Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Age of Empires III PL - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

1176 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2005 o 19:03, KiNDer vel. IxyedaM napisał:

> > Ale kinowa czy polska wersja ? Wolałbym polską
>
> Pełna polska wersja językowa :) (oprócz odzywek jednostek,
zachowanych
> w oryginale)

Bardzo dobra decyzja. Mimo, że np. akcentowane spolszczenie odzywek w grze Soldiers: Ludzie
Honoru wyszło nawet dobrze, jestem za tym, by zachować oryginalne brzmienia.

Kolejne pytanie: Ile będzie utworów na płycie
audio?



27 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2005 o 01:24, Mifczu napisał:

> > A ja mam pytanie czy gra pójdzie na sprzecie:
> > Athalon 1800xp 1,6 Ghz
> > 512 ram
> > Geoforce
5200fx
> > jesli
> pojdzie to jaka bedzie
> > mozliwosc max detali (takie na ktorych nie bedzie cieło)

> > > Tego określi się raczej
> nie da - najlepiej zainstaluj demo gry i tam sprawdź na jakich detalach z jak
ci chodzi.
> > > Pełna wersja nie powinno zbytnio
> odbiegać od dema pod zwględem wymagań.
> >
Oj na bank odbiega
:] W wiekszosci gier tak mam ze na poczatku nawet chodzi ale pozniej jak juz sa rozbudowane misje gdzie duzo sie dzieje
to ledwo zipie. Ja duzo niechcem byle plynnie chodzilo nawet na min detalach. A i tak moze niedlugo sie szarpne na nowego
kompa wiec straty nie bedzie :D



Ja szczerze mówiąc, nie widzę znacznej różnicy w wymaganiach obu wersji, choć nie przeczę, że korzyść jest na stronę wersji demo, która chodzi ciut szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ten kufel co go mam dostać nadaje się do picia piwa? bezalkoholowego oczywiście ;)
A, i dobrze zapakujcie to, żeby się nie potłukł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za drugi post ale oglądam galerię z polskiej wersji i w zdjęciu: http://www.gram.pl/upl/galerie/346/8.jpg
znalazłem literówkę w tekście, który jest na ekranie:
"(...) W Erze Fortów z metropolii otrzymasz transport krytych wozów, które pozwolą ci na wznoszenie dodatkowych ratuszy (...)"
brak słowa "na" - ale to szczegół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2005 o 13:14, GeoT napisał:

Sorry za drugi post ale oglądam galerię z polskiej wersji i w zdjęciu: http://www.gram.pl/upl/galerie/346/8.jpg
znalazłem
literówkę w tekście, który jest na ekranie:
"(...) W Erze Fortów z metropolii otrzymasz transport krytych wozów, które pozwolą
ci na wznoszenie dodatkowych ratuszy (...)"
brak słowa "na" - ale to szczegół :)


No malutka wpadka ale to pewno wersja testowa do nas trafi bez bledow ;) Choc nie ma co robic afery za jedno "na" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2005 o 12:55, GeoT napisał:

Czy ten kufel co go mam dostać nadaje się do picia piwa? bezalkoholowego oczywiście ;)
A, i dobrze zapakujcie to, żeby się
nie potłukł :)


Co se wlejesz to bedziesz pil a o zapakowanie sie nie martw napewno se poradza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2005 o 13:48, Mifczu napisał:

No malutka wpadka ale to pewno wersja testowa do nas trafi bez bledow ;) Choc nie ma co robic afery za >jedno "na" :D


to ja i afery nie robię jeno raz chciałem się poczuć jak jakiś betatoster, ups tester znaczy :)

Dnia 17.11.2005 o 13:48, Mifczu napisał:

Co se wlejesz to bedziesz pil a o zapakowanie sie nie martw napewno se poradza :D


Ano właśnie tylko nie wiem czy materiał z którego jest zrobiony nie wchodzi w reakcję ze szlachetnymi trunkami, albo gorzej - nie psuje ich smaku ;)
Dobra niniejszym kończę ten offtop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2005 o 17:53, koniczyn napisał:

Pełna polska wersja językowa :) (oprócz odzywek jednostek, zachowanych
w oryginale)



I z tego się tylko cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawosci za pytam :D bo w poprzednich wersjach byly takie szybkie odzywki po wpisaniu jakijs cyfry tu tez sa ? Przydaje sie to troche na multiplayerze jak sie gra z obcokrajowcami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy w pudełku z grą bedzie coś w stylu drzewka technologi? bo to fajna sprawa do dziś mam swoje z wIII przyczepione do ściany:) czy do polonizacji wzięto "znane głosy"? nie chce mi sie grac kiedy w głośniku słyszę np: Rysia z Klanu.
Inna sprawa przydała by się porządnie wydrukowana klawiszologia (np: Preatorians)
Super by było gdybyście wrzycili do pudełka z grą AoE I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2005 o 15:40, Arar napisał:

czy w pudełku z grą bedzie coś w stylu drzewka technologi? bo to fajna sprawa do dziś mam swoje z wIII


Karta pomocy podręcznej zawiera strukturę ewolucji jednostek/budowli, cechycharakterystyczne każdej nacji i skróty klawiaturowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2005 o 20:05, Tomi_323 napisał:

Widział ktoś ten 30 mb filmik? Ja tak i jest super :) Gierka boska. :D

Widziałem i też mi się podoba. Gra zamówiona i nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj:

http://www.gram.pl/galeria.asp?id=346&gid=326


...na jednym ze screenów znajduje się błąd. Czy został już poprawiony;) nie chciałbym znaleźć go w wersji finalnej gry.

Cytat:

"W tej historycznej budowli mieściły się również księgozbiór Biblioteki"

PS: Poza tym nie byłbym sobą gdybym nie stwierdził że te screeny były robione na słabym komputerze i napewno nie prezentują całego "wizualnego" potencjału AoE III (brak wygładznia itp.)

Pozdrawiam!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He he, warto było zapisać się do newslettera, już po raz kolejny dostajemy eksluzywną zawartość. Filmik jest o tyle fajny, że nie jest to trailer, tylko fragmęt prawdziwego gameplay''u :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zamierzam być nachalny ale czy przypadkiem nie przetłumaczyliście "TOWN CENTER" na "RATUSZ"???????!!!!!

A czy można u Was kupić angielską wersje AoE 3?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2005 o 17:53, Wray napisał:

Nie zamierzam być nachalny ale czy przypadkiem nie przetłumaczyliście "TOWN CENTER" na "RATUSZ"???????!!!!!

A czy
można u Was kupić angielską wersje AoE 3?:D


A to chyba dobre tlumaczenie :) czy sie myle ??

A angielska wersje juz dawno mozna kupic w prawie kazdym sklepie z grami :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2005 o 20:43, Mifczu napisał:

> Nie zamierzam być nachalny ale czy przypadkiem nie przetłumaczyliście "TOWN CENTER" na "RATUSZ"???????!!!!!
>

> A czy
> można u Was kupić angielską wersje AoE 3?:D

A to chyba dobre tlumaczenie :) czy sie myle ??

A angielska
wersje juz dawno mozna kupic w prawie kazdym sklepie z grami :]



To nie było pytanie a dość humorystyczna sugestia;)

A jeśli chodzi o tłumaczenie Town Center... moim zdaniem całkowicie nie pasuje do AoE3 jak i pozostąłych części. "Ratusz" kojarzy się z w XVII, XVIII... a przeciez gramy w AoE (wszystkie) od czasów najdawniejszych. Wyobrażasz sobie Ratusz w II w. p.n.e? Bo ja nie. Nalezałoby wybrać coś bardziej uniwersalnego i nie kojazącego się tak z daną epoką.

Ja bym wybrał po prostu "Centrum miasta" lub coś pochodnego. I jesli to nie zostanie (a napewno nie zostanie) zmienione jesli uzyskam gre pierwsze co zrobie to... ingerencja w kod gry i zmiana tłumaczenia na np.: Centrum miasta.

Dla kogoś kto po raz pierwszy gra w AoE może to nie ma znaczenia. Ja "siekam" od początku serii i nie zniose tego typu "udziwnień"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe no wiecie co jest dla mnie głupie to że gra np. CoD 2 miała być 4 listopada no nie pozniej 11 pozniej 18 a teraz 30 albo i dluzej. A moi kumple sciagneli sobie i już dawno rąbią dzisiaj bylem na imprezie to brat mojego qmpla rąbał w AoE 3 a ja dopiero dostane 29 :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować