Zaloguj się, aby obserwować  
Ashakel

Forumowa Gra - Matrix: Evolution

252 postów w tym temacie

robie gwazde strzelajac z uzakow w miedzy czasie do agentow ktorzy znajduja sie na lini ognia.. Katem oka szukam pojazdu, wskakuje na Suzuki GSXR1000 ktorym jedzie jakis frajer, zrzucam go z motocykla i zarwacam. jade z strone warriora i agentow. strzelam przez kiedownice do agentow. mijam trupy na tylnim kole i krzycze do moich aby sie zmywali. zabieram warriora na motocykl i uciekamy

-----------------------
RAT-LUDZIE-LIDER-MEDYK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok,akcja udana,zabiłeś 2 agentów.Najbliższa budka telefoniczna na rogu high street i page avenue.Jakieś 100 metrów.Reszta wskoczyła do jeepa i jedzie za wami agenci was gonią,ale większość nie nadąża.Tylko jeden biegnie wytrwale.Jones.Nagle słyszycie trzask na dachu jeepa,tak jag gdyby ktoś ponim chodził...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

usłyszałem to ledwo wogół ogolnego haosu, patrze w lusterko i wodze jak Jones jest na dachu jeepa, zwalniem do 100zmieniam pas, czekam az wyprzedza mnie jeepem. Kiedy juz mnie wyprzedzili zaczynam przyspieszac i wjezdzam na tą pusta ciezarowke do przewozenia nowych namacohodów. w locie strzelam do agenta, i uciekam na gsxr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nagle obok czekającego na agentów Rata zmaterializował się Rogoz w swym czarnym płaszczu.

-Myslałes, że tak łatwo się mnie pozbędziesz?? Bez szans...

Agenci zbliżali się.Jeden już wypalił w rogoza z Magnuma K19. Rogoz zrobił szybki unik. Z kieszeni płaszcza wyjął uzi i już mierzył w agenta. Ten robił uniki. rogoz był coraz bardziej podirytowany.Tego na bank nie przeżyjesz, pomyslał i zaczął strzelać tak, ze kule tworezyły krzyż. Agent był w pułapce. Po chwili padł w kałuży krwi. Rogoz dmuchnął w lufę.

-Jeden z głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystrzelałem wszystkie naboje w magazynku ale nie mam czasu na przeładowywanie. Rzucam się z kataną na agenta.Blokowanie ostrza ręką mu nie wyszło na zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kręcę się niespokojnie po bazie. coź mi mówiło w duchu że moi koledzy mają kłopoty. wciąż myślałem czy nie wejśc ale miałem rozkazy. jednak pokorny nie jestem. wchodzę do matrixa. Zauważam że tl€my ludzi podążają w 1 miejsce.
udaję się za nimi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Bardzo wszystkich proszę (jeśli można) o pisanie o swojej postaci w trzeciej osobie, np: "rogoz strzelił" itp. To bardzo uatwi czytanie. I przy dialogach proszę o stawianie myślników na początku. A odpowiedzi bardzobym prosił kierować do określonej osoby. Dziękuję]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"sauron nie badz taki, daj i nam postrzelac i przestan nas teleportowac do bazy grr :/" loguje sie do sieci "chodzcie za mna moi czarni bracia(w grze jetsem murzynem :D) - ostatni zostaje w bazie hehe:)" rozwalamy agentow, wszystkich mozliwych ktorych napotkamy po drodze do wyroczni. Tamtych juz raczej nie spotkamy, bo Sauron (pawn77) ich zabił. ale dla bezpieczenstwa logujemy sie 5 km dalej i idziemy do wyroczni dowiedzxiec sie co sie stanie w najblizszej przyszłosci. miejsce spotakania Metro, przystanek brooklyn-state 5th. za "5"minut zaczynamy sie logowac wezcie bron, a po miescie poruszajcie sie niezauwazeni pamietajcie ze jest 2 po południu, i na ulicach NY sa duuuuuze ilosci ludzi. nie zwracajcie na siebie uwagi. Ja juz sie loguje.

-----------------------------------
RAT-LUDZIE-LIDER-MEDYK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Idę z Wami! Cybertronik zawsze się przyda! -wykrzyknął rogoz ładując broń. Tym razem wziął 4 tuziny magazynków:)

Pawn77 ---------> Wybacz, ale to trochę dziwne, że wchodzisz i odrazu zabijasz agentów. Oni są dużo silniejsi od nas i nie tak łatwo ich powybijać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PROSZĘ O NADSYŁANIE SWOICH TYPÓW TERMINATORA NA E-MAIL:
szymek9999@op.pl

Chciałbym mieć wszystkie głosy na 23.11.2006r.

Głos ma wyglądać tak:

Głosuję na ...,bo ...(nie trzeba podawać,ale prosiłbym o powód)

Podpis: ...(...(nazwa w grze))


CO DO GRY:

Nie możecie zabijać agentów ot tak sobie:jeden strzał i pyk,po gościu.Oni są dobrzy w walce,oglądaliście przecierz film.Prawda,w przypadku gdy agentów jest 100,to nie można z każdym walczyć 10 min,bo wiadomo trzeba się spieszyć.Ale gdy atakuje was jeden Jones(tym bardziej że on jest najsilniejszy),to na przykład Rat,wysil się i skocz na dach ciężarówki,poskacz przed Jonesem,on unika,strzela,unik,itd.
Gdy nie ma zbyt wielu przeciwników walka ma wyglądac tak,a nie tak:strzelam w niego,odpada mu ręka,umiera.
OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować