Zaloguj się, aby obserwować  
Gen_Radius

Kącik złamanych serc :)

46 postów w tym temacie

A założe sobie taki kącik dla wszystkich tych którzy poszukują tej jedynej,która ma podobne zainteresowania.
Zacznę więc od siebie :

Jestem chłopakiem(tak tak :))
Mam 17,5 latek
188cm wzrostu
Blond kręcone długie włosy
niebieskie oczy
noszę okulary :P
Jestem szczupły
Słucham Black metalu
Gram w gry bitewne i komputerowe a takze karcianki(MAGIC!!!!)
A mój numer buta jeśli interesuje kogoś to 47 :) (toż to olbrzym):P
Poniżej zapodam swoją fotkę.Ma ona już ponad rok(Gdyż jestem mroczny i zły nie robię żadnych innych,nie licząc tych z pubów i lasów :)).Dobra nie zabieram już czasu.Panie i panowie znajdźmy drugą połówkę!!!(Acha zeby nie było to jestem po 1,5 rocznym związku i chyba juz sie otrzaslem).Więc do dzieła(oj jak ja lubie tak mowic ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 22:17, RadoSSław napisał:

to nie wiem :) to poprostu niech obserwuje :]


mozna i tak;) uwazasz ze to forum jest odpowiednim miejscem na takie poszukiwania ? ( oczywiscie nawet przez mysl mi nie przeszlo ze jest zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy problem jest taki, że nieco źle wybrałeś forum - tutaj niestety znaleźć możesz głównie drugiego połówka ;) (nie obrażając tych pań, które oczywiście na tym forum są).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj tam :) czasem trafi sie zapalona graczka ktora byc moze bedzie skora do odpowiedzi na taki post :) niczego nie przesadzajmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe nie jestem pewny czy przy obecnej różnicy ilościowej płci na forum temat sie utrzyma. Oczywiście nie neguję związków homoseksualnych, ale.. na litość boską.. to forum o grach! ;-)
Ile jest tu dziewczyn.kobiet tak w ogóle? Ktoś policzył? Ja sobie przypominam trzy nie liczac Sol i Medoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to mamy kilka kobiet :) ale jakos nie widze by sie tlumnie wpisywaly w tym temacie :) hmm... TYHE wiem jak skusic zeby sie wpisala ;) ale nie skorzystam z tej mozliwosci :PP minimysz juz jest :) czekamy na pozostale Panie :)

nie dajcie watkowi umrzec:) moze pokazecie ze graczki sa bardziej romantyczne od graczy ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 12:40, HumanGhost napisał:

Ile jest tu dziewczyn.kobiet tak w ogóle? Ktoś policzył?

Policzyc sie nie da, bo to jest zadanie AWYKONALNE - brak rozroznienia statusow tego rowniez nie ulatwia ;). Do tego, nick nie musi sie konczyc na ''-a'' (swietny przyklad: TYHE. Wiedzialbys, ze to kobieta nie widzac Jej postow ;)?), wiec trzeba by czytac posty WSZYSTKKICH lub prawie wszystkich userow. A do tego duze grono tychze ma tylko po jednym czy kilku postow i ZADEN z nich nie zawiera zinfleksyfikowanej (pewnie takiego slowa nie ma, ale fajnie brzmi ;)) formy czasownika w pierwszej osobie, wiec nie wiadomo czy to Mezczyzn czy Kobiet ;P.
Choc akurat musze przyznac, ze jest ich troche wiecej niz tylko kilka, slawniejszych :). Do tego mozna dopisac, ze zdecydowana mniejszosc z tej mniejszosci jest aktywna. Duzo dziewczyn/kobiet konczy swoj zywot tuaj na doslownie kilku postach czy jednym wlasnym temacie. Na pewno jest to liczba trzycyfrowa. Dalszego szacowania sie nie podejme...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 17:27, HumanGhost napisał:

Wiesz, akurat TYHE to kapnąłbym się, że to kobieta. Facet raczej nie nazwałby się imieniem
greckiej bogini. ;-)


No ja bym do końca na to niestawiał - czasami zdarzają się wyjątki :) A co do kącika to może przerobić się w randke w ciemno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś nietolerancyjny ;)
Zastanawia mnie tylko po co komu takie dane? :) Chyba, że góra w końcu wprowadzi ten podział na odpowiednie statusy, w co wątpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakbys taki nick zobaczyl po raz pierwszy w zyciu i nie wiedzial, ze ma jakis zwiazek z jakas am boginia? Bylybyy to dla Ciebie li tylko zlepek czterech liter ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe jakos sobie tego nie wyobrażam. Według mnie to nie jest jakaś tam szczególna wiedza i po prostu to wiem. A jakbym nie wiedział? Na to pytanie nie jestem w stanie odpowiedzieć. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 22:03, RadoSSław napisał:

A założe sobie taki kącik dla wszystkich tych którzy poszukują tej jedynej,która ma podobne
zainteresowania.


Sposób w jaki skonstruowałeś swego posta wskazuje, że jest to temat dla mężczyzn ;) Ja osobiście szukam tego jedynego. I niekoniecznie wymagam podobnych zainteresowań. Chciałabym, abyśmy po prostu się dogadywali i aby potrafił zrozumieć moją skomplikowaną naturę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować