Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Age of Empires III PL - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

1176 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2005 o 11:14, MacQuack napisał:

U mnie też pisze "pakowanie i przygotowywanie do wysyłki", tylko, że termin dostawy jest 22-23 listopada. No i tak w ogóle,
to osoby, które robiły pre-order miały dostać grę dwa dni przed polską premierą, a dostaną dzień... ;] :P

No, nieźle. A
powiedzcie mi, czy zapłacić będę mógł też dzień później? :D



Age przyjdzie do Was na dwa dni przed premierą. Policzmy.. wtorek (1 dzień), środa (2 dzień) .. czwartek (premiera). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 11:27, CrowPL napisał:

A tak z ciekawosci ile bylo zamowionych pre-orderow?


A co chcesz wyliczyc ile musieli kuflow zamowic ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 11:16, Soleila napisał:

> U mnie też pisze "pakowanie i przygotowywanie do wysyłki", tylko, że termin dostawy jest 22-23 listopada. No i tak
w ogóle,
> to osoby, które robiły pre-order miały dostać grę dwa dni przed polską premierą, a dostaną dzień... ;] :P
>

> No, nieźle. A
> powiedzcie mi, czy zapłacić będę mógł też dzień później? :D


Age przyjdzie do Was na dwa dni
przed premierą. Policzmy.. wtorek (1 dzień), środa (2 dzień) .. czwartek (premiera). :)


Właśnie... widzę, że niektórzy mają problemy z elementarną matematyką (oby tylko z tej euforii)... :)
Ja bym napisał to tak (żeby niektórzy nie zrozumieli że planowo mogą np. dostać w środę):

Premiera = czwartek 1 grudnia
1 dzień przed premierą (środa 30 list), 2 dni przed... (wtorek 29 list)... a dziś mamy dopiero poniedziałek (27 list)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 12:23, GearHead napisał:

Premiera = czwartek
1 grudnia
1 dzień przed premierą (środa 30 list), 2 dni przed... (wtorek 29 list)... a dziś mamy dopiero poniedziałek (27
list)


Przyganiał kocioł... :))

Jeśli jutro jest wtorek 29 list. to jak może być dzisiaj poniedziałem 27 list.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 13:03, Modest-Vermin napisał:

A zwycięzcy tej serii konkursów to kiedy otrzymają swoje nagrody :P Bo ta niepewność mnie męczy już :P


Cześć. Wysyłki nagród rozpoczniemy po zakończeniu konkursu. Dziś przedostatni etap, ostatniego możecie spodziewać się w okolicy premiery gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie pisze że otrzymam gre 1 listopada:P.Ja wiedziałem że tak będzie tak samo było z Dungeon Sige 2 mieliśmy otrzymać na dwa dni przed polską premierą a otrzymaliśmy w dniu premiery.Już się napaliłem że dzisiaj dostane a tu lipa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 13:32, Sycylius napisał:

U mnie pisze że otrzymam gre 1 listopada:P.Ja wiedziałem że tak będzie tak samo było z Dungeon Sige 2 mieliśmy otrzymać
na dwa dni przed polską premierą a otrzymaliśmy w dniu premiery.Już się napaliłem że dzisiaj dostane a tu lipa :(


Termin dostawy wyświetlał się błędnie przez kilka chwil - w tym momencie data jest już poprawna (29 listopada). W kwestii samej dostawy, to od początku oferty gra miała zostać dostarczona na dwa dni przed premierą, co "wypada" jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 13:32, Sycylius napisał:

U mnie pisze że otrzymam gre 1 listopada:P.Ja wiedziałem że tak będzie tak samo było z Dungeon Sige 2 mieliśmy otrzymać
na dwa dni przed polską premierą a otrzymaliśmy w dniu premiery.Już się napaliłem że dzisiaj dostane a tu lipa:(


Jeśli już to 1 grudnia. Zresztą to dziwne, bo u mnie w karcie zamówień jest napisane, że Age 3 dostanę 29 listopada, czyli 2 dni przed premierą, tak jak obiecali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 13:27, Jay Z napisał:

Wysyłki
nagród rozpoczniemy po zakończeniu konkursu. Dziś przedostatni etap, ostatniego możecie spodziewać się w okolicy premiery
gry.


Ach już myślałem że to prowizorka :P i że zapomnieliście :] już się nie moge doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 14:00, Mr Black napisał:

Jeśli już to 1 grudnia. Zresztą to dziwne, bo u mnie w karcie zamówień jest napisane, że Age 3 dostanę 29 listopada, czyli
2 dni przed premierą, tak jak obiecali.


przez kilka chwil na stronie z podsumowaniem zamówienia pojawiała się informacja z błednym terminem dostawy i faktycznie data 1 listopada (lub jeszcze wcześniejsza) mogła się wyświetlić. W tym momencie u wszystkich którzy złożyli zamówili i potwierdzili zamówienie do wczoraj włącznie pojawia się poprawna data dostawy - 29 listopada (dwa dni przed premierą :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a powiedz mi czy jak napisalem bledny adres w zamowieniu i go wyslalem a pozniej poprawilem dane w profilu to czy age przyjdzie na poprawny adres ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 14:41, xexexe napisał:

a powiedz mi czy jak napisalem bledny adres w zamowieniu i go wyslalem a pozniej poprawilem dane w profilu to czy age przyjdzie
na poprawny adres ?


Twoje zamówienie zostało złożone wczoraj o godzinie 20:47, więc obojętnie jak szybko wysłałeś maila z korektą adresu, pudełko zostanie wysłane na błedny adres (gry są pakowane i adresowane już od 5 rano, podczas gdy Dział Obsługi Klienta pracuje od 9tej + kolejne kilka godzin na załatwienie takiej sprawy).

Jedyne co możesz teraz zrobić to poczekać aż paczka zostanie wysłana i zostanie nadany jej numer przesyłki (numer ten znajdziesz na stronie z podsumowaniem swojego zamówienia oraz w mailu potwierdzającym wysyłkę) i następnego dnia po wysyłce, z samego rana, skontaktować się telefonicznie z firmą kurierską i poprosić o zmianę adresu dostawy. Namiary do najbliższego oddziału firmy kurierskiej znajdziezs tu: http://www.masterlink.com.pl/oddzialy.asp .

Musisz jednak liczyć się z tym, że przeadresowanie przesyłki może wydłużyć termin dostawy (np jeśli trzeba będzie zmienić miasto dostawy i przesłać paczkę na drugi koniec Polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jak taki maly blad jest tylko ??

w adresie podalem

ulica ********* 14
adres domu 79 :)
a to mialem wpisac 79 w adresie mieszkania ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować