Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Targi Poznań Game Arena rozpoczęte!

34 postów w tym temacie

jak miło sie sklada ze niedlugo jade do poznania ;p bardzo mozliwe ze wstapie na drugi dzien i moze cos wygram. i cale szczescie ze nie odwolali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam blisko do Poznania ale 13 zeta to dla mnie jednak inwestycja którą wolę jednak inaczej wydać. Zresztą w przyszłym roku jade za free na GC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, czy by się tam nie pojawić. I w NF przeczytałem o darmowym dostępie na te tą imprezę. Ech...

Może kiedyś coś w Olsztynie się zorganizuje :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najciekawiej było na fantasy arena! na stoisku ISY mozna bylo kupic booster do magic''a za 7 zł!! pograc w planszówke warcrafta czy pomalowac figurki.. extreme arena to jedna wielka stypa nic tam sie nie dzialo.. nuda jak cholera.Na digital nie bylo tez za ciekawie.. niedosc ze wiary pelno dopchac sie do miejsca bylo ciezko to jeszcze zadna rewelka jak dla mnie.. chcialem sie dopchać do Wii ale po 15 min zrezygnowalem.. widzialem ze grali ludzie w Q3 (?) Prey''a i jakieś scigalki ale sie nie przygladalem.. fajne byly prezentowane tuningowane obudowy no i na tym sie atrakcje w sumie koncza no poza jakas sala na ktorej byly 3 wielkie ekrany z rzutników - ale sie nie zatrzymywalem i nie wiem o co chodzi.. dzisiejszy dzien oceniam na mni wiecej 6+/10 a to dzieki fantasy arena. bez niej jakies 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 18:36, deepack napisał:

Własnie wróciłem jak dla mnie nic ciwkawego E3 lepsze :P:D

jakby ich nie zlikwidowali to by byly lepsze ;/ ale na GC przynajmniej blizej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 22:26, Carl92 napisał:

Żałoba narodowa a takie imprezy organizują.

Ja wiem? Codziennie w wypadkach ginie wielu ludzi i nikogo to nie interesuje, ale jak zginie naraz więcej to jest żałoba. W czym są lepsi ci którzy giną grupowo od tych którzy samotnie? Podejrzewam że gdyby zliczyć średnią wypadków śmiertelnych z całego roku i porównać z tą z listopada to wyszłoby mniej-więcej to samo. Że brutalne? Może tak to ktoś zrozumieć, ale ja tylko chce powiedzieć, że gdyby za każdym razem jak ktoś umiera w wypadku organizowano dzień żałoby to mielibyśmy żałobę przez cały rok. Oczywiście, że to tragedia, ale czemu ktoś ma decydować jak mam ja przeżywać? Jak uważasz, że niepowinno się iść na taką imprezę - nie idź, nikt cię nie zmusza.

-------------------------------------------------------------------
>Najciekawiej było na fantasy arena! na stoisku ISY mozna bylo kupic booster do magic''a za 7 zł!!
Heh, aż szkoda, że już nie gram w MTG... (czasu brak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nagrody dla "przypadkowych" graczy są rzeczywiście takie cenne, to zrobili niezły postęp od zeszłego roku. W zeszłym roku dla szarego zwiedzającego nie było praktycznie nic oprócz rozjuszonej bandy kamperów schowanych za parawanem i popisujących się na telebimie tym jak długo potrafią kampić w kamper strajku. Moze za rok się przejdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować