Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Granie a granie to jest różnica ;D. Tyranidów się łatwo leje, tylko trzeba mieć sposób i w miarę dobrą drużynę, która nie spierdala jak tylko widzi fexa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 13:54, The_Nemezis napisał:

Granie a granie to jest różnica ;D. Tyranidów się łatwo leje, tylko trzeba mieć sposób
i w miarę dobrą drużynę, która nie spierdala jak tylko widzi fexa...


jak mowa o Trollach to nie moze zabraknac mnie ]:->>>
Najlepsze rasy w DOW II to Tyranidzi i Orki Eldarzy i SM sa troche slabsi
chociaz mam wrazenie ze DOW II i tak ma obecnie lepszy balans niz stary DOW kiedykolwiek...
mysle ze po patchu 1.4 i/lub dodatku bedzie IMHO prawie idealnie ;-PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jest w ogóle grane?! Po instalacji, stworzeniu konta na zafajdanym Games for Windows LIVE, wyskakuje mi błąd że "id moze nalezec do regionu ktory jest nieobslugiwany"?!. Kurwa, kupuję grę za stówkę i teraz się dowiaduję, że bez bawienia się z serwerami proxy nie mogę sobie spokojnie pograć w multi?! Czy ktoś zna jakieś rozwiązanie tej zagwozdki serwowanej nam przez M$?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 23:04, sathorn1 napisał:

Co jest w ogóle grane?! Po instalacji, stworzeniu konta na zafajdanym Games for Windows
LIVE, wyskakuje mi błąd że "id moze nalezec do regionu ktory jest nieobslugiwany"?!.
Kurwa, kupuję grę za stówkę i teraz się dowiaduję, że bez bawienia się z serwerami proxy
nie mogę sobie spokojnie pograć w multi?! Czy ktoś zna jakieś rozwiązanie tej zagwozdki
serwowanej nam przez M$?


A masz konto na Live''ie zrobione na inny kraj niż Polska? Mi tam wszystko działa bez żadnych zabaw z proxy o.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 23:04, sathorn1 napisał:

/ciach/


Typowy objaw konta założonego na Polskę (a gdzie to w ogóle jest?:)). Załóż nowe konto, na kraj który jest w Live obsługiwany (osobiście polecam Irlandię, choć UK albo USA też może być), i możesz grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 15:26, Ecko09 napisał:

Jaki numerek ma najnowszy patch? Ściągnę sobie ręcznie, bo przez Steama to do końca miesiąca
nie ściągnie sie...


1.3.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym Dow2 zawsze jest jakiś problem teraz jak zmieniłem sobie internet to nie mogę grać w multi bo mi id nie rozpoznaje czy coś takiego ;/ W ogóle Dow2 jest gorszy od poprzednika ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadchodzi nowy patch, oznaczony numerem 1.4, i w końcu multi w DoW 2 może stać się godnym spadkobiercą CoHa. Relic dodaje OSIEM nowych map (w podstawce było... siedem), nowe zdolności dla wielu jednostek oraz próbuje dalej balansować rasy. Nareszcie :D

Oficjalna zapowiedź patcha:
http://community.dawnofwar2.com/blogs/?p=668

PS A i tryb Obserwatora dorzucili, nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 20:22, piecia997 napisał:

Nadchodzi nowy patch, oznaczony numerem 1.4, i w końcu multi w DoW 2 może stać się godnym
spadkobiercą CoHa.


To w takim razie, kiedy mogę liczyć na patch, który uczyni tą grę godnym spadkobiercą DoW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 21:52, Dyzio_Diablo napisał:

To w takim razie, kiedy mogę liczyć na patch, który uczyni tą grę godnym spadkobiercą
DoW?

W lipcu^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze że tyle map. I niech w końcu coś zrobią z tymi taktycznymi, przecież to jest żałosne co się wyprawia na meczach. Spam taktycznych i naprzód. Nic się nie da zrobić. Pojazdów w ogóle się nie opłaca robić. Jeden wielki żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa. Tylko czym ich pocisnąć na początku? Gram ciągle SM dosyć ciężko jest. Zresztą rozwala mnie jak ja skaczę szturmowymi na taktycznych a oni sobie odpalają tego skilla i moi szturmowi są pozamiatani. Ma ktoś jakieś porady jak pocisnąć spam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować