Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Dnia 23.06.2007 o 16:44, marcinlaska napisał:

Niepotwierdzone informacje dotyczące gry DOW 2:

http://dawnofwar.filefront.com/news/News_of_Dawn_of_War_II_Unconfirmed;33921


Bardzo interesujące informacje. Mam nadzieję ,że na którejś z najbliższych imprez, czy to E3 czy Games Conventions
dostaniemy jakieś oficjalne informacje od Relica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 18:24, Dyzio Diablo napisał:

A jeżeli chodzi o rasy jakie znajdą się w Dow 2, zapewne będą to Tyranidzi (oczekiwania co
do tej rasy są ogromne), SM, Eldarowie i Orkowie. Mam nadzieję, że nie będziemy musieli długo
czekać na DoW2...


Ja kcem Tau :(, a jak nie Tau, to przynajmniej Choas, no w ostateczności Eldarzy, jednak jest to trochę absurdalne, bo jesli w kampanii będzie walka o światy, to Eldarzy właściwie nie mają prawa się pojawić :P, już prędzej Orki albo Gwardia(nawet IG powinna być przed SMami, bo to oni stanowią trzon Imperium, a SMi to takie ciężkie wsparcie w sytuacjach kryzysowych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tau raczej się nie pojawią, poniewiaż nie należą do grona najpopularniejszych ras. Do tych należą SM, Eldarowie, Chaos i (chyba) Orkowie. A Tyranidzi będą tak czy siak. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 19:44, Dyzio Diablo napisał:

Tau raczej się nie pojawią, poniewiaż nie należą do grona najpopularniejszych ras.
Do tych należą SM, Eldarowie, Chaos i (chyba) Orkowie. A Tyranidzi będą tak czy siak. ;p


No nie wiem, czy nie należą, skoro Kodeks Tau został jako drugi przetłumaczony, a w DC Tau ma jedną z największej ilości gier jako rasa(przynajmniej miała) i konkruowało nawet z SMami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, pewnie będzie zastosowana strategia "simsowa". Podstawka to 4 do 6 ras, a reszta będzie dodawana poprzez "super fajne" dodatki. Zaprogramują parę misji, wydadzą jedną, dwie rasy, a kupa kasy niezła idzie :)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ ------------
A co do tych ordo: Napisałem o nich w moim poście. Zapomniałem może o daemonhunters. A co do wsparcia: Według fluffu tak jest, ale w grze figsowej to zazwyczaj armie wykorzystują Inkwizycję jako sojusz, a rzadziej odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 19:52, Everial napisał:

a w DC Tau
ma jedną z największej ilości gier jako rasa(przynajmniej miała) i konkruowało nawet z SMami
:P


Miała w 1.11, bo była ewidentnie przegięta i większość liczyła(słusznie) na free wina, dlatego była tak popularna. To samo dzieje się teraz Orkiem. Gdy okazało się, że nie tak prosto już wygrać Tau większość przeniosła się na Orka i SM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 18:06, Battlesuit napisał:

Nie ma co się oszukiwać, ta gra jest na czas. Kto wolniej
klika przegrywa :)

Jest strategią w całym znaczeniu tego słowa. Jakbym klikał byle gdzie to bym już dawno leżał i kwiczał. Na razie tylko leżę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja nie chce dow 2 ja chce balans w DC i kupe nowych Dobrych map a nie to dziadostwo co z patchem dodali ze szmaragową rzeką na czele...

na pewno bedą sm , chaos , eldarzy i orki bez nich to nie ma dowa :D nec pewnie wywalą bo nikt ich nie lubi ciekawe co stanie sie z IG czy będzie czy nie, jeżeli będzie to co będzie zmienione

czy tyranidzi to coś na kształt zerków z SC ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 14:35, Grond napisał:

Nie.

Zergowie to coś na kształt Tyranidów.

Właśnie, to Blizzard ściagnął pomysł na zergów z tyrranidów. SC to jedno wielkie shit :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Mroku21(oddaje honory, ale szkoda, ze nie zamiesciles ty tego) zamiescil ciekawa wypowiedz (w temacie o nowych planach THQ).

http://dawnofwar.filefront.com/news/News_of_Dawn_of_War_II_Unconfirmed;33921
A tutaj moje takowe tlumaczenie tego tekstu: (przepraszam, za braki polskich liter, ale moj aktualny sprzet nie pozwala mi na ich pisanie)

Mozna powiedziec, ze w grze bedzie podbijanie planet, nawet ukladow slonczenych w imieniu nacji, ktora kierujemy. Wychodzi na to, ze konlikt w nowym DoW''ie bedzie rozgrywal sie w calym wszechswiecie. W multi moze bedzie to wygladac tak, ze na okreslonych planetach beda walczyc ze soba gracze, a im bardziej dana nacja bedzie przegrywac to pewnie dostanie silniejsze dzialania do dyspozycji.
Na pewno beda tez Tyranidzi i nacje z podstawowego DoW''a (Space Marines, Chaos Space Marines, Eldars i Orcs);)
Wyglada na to, ze mapy w podbijaniu planet beda losowe, albo i lepiej - generowane losowo (na wzor pewnie jak dana nacja by gospodarowala dana planete):D
Takze, wg. tego tekstu w grze bedzie mozna dysponowac swoja wlasna armia, ktora bedziemy walczyc, dobudowywac. Zamieszczony zostanie tez system rozbudowania swojego Commandera o unikalne przedmioty i bronie, zdobyte w podbojach(moim zdaniem zamieszcza tez doswiadczenie u jednostek, ale to tylko moj domysl).

Czyli wyglada na to, ze gra nabierze globalnego(galaktycznego?) tempa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 16:44, Gol Galad napisał:

Dzisiaj Mroku21(oddaje honory, ale szkoda, ze nie zamiesciles ty tego) zamiescil ciekawa
wypowiedz (w temacie o nowych planach THQ).

Pierwszy raz tego newsa zamieścił Grond w temacie o DC :]

Dnia 13.07.2007 o 16:44, Gol Galad napisał:

Czyli wyglada na to, ze gra nabierze globalnego(galaktycznego?) tempa ;)


Jeśli idzie o kampanię to było by fajne, ale biorąc pod uwagę multi mogło by to zniszczyć obecny styl prowadzenia rozgrywki (czyli dużo microwania, szybkie akcje, walka o mapę itd.). Chociaż to tylko domysły jak na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooooooo! Jak dla mnie bomba. :) Ale chyba chodzi o galaktykę, a nie cały wrzechświat (akcja uniwersum rozgywa się w jednej galaktyce). Ciekawi mnie jak dużą swobodę otrzymają graczę. Bo raczej nie ma co liczyć, że będzie można podbić Terrę i zabić Imperatora. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 17:25, Dyzio Diablo napisał:

Ooooooo! Jak dla mnie bomba. :) Ale chyba chodzi o galaktykę, a nie cały wrzechświat (akcja
uniwersum rozgywa się w jednej galaktyce). Ciekawi mnie jak dużą swobodę otrzymają graczę.

Gdyby wprowadzili linie frontu, to bysmy wybierali miejsce ataku na planecie(planete rzecz jasna tez :P), a jakis Kiedy rozpocznie sie bitwa, rozgrywka bedzie pewnie tak jak w pierwszym DoW''ie.
Nurtuje mnie to czy wprowadza cos takiego, czy kazdy gracz bedziem ogl miec swoja "grupe jednostek", ktore odrazu beda na poczatku i beda silniejsze od normalnych, jednak kiedy je stracimy, juz ich nie odzyskamy (cos a''la rozwiazanie z Warlords Battlecry, czyli jesli stracimy cos bardzo doswiadczonego, to bedziemy mieli cios dla calej naszej armi).

Dnia 13.07.2007 o 17:25, Dyzio Diablo napisał:

Bo raczej nie ma co liczyć, że będzie można podbić Terrę i zabić Imperatora. ;p

Prawie na pewno przy takim rozwiazaniu w grze wprowadziliby cos takiego, ze jesli jedna strona przegrywa to ma do dyspozycji znacznie potezniejszy srodki oraz znacznie wieksza przewage niz normalnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ale skoro będzie w takim stylu, czyli galaktyka(albo jej kawałek), to jeśli będą Tyrki, to wielce prawdopodobne, że będą też Tau :D:D, Orki i IG na 100%, bo oni są wszędzie, u SMów w kampani pewno Ultrasi, Eldy jakoś się nie mieszczą w tej konwencji, Nec są w różnych miejscach, a CSMi są daleko od Tyrków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.07.2007 o 16:44, Gol Galad napisał:

Mozna powiedziec, ze w grze bedzie podbijanie planet <...>

pyszna wiadomosc :) czyli jednak Relic nie chce isc na latwizne i dolozyc tylko tyrkow i zgarnac latwa kase za dwojke, jak ladnie rozwina ten tryb strategiczny w galaktyce to ma szanse powstac gra moich marzen (no przynajmniej jedna z paru).Zapowiada sie ciekawy rok 2008 dla nas rts-owcow: SC2 i DoW2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować