Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Age of Empires III PL - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

1176 postów w tym temacie

Wiesz jakbys mial wlasna firme wybieralbys najatrakcyjniejsza oferte bo na taki DHL chcial dwa razy wiecej za paczke co bys wybral ?

To ze niestety Masterlink sobie nieradz to nie wina CDP. Wiec bluzgi na CDP i proby wymuszenia na nich przeprosin nic Ci nie daja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.............

Dnia 29.11.2005 o 18:48, Janeks napisał:

Cos chyba jest nie w porzadku, skoro dostajemy gwarancje ze dojdzie 2 dni
przed premiera, to czlowiek ktory kupuje te gre moze brac to pod UWAGE, i chce odtrzymac GRE, a nie maila z przeprosinami
(choc to bylo mile i solidnie sie zachowaliscie w takiej sytuacji).
Teraz dwa pytania do CDPROJEKT: 1) w mailu bylo rowniez
o prezencie niespodziance - co to jest (skoro to ma byc zadoscuczynienie to chcialbym wiedziec czy aby napewno bedzie)?
2) Jezeli nie przyjme paczki, to zwracacie wPLN?


gdyby sytuacja przebiegala idealnie to na pewno takiego maila bysmy nie wysylali. rozumiem Twój żal, masz sto procent racji, za co bardzo przepraszamy.
Mielismy rzeczywisty problem techniczy dlatego postanowilismy szczerze Was o tym poinformować. do przesylek tez dolaczylismy drobny prezent przeprosinowy - gre.
Nadal jednak gre otrzymacie przed premiera!, prosimy jeszcze o jeden dzien cierpliwosci.

pozdrawiam,
jarek / DOK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie powinni wziac STOLICE. Ta firma nigdy mnie nie zawiodla. Nieraz mi przywozila cos, zawsze na czas itp. a za dostawe nast. dnia w danym sklepie placilem 10zl.
ww.stolica.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, czy wy nie możecie zadzwonić do kuriera z samego rana? Wtedy paczuszkę dostaniecie na 100%! A nie sypiecie bluzgi na CD-P, który nie jest niczego winny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 18:56, Tuddrussel napisał:

> heh ja chyba mialem szczescie mieszkam na wsi za czewa i dostalem z rana ;]
> > > mam prozbe do CDProjekt przestancie
naklejac
> te naklejki blokujace otwarcie pudelka z gra (te z dozywatnia gwarancja itp.) bo przy odklejaniu zawsze klej
na pudelku
> zostaje :( i musze latac do siostry po zmywacz do paznokci ;]

zadaniem tych naklejeczek jest glownie
ochrona zawartosci pudeleczka (z przewaga na sprzedaz przez sieci handlowe). oprocz plytek, instrukcji i innych dodatkow
przede wszystkim wirtualnej kasy, ktora otrzymujesz po rejestracji gry, dlatego sa takie mocne :)

pilnie tez zbieramy Wasze
uwagi, na pewno bedziemy jeszcze pracowac nad udoskonaleniem zabezpieczen tak, aby wszyscy uztkownicy byli zadowoleni.


Porada dla osob chcacych usunac klej pozostawiony po oderwanych plombach na pudelkach z gier ;)

Ja mialem podobnie ale mam juz doswiadczenie z czyszczeniem kleju z folii i tworzyw :P. Wystarcza zwykla tasma klejaca (przezroczysta bo szara pakunkowa potrafi czasem zostawic po sobie klej) a cala zabawa polega na tym ze przykleja sie w miejscu kleju i odrywa. Czynnosc nalezy powtorzyc az do osiagniecia zadowalajacych efektow a na czyszczonej powierzchni nie ma ani sladu i wyglada jak nowa. Proste wystarczy ruszyc tylko makowka i nie trzeba uzywac smierdzacych mazidel ktore potrafia czasem wejsc w reakcje z czyszczona powierzchnia :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 19:24, jarken napisał:

Ludzie, czy wy nie możecie zadzwonić do kuriera z samego rana? Wtedy paczuszkę dostaniecie na 100%! A nie sypiecie bluzgi
na CD-P, który nie jest niczego winny....


O przepraszam bardzo, ja nie bluzgam na CDP za MASTERLINK - ja tylko zasugerowalem, sprawdzona firme STOLICA. CDPROJEKT bierze pod uwage sugestie uzytkownikow.

PS. Jednak Ci ktorym nie wyslano paczki na czas, maja uzasadniony zal wlasnie do CDP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 19:26, Janeks napisał:

> Ludzie, czy wy nie możecie zadzwonić do kuriera z samego rana? Wtedy paczuszkę dostaniecie na 100%! A nie sypiecie
bluzgi
> na CD-P, który nie jest niczego winny....

O przepraszam bardzo, ja nie bluzgam na CDP za MASTERLINK - ja
tylko zasugerowalem, sprawdzona firme STOLICA. CDPROJEKT bierze pod uwage sugestie uzytkownikow.

PS. Jednak Ci ktorym nie
wyslano paczki na czas, maja uzasadniony zal wlasnie do CDP!

Hehe, nie pisałem o Tobie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 19:19, Tuddrussel napisał:

.............
> Cos chyba jest nie w porzadku, skoro dostajemy gwarancje ze dojdzie 2 dni
> przed premiera, to czlowiek
ktory kupuje te gre moze brac to pod UWAGE, i chce odtrzymac GRE, a nie maila z przeprosinami
> (choc to bylo mile i
solidnie sie zachowaliscie w takiej sytuacji).
> Teraz dwa pytania do CDPROJEKT: 1) w mailu bylo rowniez
> o prezencie
niespodziance - co to jest (skoro to ma byc zadoscuczynienie to chcialbym wiedziec czy aby napewno bedzie)?
> 2) Jezeli
nie przyjme paczki, to zwracacie wPLN?

gdyby sytuacja przebiegala idealnie to na pewno takiego maila bysmy nie wysylali.
rozumiem Twój żal, masz sto procent racji, za co bardzo przepraszamy.
Mielismy rzeczywisty problem techniczy dlatego postanowilismy
szczerze Was o tym poinformować. do przesylek tez dolaczylismy drobny prezent przeprosinowy - gre.
Nadal jednak gre otrzymacie
przed premiera!, prosimy jeszcze o jeden dzien cierpliwosci.

pozdrawiam,
jarek / DOK


Ehhh, chciałbym dostać grę z opóźnieniem, jednak z dodatkową grą :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 19:38, Bedzio3 napisał:

Janeks > CD Projekt wysłał wczoraj, ale masterlink oczywiscie sie popisal;]
jarken > no to sięzamienmy

Dla mnie życie się kończy, gdy nie dostanę 1 głupiej gierki :) [sry AoE3 :)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 19:38, Bedzio3 napisał:

Janeks > CD Projekt wysłał wczoraj, ale masterlink oczywiscie sie popisal;]
jarken > no to sięzamienmy

Wiec wyjasnia czemu nie dostales maila - ale w pelni rozumiem ze jestes wkurzony.
Napisz maila do CDP z prosba o prezent, bo dali gwarancje ze gra dojdzie 29.11, a nie ze wysla na czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 19:39, Marcin-91 napisał:

A jesli jutro powiem kurierowi że mi to zwisa, i ne przyjme przesyłki, co wtedy?


nie dostaniesz gry, kufla, w sklepie kupisz drożej, a jeżeli na gram.pl to zapłacisz za przesyłke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już dostałem grę, ale jest w niej trochę wkurzających błędów:
- Dźwięk zachowuje się tragicznie (jest gorzej, niż w demie): albo się przycina na moment, albo się zapętla jakiś utwór albo w ogóle wszystko siada. Nie chce mi się wierzyć, że to wina sterowników, skoro te są dobre, w demie było lepiej i wszędzie indziej działa.
- To już jest przegięcie: jak wyjdziecie z gry, ona wcale się jeszcze nie zamknęła. Jak macie Windows XP/2000, wciśnijcie Ctrl+Alt+Del i zobaczycie, że proces aoe3.exe jest wciąż widoczny i co gorsza, zajmuje od 150 do 300 mb pamięci! Być może ma to związek z fatalną obsługą dźwięku, jakaś pętla się włącza albo co...

Jeśli powodem, dla którego polska wersja jest tak zabugowana jest to, że Ensemble studios nadal nie wydało patcha, to trudno, będę ich męczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 19:49, eXtreme napisał:

Ja już dostałem grę, ale jest w niej trochę wkurzających błędów:
- Dźwięk zachowuje się tragicznie (jest gorzej, niż w
demie): albo się przycina na moment, albo się zapętla jakiś utwór albo w ogóle wszystko siada. Nie chce mi się wierzyć,
że to wina sterowników, skoro te są dobre, w demie było lepiej i wszędzie indziej działa.
- To już jest przegięcie: jak
wyjdziecie z gry, ona wcale się jeszcze nie zamknęła. Jak macie Windows XP/2000, wciśnijcie Ctrl+Alt+Del i zobaczycie, że
proces aoe3.exe jest wciąż widoczny i co gorsza, zajmuje od 150 do 300 mb pamięci! Być może ma to związek z fatalną obsługą
dźwięku, jakaś pętla się włącza albo co...

Jeśli powodem, dla którego polska wersja jest tak zabugowana jest to, że Ensemble
studios nadal nie wydało patcha, to trudno, będę ich męczył.


W readme pisze ze sa problemy z kartami sound blaster

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 19:19, Tuddrussel napisał:

.............
> Cos chyba jest nie w porzadku, skoro dostajemy gwarancje ze dojdzie 2 dni
> przed premiera, to czlowiek
ktory kupuje te gre moze brac to pod UWAGE, i chce odtrzymac GRE, a nie maila z przeprosinami
> (choc to bylo mile i
solidnie sie zachowaliscie w takiej sytuacji).
> Teraz dwa pytania do CDPROJEKT: 1) w mailu bylo rowniez
> o prezencie
niespodziance - co to jest (skoro to ma byc zadoscuczynienie to chcialbym wiedziec czy aby napewno bedzie)?
> 2) Jezeli
nie przyjme paczki, to zwracacie wPLN?

gdyby sytuacja przebiegala idealnie to na pewno takiego maila bysmy nie wysylali.
rozumiem Twój żal, masz sto procent racji, za co bardzo przepraszamy.
Mielismy rzeczywisty problem techniczy dlatego postanowilismy
szczerze Was o tym poinformować. do przesylek tez dolaczylismy drobny prezent przeprosinowy - gre.
Nadal jednak gre otrzymacie
przed premiera!, prosimy jeszcze o jeden dzien cierpliwosci.

pozdrawiam,
jarek / DOK


a ja nie dostałem żadnego maila powiadamiającego ;/ gry nie dostałem jeszcze ,dopiero teraz z tego powodu wchodze na forum i sie dowiaduje :p trudno jeden dzien dłuzej...ale torche wkurzająca sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK - paczka doszła. Kufel spoko. Niepękł w transporcie :) ten poradnik gracza trochę biedny ale mogło być gorzej. Grt zainstalować i tak nie mam dziś czasu. Nie rozumiem tych co bluzgają na CDP za 1 dzień opóżnienia... czy świat się zawalił ? Zróbcie lekcje, pograjcie w Scrable, idźcie z kumplem na piwo albo włączcie sobie film czy TV. Tochę cierpliwości ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować