Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Toca Race Driver 3 - Temat ogólny

841 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2006 o 15:51, metal_man napisał:

Pomogl bys sobie spedzajac czas na studiowaniu slownika ortograficznego...

wiem mój przez u itd. ale w rozpaczy jeste poza tym jak bym go założyj po wyjściu Crysisa to by mi admin zbanował topic... ale masz rację niepowinienem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi pucharami ? bo kurcze przejechałem GT lights i na sam koniec byłem pierwszy :) ale z początku było troche gorzej :) i teraz nie rozumiem bo jak najeżdzam na GT lihgts to mi pokazuje 1/3 puchary :| i nie wiem co zrobić zeby mieć 3/3 :| pomóżcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 17:57, Jack Bauer napisał:

odpowie mi ktoś ? :)

Jasne - jeśli przechodzisz albo na 110%, albo na dowolną własną wartość to dostajesz tylko puchar za wypełnienie celów karery zawodowej na poziomie normalnym. Jeśli wypełnisz cel mistrzostw na poziomie wysokim, to będziesz miał zaliczone od razu 2 puchary. Aby zdobyć trzeci, musisz na każdej trasie w próbie czasowej ustanowić czas lepszy od tego, jaki jest podany w informacji o danych mistrzostwach. Krótko mówiąc - tej gry nie kończy się po tygodniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 23:39, Grucha91 napisał:

> odpowie mi ktoś ? :)
Jasne - jeśli przechodzisz albo na 110%, albo na dowolną własną wartość to dostajesz tylko
puchar za wypełnienie celów karery zawodowej na poziomie normalnym. Jeśli wypełnisz cel mistrzostw
na poziomie wysokim, to będziesz miał zaliczone od razu 2 puchary. Aby zdobyć trzeci, musisz
na każdej trasie w próbie czasowej ustanowić czas lepszy od tego, jaki jest podany w informacji
o danych mistrzostwach. Krótko mówiąc - tej gry nie kończy się po tygodniu :D


I to mi sie bardzo podoba:) Wiele aut, wiele tras (choć niektóre wrzucone jakby na siłę). Brakuje mi możliwości przejechania dowolnym autem po dowolnym torze, np. wyścigi monster trucków po owalach:). No i także przydatne byłoby Quick race - losowy samochód, losowa trasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Toki 2 była wydana "łatka" pozwalająca ścigać się właśnie dowolnym samochodem na dowolnym torze, więc taki "dodatek" do trójki to tylko kwestia czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 14:12, Grucha91 napisał:

Do Toki 2 była wydana "łatka" pozwalająca ścigać się właśnie dowolnym samochodem na dowolnym
torze, więc taki "dodatek" do trójki to tylko kwestia czasu :)


Taa.. tyle, że nie chciałbym aby był to jakiś kod jednocześnie odblokowujący wszystko i zabierający przyjemność samodzielnego zmagania się z grą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 21:29, miszehu napisał:

Czy może mi ktoś powiedzieć czy jest jeszcze dostępna pierwsza partia gry w metalowym pudełku,
czy to już kolejna?


możliwe że juz nie ma :) i nie juz nie bedzie :) teraz tylko kupić od kogoś albo kupic w zwykłym pudełku :P (mam szczęście - wygrałem toce w metalowym pudle :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o metalowe pudełko to wczoraj w Empiku u mnie w Gliwicach 4-y ostatnie widziałem.
Ale wątpie by sie utrzymały długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie: Jeśli wykręce sobie jakiś "super-hiper" czas w próbie czasowej, to w informacjach o mistrzostwach, w zakładce tory - pojawia się pewnien kod. Gdzie mogę wpisać ten kod, aby porównać się z innymi graczami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2006 o 21:07, margaryna70 napisał:

witam
pilnie potrzebuje trailer,który odblokuje mi całą kariere(chodzi mi o F1) lub save z gry po
odblokowaniu kariery


daj majla to ci wyślę sajwa z całą karierą.
Co niezmienia faktu że dużo tam jeszcze jest do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2006 o 17:20, S.V.P.A.M napisał:

> witam
> pilnie potrzebuje trailer,który odblokuje mi całą kariere(chodzi mi o F1) lub save z gry
po
> odblokowaniu kariery

daj majla to ci wyślę sajwa z całą karierą.
Co niezmienia faktu że dużo tam jeszcze jest do zrobienia.

Jesli masz seva po ukonczeniu kariery bodajze "World Tour" to bylbym dozgonnie wdzieczny bo stanolem na przedostatnim turnieju i nie moge sobie poradzic z bolidem Renault (czuly strasznie).Oto moj adres
darextra@poczta.onet.pl
konczac te ostatnie wyscigi dostaje dodatkowe tory do dyspozycji dla F1 i moge stawiac sesje ONLINE z wiekszym wyborem tras a smigam glownie Formulą 1 wiec do zobaczenia na necie
dzieki z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować