Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Start PGA już jutro

40 postów w tym temacie

Mads

Jutro rozpoczynają się największe w Polsce targi poświęcone grom komputerowym i konsolowym oraz sportom ekstremalnym. W związku z ogłoszeniem Żałoby Narodowej, istniała możliwość, że Poznań Game Arena nie dojdzie do skutku. Dziś te plotki zostały zdementowane

Przeczytaj cały tekst "Start PGA już jutro" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy mają tak dobrze ;) Ale dopóki jedną z dyscyplin na PGA nie będzie Call of Duty United Offensive to nie mam się co zjawiać w roli gracza :] Życzę miłej zabawy wszystkim forumowiczom wybierającym się do Poznania na PGA może będzie lepiej niż rok temu bo ponoć w tamtym roku było tak se...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie powinno być odwołane w końcu jest żałoba w kraju każdy wie na pewno o śmierci górników mimo zapalony gracz w tym tygodniu ograniczę czas poświęcony na np. granie w gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka tam k... żałoba , codziennie ginie na świecie tysiące dzieci w afryce i Azji a tu raptem 20 osób zgineło i ma sie wszystko odwołać , jesteście szaleńcami(chciałem napisać brzydsze słowo ale ...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 14:48, Nikt634 napisał:

Jaka tam k... żałoba , codziennie ginie na świecie tysiące dzieci w afryce i Azji a tu raptem
20 osób zgineło i ma sie wszystko odwołać , jesteście szaleńcami(chciałem napisać brzydsze
słowo ale ...)


Tu nie chodzi o rachunek matematyczny, tylko o żałobę narodową ogłoszną przez prezydenta. Lubić go nie trzeba, ale wypadałoby tę decyzję uszanować, bo nie powiesz chyba, że nie jest uzasadniona.

Z przykrością dodam, że nie popieram decyzji organizatora tej imprezy, ale cóż - ich broszka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak się domek zastanawiam, czy w takim razie kaczory będą dla każdego wypadku powyżej 15 osób ogłaszać żałobę narodową??? no pod tym względem, to już chyba przegoniliśmy samych amerykanów!
przyznam szczerze, że jako posunięcie taktyczne ma to sens, w końcu ze względu na to górnicze zamieszanie strajk poczty zszedł na margines, ale dla mnie to i tak jest przesada i to duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 14:57, penny napisał:

tak się domek zastanawiam, czy w takim razie kaczory będą dla każdego wypadku powyżej 15 osób
ogłaszać żałobę narodową???


I po co ta cała agresja?

Jak napisałem - decyzji nie trzeba popierać. Nikt Ci przecież nie broni się bawić i ogólnie całą sprawę zignorować - z powodów wymienionych wyżej, bo masz pełne prawo uważać, że według tej logiki powinniśmy być w żałobie przez cały rok, non stop (zresztą podobnie jak ja, jeżeli koniecznie chcesz znać moje prywatne zdanie [hint: prywatne zdanie to trochę coś innego niż standardy "zachowania publicznego"]). Ale tu mówimy o imprezie masowej, publicznej, wokół której - moim zdaniem - zrobią się teraz totalnie niepotrzebne emocje. Jedni przyjdą, inni nie przyjdą, po co to komu? Nie lepiej byłoby po prostu przesunąć? :)

Dobra, dość na ten temat. Naprawdę nie jest to potrzebne, sorry, że w ogóle ruszyłem ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 15:02, Domek napisał:

I po co ta cała agresja?

w założeniu nie miało być agresji... może trochę nadinterpretowałeś :) chciałem sobie jedynie podyskutować, bo temat ciekawy... w końcu ludzie zamiast gadać o drogim gazie (bo to niektórym mocno nie na rękę) mają teraz ciekawsze zajęcie - ludzką tragedię... ale może faktycznie dam spokój. jeszcze mnie będą ścigać za szerzenie niepatriotycznych poglądów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 15:08, penny napisał:

w założeniu nie miało być agresji... może trochę nadinterpretowałeś :)


Może... :) W każdym razie peace. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 15:02, Domek napisał:

Nie lepiej byłoby po prostu przesunąć? :)


Widze ze nigdy nie organizowales takiej imprezy. Zmiana terminu niecaly tydzien przed to samobojstwo.
Pozatym nie wiedomo czy w innym termine dalo by sie wynajac sale na targach, bo te czesto sa zajete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz przeczytalem newsa.
Przykra sprawa z ta impreza. Ludzi sie mecza, organizuja, a tu nagle polowa firm sie wycofuje :/
Jednak dobrze, ze mam zle zdanie o M$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol! Tak jak napisal Xantus, ludzie sie napracowali od rana do nocy
by ta impreza była naprawde dobra, a tu nagle CDA i Microsoft sie wycofują!
Rozumiem, że załoba, ale PGA jest raz na rok. Ludzie juz zarezerwowali
miejsca w noclegach, hotelach a dam głowe uciac, że gdyby przełozono to
Creative Polish Invitational stracil by kilku zawodników a to by była
klapa. [*] dla ludzi którzy zgineli w Halembie, ale codziennie umierają
dziesiątki ludzi i żałoba nie jest ogłaszana...
To jest moje zdanie na ten tamat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie mogę się dostać na PGA. Jeszcze nigdy na podobnej imprezie nie byłem.
A przy okazji pozdrawiam Drift Kings Clan, który będzie startować w zawodach otwartych w NFS: Carbon :)
(jak ktoś nie słyszał o tym clanie to wchodźcie na http://www.dkc.p2a.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Poznania i przyznaję że nie popieram decyzji organizatorów. Żałobę narodową zamierzam uszanować i na PGA się nie wybiorę. Są ważniejsze rzeczy niż taka impreza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować