Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Age of Empires III PL - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

1176 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2005 o 12:23, Bedzio3 napisał:

eh ty nie wkur.. że jeszcze ten głupi kurier nie przyjechał! 4 raz dzwonie i mówi już jadę będę za godzineczkę i tak jedzie
sobie.


Nic tylko piszesz I piszesz, w końcu zadziałaj. Weź do rączki aparat telefoniczny wykręć do Masterlink’a który obsługuje twój rejon i poproś o połączenie z działem reklamacji . A tam zachowaj się jak dżentelmen (i jeżeli to co piszesz jest prawdą) powiedz że kurier (zostanie on zidentyfikowany po nr listu) gra z tobą w … kulki. Poczekaj co ci powie . A jak kurier dojedzie to weź przy nim sprawdź paczkę – kufel bo jak jest rozwalony to niech go zabiera … do CD-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol e-mail wyslalem do oddziału odpowiedzieli mi żebym im podał nr listu przeowzowego jak im podałem lol:| kurde zadam odszkodowania tylko nie ma od kogo :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2005 o 12:44, Bedzio3 napisał:

a wiecie co teraz podobno jakis inny kurier ma moja paczke:| tak mowi ten pierwszY:|


ta, pewnie ten pierwszy już nie wytrzymał psychicznie... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2005 o 12:44, Bedzio3 napisał:

a wiecie co teraz podobno jakis inny kurier ma moja paczke:| tak mowi ten pierwszY:|


Ehhh, ale Ty nie dzwoń już do tego kuriera tylko do oddziału regionalnego i poproś o numer do działu reklamacji. Jak Dostaniesz numer to tam zadzwoń i przedstaw cała sytuacje a nie piszesz na forum, na którym założę się że nikt z działu reklamacji Masterlink nie siedzi. Wczoraj napisałem Ci co masz zrobić, a otrzymałbyś przesyłkę na 90%. To Ty wolisz sobie posiedzieć przed monitorem i mówić jak Ci jest źle i niedobrze. A jak nie potrafisz załatwić sprawy to po prostu cierpliwie czekaj.... w sapera sobie pograć możesz lub w pasjansa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokoj Bedzio3 nazekal przez 8 stron tego watku jak to mu zle jest ze nie dostal jeszcze paczki a to ze zawsze jest ostatni.. wez to moze sobie w podpisie napisz ? , teraz dostal paczke i znow sie zaczyna "ehhh"

boze prosze cie zeby jego kufel nie byl pekniety i zeby nie skladal reklamacji bo dla nas i dla CDP to kolejne 8 stron meczenia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co warto było wczoraj tak narzeka???:D Ja napisałem chyba 3 posty o tym ze nie dostalem a wieczorkiem prosze jest.:D:D:D. Dzisiaj dostaliscie i luźno:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2005 o 14:06, xexexe napisał:

dajcie spokoj Bedzio3 nazekal przez 8 stron tego watku jak to mu zle jest ze nie dostal jeszcze paczki a to ze zawsze jest
ostatni.. wez to moze sobie w podpisie napisz ? , teraz dostal paczke i znow sie zaczyna "ehhh"

boze prosze cie zeby jego
kufel nie byl pekniety i zeby nie skladal reklamacji bo dla nas i dla CDP to kolejne 8 stron meczenia !!


Hehe... no Bedzio - jak Twoja paczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie czekam na kuriera... Powinien być do 15-tej od 10:30. Jest dokładnie 14:47. Potem się wnerwię i zadzwonię do Masterlink. Będę arcymiła oczywiście... :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2005 o 14:46, midgeure napisał:

A ja właśnie czekam na kuriera... Powinien być do 15-tej od 10:30. Jest dokładnie 14:47. Potem się wnerwię i zadzwonię do
Masterlink. Będę arcymiła oczywiście... :-)))


A mógłbyś mi podać telefon, bo jakoś na ich stronie nigdzie nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2005 o 14:46, midgeure napisał:

A ja właśnie czekam na kuriera... Powinien być do 15-tej od 10:30. Jest dokładnie 14:47. Potem się wnerwię i zadzwonię do
Masterlink. Będę arcymiła oczywiście... :-)))


Bądź miła, proszę bo oni chyba tych lekko podniecono-zdenerwowanych graczy na terenie naszego kraju mają dość. Wyobraź sobie małego biednego kuriera, który widząc jaką paczkę ma doręczyć już ma 20 kg w spodniach.

Ciekawe co zrobisz jak dostaniesz równo o 15:00, całus a może coś więcej, pamiętaj ABC z reklam w TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2005 o 14:50, Backside napisał:

> A ja właśnie czekam na kuriera... Powinien być do 15-tej od 10:30. Jest dokładnie 14:47. Potem się wnerwię i zadzwonię
do
> Masterlink. Będę arcymiła oczywiście... :-)))

A mógłbyś mi podać telefon, bo jakoś na ich stronie nigdzie nie
widzę.


Proszę bardzo - (022) 6680808. Jest 14:58... hahaha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam - mam pytanie czy mapę można obracać? - jest przecież taka zakładka w opcjach - zbliżanie działa, ale obrotu kamery nie mogę nijak wykonać... A jak jest u was? Wie ktoś coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować