Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Prawym klawiszem na grze, wstrzymaj pobieranie i zaraz uruchom ponownie. Jeśli to nie zadziała to w ustawieniach steama zmień sobie serwer pobierania plików na jakiś inny kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2010 o 21:07, Jaracz napisał:

Prawym klawiszem na grze, wstrzymaj pobieranie i zaraz uruchom ponownie. Jeśli to nie
zadziała to w ustawieniach steama zmień sobie serwer pobierania plików na jakiś inny
kraj.


Z przerwaniem próbowałem, ze zmianą jeszcze nie. Zacznie od początku ściągać, czy tam gdzie przerwało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2010 o 22:04, necron1501 napisał:

Z przerwaniem próbowałem, ze zmianą jeszcze nie. Zacznie od początku ściągać, czy tam
gdzie przerwało?


Tam gdzie przerwało. Sam sobie skakałem po serwerach i doszedłem do wniosku, że najmniej zawalone są Indie albo ewentualnie Polska (ale to w godzinach nocnych lub przedpołudniowych). ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2010 o 23:40, MasterChiefGT napisał:

Kampania nawet nawet ale króciutka jak dla mnie

A ile dokładnie misji (głównych) zawierała? Ja dopiero mam 6 ukończonych, w tym jedną dodatkową.

Dnia 12.03.2010 o 23:40, MasterChiefGT napisał:

Ale widzę ze Relict pozostawił sobie furtkę na nowy dodatek ;]
Ciekawe jaka rasa może w nim dojść x3

Sądząc po tym jak eksponują IG, to pewnie oni. Jeśli będą się trzymali standardu z jedynki to następne dwa dodatki powinny zawierać po dwie rasy, prócz IG stawiałbym na Tau lub Nekronów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większych problemów z Kampania nie maiłem może jedynie na początku sprawiała większy problem wygrana
A po rozkręcaniu się poszło szybko
Ogólnie jest lepiej niż w podstawce mniej pobocznych ale ile łącznie nie zdradzę ^^
Wątpię żeby Relic się szybko z tym uporał chyba że nas zaskoczą :P
Więc cieszmy się z tego co jest bo zawsze może być gorzej :3
Tak jak z balansem w DoW2
Za czasów bety był najlepszy moim zdaniem i może z początku normalnego
Ale i tak są maniacy co znajda niedopracowania
Pamiętam jak kochana rada proroków na 4 lvlu w kilka sekund niszczyła Kwaterę Główną

Nie mamy co oczekiwać od nich
Zawsze się jakieś problemy znajda :P
Musimy czekać
Ja nie narzekam Kampania nawet przyjemna była ale szkoda że krótka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ''przeszedłem'' kampanię. Po prostu w momencie uruchamiania się końcowej animacji dostałem crush buga... -_- I 2h ostatniej misji paszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie że pisze post pod postem ale dziwnym trafem nie mogę go zedytować.
Relic wypuścił małego pacha
Do tego dla zainteresowanych ekwipunkiem zapraszam na ta stronę

http://www.thq.com/uk/news/show/9990

* Game registration Wargear Pack limited to the first 50,000 registrations.

Więc pasuje się śpieszyć jak ktoś chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Steam przechowuje gdzieś pobrane patche? I mam taki problem, zainstalowałem ChR z płyty. Steam pobiera jakąś aktualizację, pewnie niedużą, bo szybko się ściąga, ale chce mi też aktualizować podstawkę i próbuje pobrać ten patch 2,5GB. Po co skoro mam już zainstalowany ChR? Podstawki teraz nie mogę nawet w trybie offline uruchomić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no udało się wreszcie odpalić :P Mam niestety również problemy, mniejsza wydajność niż przy podstawce, a gra wygląda jak na ustawieniach "low", mimo że tak nie jest, a podstawka chodziła płynnie. Na przytłumiony dźwięk pomogło przełączenie w opcjach dzwięku jakości na najniższą (gra uruchomi się ponownie), a później z powrotem przełączenie na wysoką (gra znowu ponownie się załaduje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2010 o 23:56, Hamynelypham napisał:

Jezu Chryste, ledwie jeden dodatek wyszedł niedopracowany jak drewniana dupa pinokia
a wy chcecie następne. GTFO mi z innymi dodatkami, niech ten ogarną.


+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3ci raz przeszedłem ostatnią misję na Primarchu i trzeci raz dostałem crash bug''a... -_- Wściec się idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi gra crashuje jak próbuję się z kimkolwiek połączyć, to znaczy multi, last stand, czy chociazby coop?
No, może nie tylko mi, bo u dwóch innych kumpli jest to samo, ale zapytam się was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2010 o 17:53, necron1501 napisał:

Takie pytanie, czy jak ma się zainstalowaną podstawkę i zainstaluje się dodatek, bohaterowie
i sprzęt przejdzie?


Nawet jak nie masz podstawki zainstalowanej, ale masz savy z niej na dysku to możesz przenieść swoją drużynę z kampanii podstawki do kampanii dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2010 o 18:47, Pernia napisał:

Czy tylko mi gra crashuje jak próbuję się z kimkolwiek połączyć, to znaczy multi, last
stand, czy chociazby coop?

U mnie działa. Zarówno na patchu jak i teraz na ChR. Znaczy multi nie odpalałem, ale LS było w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować