Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Polska to GMT +1 i pewnie stąd te rozbieżności czasoprzestrzenne.

Wiecie co... nie żebym "zkrisiał", ale jakoś tak mi raźniej, że póki co nie wydałem na DoW 2 ani złotówki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po nowym patchu ustawienia graficzne zmieniły się na standardowe - średnie. Grać w ultra można tylko na systemach 64 bitowych, tak było od zawsze. Stary sposób na uruchomienie ustawień ultra na systemach 32 bitowych, podany dawno temu przez Relic oczywiście nadal działa i oczywiście nadal sprawia, że gra staje się bardzo niestabilna. Dźwięk de facto dostał kopa i teraz w ultra czuję się naprawdę jak na polu bitwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 18:41, Mifczu napisał:

> Co za różnica? I tak Steam padnie i będzie trzeba czekać;p
Chyba u ciebie :P

U mnie, u Ciebie, i u 40k "szczęśliwych" nabywców ChR.^^
Ja i tak idę na noc do pracy więc mam nadzieję, że jak przyjdę nad ranem do sobie spokojnie zainstaluję. A jak nie to sobie pójdę smacznie spać tak czy siak;p

-> Avatar nie ściemniaj - przyznaj się, że zamówiłeś pierwszy pre-ordera;p
-> shinigami - mi ultra na xp 32bit nie działa po patchu (sztuczek rerika)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 18:48, ChrisBgnr napisał:

> > Co za różnica? I tak Steam padnie i będzie trzeba czekać;p
> Chyba u ciebie :P
>
U mnie, u Ciebie, i u 40k "szczęśliwych" nabywców ChR.^^
Ja i tak idę na noc do pracy więc mam nadzieję, że jak przyjdę nad ranem do sobie spokojnie
zainstaluję. A jak nie to sobie pójdę smacznie spać tak czy siak;p

-> Avatar nie ściemniaj - przyznaj się, że zamówiłeś pierwszy pre-ordera;p
-> shinigami - mi ultra na xp 32bit nie działa po patchu (sztuczek rerika)

Ja liczę, że od 22 tak do 24 max 1 czy 2 aby się do roboty wyspać to pogram chaosim tałatajstwem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sobie poczekać mogę do jutra z Chaos Rising :)

ale jak da radę dzisiaj to pyknę :):D

a tak w ogóle, rejestrowaliście grę na stronie CDPu ?? bo zarejestrowałem i pkt nie dostałem :/ najwyżej jutro mejla tam napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 18:59, m1kel1 napisał:

ja sobie poczekać mogę do jutra z Chaos Rising :)

ale jak da radę dzisiaj to pyknę :):D

a tak w ogóle, rejestrowaliście grę na stronie CDPu ?? bo zarejestrowałem i pkt nie dostałem
:/ najwyżej jutro mejla tam napisze

ja rejestrowałem ale nie zwróciłem uwagi czy pkty przybyły ale zastanawiałem się na co można je wydać?? jak były jeszcze na gram.pl to zniżki się pojawiały ale teraz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 18:47, Mifczu napisał:

Ktoś jeszcze ma system 32bitowy na kompie który uciągnie DoW2 ? to przecież już nie nowinka
techniczna a standard.

Ja mam i wielu innych ludzi ma :P Ale problemy pojawiają się także u ludzi używających 64-bitowych. Na chwilę obecną zero odzewu od Relica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 18:59, m1kel1 napisał:

ja sobie poczekać mogę do jutra z Chaos Rising :)

ale jak da radę dzisiaj to pyknę :):D

a tak w ogóle, rejestrowaliście grę na stronie CDPu ?? bo zarejestrowałem i pkt nie dostałem
:/ najwyżej jutro mejla tam napisze

Odpowiedź masz na http://wpln.cdprojekt.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pocieszy mnie ktoś i powie, że jeśli chcę to instalować po angielsku to nie będę musiał czekać do jutra, tylko skorzystam z naszego rodzimego okienka na steamie?:) (innymi słowy są na to jakieś nadzieje, czy żeby oszczędzić sobie Śtrażnika Tyrana będę musiał poczekać parę godzin dłużej?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 19:32, ReVanMg napisał:

Pocieszy mnie ktoś i powie, że jeśli chcę to instalować po angielsku to nie będę musiał
czekać do jutra, tylko skorzystam z naszego rodzimego okienka na steamie?:) (innymi słowy
są na to jakieś nadzieje, czy żeby oszczędzić sobie Śtrażnika Tyrana będę musiał poczekać
parę godzin dłużej?)

to chyba zalezy od kodu do gry jak masz polską to musisz czekać do 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 15:04, dizzy1942 napisał:

Czyli po staremu. Reric Fail Part 2. xDDD


Que? A to dotychczas dopiero Część Pierwsza była? No patrzcie panie i panowie, a mi się wydawało że to już sitcom się zrobił od dobrych dwóch lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 20:23, Dexter_McAaron napisał:

> Czyli po staremu. Reric Fail Part 2. xDDD

Que? A to dotychczas dopiero Część Pierwsza była? No patrzcie panie i panowie, a mi się
wydawało że to już sitcom się zrobił od dobrych dwóch lat...


Pomimo tego, że jedynka prosiła często o pomstę do nieba, ale jednak jakoś mam ten sentyment i staram się Dfuja uważać za tego gorszego. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, część druga. Reric Fail Part One to był Dawn of War, a Reric Fail Part Two to Dawn of War II :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc.
Mam pytanie. Otoz zamierzam sobie kupic jutro dodatek do DAWN OF WAR 2 ale mam pytanie.
Podstawke skonczylem jak wieksszosc z 20lvl ale nie pamietam gdzie mam sejvy a chcialem zaczac dodatek od 20lvl. Czy steam przechowywuje sejvy do DAWN OF WAR?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 20:37, dizzy1942 napisał:

Pomimo tego, że jedynka prosiła często o pomstę do nieba, ale jednak jakoś mam ten sentyment
i staram się Dfuja uważać za tego gorszego. ;>


Zaiste więc podziwiam Cię wielce, jeśli Twój sentyment ogarnia nawet kwietny ogródek zwany SSem (który trzy, cztery dni temu zresztą miał swoje drugie urodziny; coincidence? ;>)


Wilk --->

W takim razie powinniśmy mówić: Reric Fail, Season Two ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym nieszczęsnym "paczu" wogóle nie da się grać. Gra gorzej wygląda, klatkuje i gdy gram w last stand obraz cały miga jak oszalały ;/. Mam nadzieje, że szybko wyjdzie jakiś sprostowanie. Dodam jeszcze, że dźwięk jest taki "przytłumiony".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować