Zaloguj się, aby obserwować  
DarkSarevok

Zjawisko Ogólnoforumowe

13 postów w tym temacie

Dzisiaj na każdym prawie forum wezmą i cie wywalą/zdegradują/zbanują jak zaczniesz na coś bluzgać. Co myślicie o idei żeby powstało forum specjalnie do bluzgania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 19:47, DarkSarevok napisał:

Dzisiaj na każdym prawie forum wezmą i cie wywalą/zdegradują/zbanują jak zaczniesz na coś bluzgać.
Co myślicie o idei żeby powstało forum specjalnie do bluzgania?


Zalecam herbatki ziołowe i spacer celem przewietrzenia umysłu, eh ludzie wy to macie pomysły ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 19:47, DarkSarevok napisał:

Dzisiaj na każdym prawie forum wezmą i cie wywalą/zdegradują/zbanują jak zaczniesz na coś bluzgać.
Co myślicie o idei żeby powstało forum specjalnie do bluzgania?


Tam właśnie skomentowałbym ten temat... Myślę, że jak już chcesz to tu możesz zadać to pytanie:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=13514&u=281

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kolegą wyżej. Polecam jeszcze jakieś spotkanie z psychologiem i rozmowę z osobą (moga być rodzice), którzy powiedzą ci coś na temat "bluzgania". Sam Ci coś podpowiem; czy wulgaryzm jest kulturalny? Najlepiej, jak nic do Ciebie nie dotrze, to idź do kolegów na podwórku i z nimi porozmawiaj w ten sposób, ale i to też odradzam, lecz lepiej tak niż na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 19:47, DarkSarevok napisał:

Co myślicie o idei żeby powstało forum specjalnie do bluzgania?

Myślę, że nie uda się przerobić forum.gram.pl na takie forum do bluzgania. Poszukaj sobie w necie, można sobie założyć darmowe forum i tam bluzgać do woli.
A tak samo nie ma sensu tworzyć takiego wątku na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czaty są od bluzgów.
Ale rzeczywiście zauwarzyłem podobne zjawisko: jak ktoś jest nowy, to może nie tyle co bluzgają ludzie, ale atakują nowego urzytkownika i starają się pokazać swoją wyższość jak sie na czymś znaja. Eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 19:47, DarkSarevok napisał:

Dzisiaj na każdym prawie forum wezmą i cie wywalą/zdegradują/zbanują jak zaczniesz na coś bluzgać.
Co myślicie o idei żeby powstało forum specjalnie do bluzgania?


Ale za to forum , ma jak to powiedzieć reputacje . Co by było " Forum CDP jest pełne pirackich treści i chamstwa" Jak by to wygladało ? Tak ogólnie , takie rzeczy można robić ale na jakiś innych forach . Forum gram.pl jest poprostu jedym z najlepszych for internetowych jakie udało mi się spotkać i ciesze się żę własnie ktoś pilnuje tutaj porzadku , a jak ktoś chce sobie pobluzgać to niech poszuka innego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuje (o ile nie jest to sprzeczne z regulaminem - a z tego co czytałem wynika, że nie jest) zamieszczać linki do takich for. Bo ja naprzykład wziąłem inspiracje do zczęcia tego tematu gdy natkonąłem się na linka http://*/ . Komentujcie, bo ja to miałem z tego niezły zlew :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować