poczekać i dostać coś doszlifowanego. Poza tym nie ukończyłem jeszcze podstawki, będzie więc czas by nadrobić braki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nic, należalo się tego spodziewać... ja tam nie mam żadnych pretensji do CDP, rozumiem, że przez ostatnie parę miesięcy mieli dość pracy i problemów (trzeba przyznać że w końcu niedawno wyszło prawie równocześnie kilka oczekiwanych gier... i lepiej poczekać, niż dostać chaotycznie i na szybko przetłumaczoną grę). Poza tym, wiadomo, że Ubisoft traktuje nas jak "gorszych" i chyba nie jest to wina CDP :P

Dobre strony są takie, że przynajmniej mam co sobie zażyczyć na Mikołaja :D
A od Mikołaja już do świąt niedaleko... więc będzie można pograć (teraz to i tak mam tyle nauki, że HoF stałoby tylko na półce..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nam w imieniu całego CD Projekt pozostaje przerosić oczekujących premiery dodatku do najlepszej strategii turowej tego roku i liczyć po cichu, że wybaczycie nam to drobne potknięcie"
Można wiedzieć, na czym polega przeraszanie?
Spójrzcie na tego posta: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=11453&pid=233. Jak to jest, że potwierdzacie datę wydania dodatku, a następnego dnia informujecie o przesunięciu daty premiery? Czegoś tutaj nie rozumiem. Chyba należy zacząć się przyzwyczajać do tego, ż do daty premiery trzeba dodać minimum tydzień. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dark Messiah, HoMM V: HoF, co jeszcze? :( Miałem nadzieję, że jak nie DM to chociaż to zgarnę na urodzinki... No cóż... Nie udało się... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 18:03, Master flamaster napisał:

Ja radze przeczytać definicje "dotrzymywania terminów", bo ostatnio tego zjawiska dośwaidcza
się bardzo żadko ze strony CDP


Hy, to ja radze zapoznać się w słowniku z pisownią słowa "rzadkość" ^^

Ludzie, niektórzy zachowują się jakby mieli z tego powodu samobójstwo popełnić, nic lepszego do roboty nie macie? Cieżko poczekac jeden tydzień..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować