Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Plan wydawniczy CDP przewiduje luty jako datę wydania, dzień nie ustalony.
Beta będzie jako sprawdzian ustawień sprzętowych to raz , dwa zawsze jak coś się posypie będzie można powiedzie "Oj to tylko beta w wersji ostatecznej to poprawimy".
Tłuczenie najlepiej byłoby kinowe bez tłumaczenia nazw np Assault Marine Squad n a Drużyna Szturmowych Marins - to w wersji udanej lub Awangarda Marines - to w wersji mniej udanej.
Swoją drogą długość trwania bety aż do premiery gry moim zdaniem sprawi że wyłapią tylko te najpoważniejsze usterki i łatka która znając życie będzie już w drodze tylko je naprawi.
Podobnie było z Wieśmakiem w pre orderze, kto dostał przed premierą pomykał te kilka dni na wersji 1.0 a w dzień premiery ogólnokrajowej zarzucili już patche 1.1.
Do tego kto wpadł na taki ułomny pomysł żeby publikować betę trakcie sesji egzaminacyjnej, dobrze ze już ostateczna wersja wyjdzie wtedy jak teoretycznie będę musiał pisać magisterkę, teoretycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 15:16, Mroku21 napisał:

Wersja PL w lipcu.


W jakim lipcu? xD Aż o taką obsuwę CDP nie posądzam :P

Dnia 19.01.2009 o 15:16, Mroku21 napisał:

> Ciekawe
> tylko ile potrwa beta.
Beta ma potrwać 30 dni, czyli do premiery.


No to bardzo dobrze :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy brać DoWII. Z jednej strony nieco mnie interesuje gra, z drugiej w jedynke i dodatki nie grałem. Jedynie troche w demo Soulstorm, ale mnie komp pojechał xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś więcej jak EK będzie wyglądać. Rozumiem że dostajemy coś do multi i gre w metalowym pudełku, ale metalowe jak EK Fallouta 3 czy jak EK Red Alert 3/Crysis. Wiadomo coś jeszcze o dodatkach w EK ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 15:02, Ecko09 napisał:

Tak się zastanawiam czy brać DoWII. Z jednej strony nieco mnie interesuje gra, z drugiej
w jedynke i dodatki nie grałem. Jedynie troche w demo Soulstorm, ale mnie komp pojechał
xD

Komp na obłąkanym to nub :P A zanim DoW2 kupisz to pograj sobie w DoW i WA, troche się dowiesz od tym świecie, no chyba że fluffa czytałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 16:52, Draxvoxdor napisał:

> Tak się zastanawiam czy brać DoWII. Z jednej strony nieco mnie interesuje gra, z
drugiej
> w jedynke i dodatki nie grałem. Jedynie troche w demo Soulstorm, ale mnie komp pojechał

> xD
Komp na obłąkanym to nub :P A zanim DoW2 kupisz to pograj sobie w DoW i WA, troche się
dowiesz od tym świecie, no chyba że fluffa czytałeś.


Nie czytałem, może gdzieś na necie jakieś info poczytam albo w dema pogram.
Jeszcze jedno. W DoW2 jest Games for Windows, tak? Czyli achievmenty też są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beta jak widać ma takie zadanie jak już wspominałem, wersja gold ma numerek 1.0 natomiast w dzień premiery wypuszczą już łatkę podnosząca grę do numerku 1.1. Moim zdaniem to całkiem przemyślana decyzja twórców, która ma dać poczucie ze Relic dba o graczy.
Edycja nie nazywa się kolekcjonerska w polskim wydaniu tylko Edycja Limitowana, będzie zawierała jak to ładnie ujęto metalowe pudełko na margarynę plus dodatek w grze w postaci ekwipunku zależny od wybranej opcji.
Teraz pozostaje tylko czekać do jutra - to Ci którzy maja SS lub do przyszłego tygodnia - cała reszta zainteresowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beta DoW II już do ściągnięcia za ponad 5 godzin. Ściąganie zacznie się od 1:00 w nocy, a więc warto czekać. Na razie niestety żadnych informacji odnośnie sposobu pobierania nie mamy, ani to ile będzie zajmować. Jak na razie na ESLu pojawiła się już pierwsza liga DoW II, zapraszam do wzięcia udziału: http://www.esl.eu/pl/dow2/news/75615/Dawn-of-War-2-NADCHODZI-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 19:44, Kraju92 napisał:

Beta DoW II już do ściągnięcia za ponad 5 godzin. Ściąganie zacznie się od 1:00 w nocy,
a więc warto czekać.


Linka poplosę. :(

Dnia 20.01.2009 o 19:44, Kraju92 napisał:

ani to ile będzie zajmować.


Beta będzie ważyć 2GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 20:07, Dyzio Diablo napisał:

> Beta DoW II już do ściągnięcia za ponad 5 godzin. Ściąganie zacznie się od 1:00
w nocy,
> a więc warto czekać.

Linka poplosę. :(


Niestety nie mam żadnego linka, ale takie info dostałem od kolegi, a on ma różne dojścia itp. Więc mu ufam.

Dnia 20.01.2009 o 20:07, Dyzio Diablo napisał:

> ani to ile będzie zajmować.

Beta będzie ważyć 2GB.


Oby, bardzo bym się cieszył gdyby tak mało zajmowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 20:10, Kraju92 napisał:

Oby, bardzo bym się cieszył gdyby tak mało zajmowało.


To już możesz zacząć się cieszyć, bo beta ma wymagać 2,3 GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 20:34, Jaracz napisał:

> Oby, bardzo bym się cieszył gdyby tak mało zajmowało.

To już możesz zacząć się cieszyć, bo beta ma wymagać 2,3 GB.


To się naprawdę bardzo cieszę, bo nie podobała mi się perspektywa ściągania z 5-6 GB przez cały dzień. Dzięki wielkie za info :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za dwa posty pod rząd ale tamtego nie mogę już edytować.

Godzina pobierania bety DoW II zmieniła się z 1:00 w nocy na 24:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 21:28, Maciek2194 napisał:

Hmmm....wiecie czy będzie jakiś komunikat na STEAM? Co do wagi to dobrze może 2-3h ściągnę
;o


Myślę że albo komunikat albo klucze na maila dostaniemy i przez Steam będziemy ściągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować