Zaloguj się, aby obserwować  
Atukam72

Włatcy móch - temat ogólny nie nadający się dla dzieci poniżej 12 lat

1112 postów w tym temacie

Ja tam oglądałem i fajne było, ale ten ostatni odcinek co był na TV4 pt. "Za kulisami" nie był zbyt ciekawy. Jednak wracam do South Park''u :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za kólisami:
Odcinek niegodny całej serii, zbyt przymulony...Ale też nienajgorszy - kilka tekstów zasługuję na śmiech :D
Czesio: W hotelu były tylko trzy rodzaje sera - wyobrażasz sobie? Porażka - i to w samym środku Europy xD
Rozwalił mnie ten tekst :P Albo jeszcze jak Czesio jadł rybki :P
Ogólnie jednak dam odcinkowi:
akcja: 3
humor: +4
dialogi: 4
ogólnie: 4
Odcinek jest słaby, ale kilka tekstów jest naprawdę bombowych :P
Dla porównania ocenię odcinek Wykopki (mój ulubiony):
akcja: 5
humor: 6!
dialogi: +5
ogólnie: +5!
Ten odcinek to chluba tej serii :D Naprawdę istne dzieło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Za kólisami". Ten odcinek większości gramowiczów nie przypadł do gustów. Ale jest jedna bardzo ciekawa ciekawostka odnośnie tego odcinka :) Mianowicie ten odcinek mimo miał największą oglądalość ze wszystkich do tej pory wyemitowanych odcinków Włatców Móch. W środową noc i czwartkowy wieczór obejrzało go ponad 370 tysięcy widzów (według AGB Nielsen Media Research)! Miejmy tylko nadzieję, że więkość oglądających nie zraziła się do serialu po obejrzeniu tego odcinka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 17:31, Prince07 napisał:

"Za kólisami". Ten odcinek większości gramowiczów nie przypadł do gustów. Ale jest jedna bardzo
ciekawa ciekawostka odnośnie tego odcinka :) Mianowicie ten odcinek mimo miał największą oglądalość
ze wszystkich do tej pory wyemitowanych odcinków Włatców Móch. W środową noc i czwartkowy wieczór
obejrzało go ponad 370 tysięcy widzów (według AGB Nielsen Media Research)! Miejmy tylko nadzieję,
że więkość oglądających nie zraziła się do serialu po obejrzeniu tego odcinka :P


Mi do gustu przypadł, ale jak napisałem wyżej odstaje od poziomu serii :P A co do oglądalności to jest mało, bo wszyscy oglądają na necie...Pierwszy odcinek ma ponad 1.5 miliona wyświetleń! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 18:42, Oskar24 napisał:

Mi do gustu przypadł, ale jak napisałem wyżej odstaje od poziomu serii :P A co do oglądalności
to jest mało, bo wszyscy oglądają na necie...Pierwszy odcinek ma ponad 1.5 miliona wyświetleń!
:D


bo kazdy z tych 370 tys obejrzało go tak jak ja po 5 razy ucząc się dialogów na pamięć oraz odpowiedniej intonacji czesiowego "dzieńdobry"
a co do odcinka "za kólisami" to bardzo mi sie podoba... tylko o co chodzi z tym wspomnieniem Marcela na końcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2007 o 20:44, Algorus napisał:

a co do odcinka "za kólisami" to bardzo mi sie podoba... tylko o co chodzi z tym wspomnieniem
Marcela na końcu...

Mi też bardzo się podobał, chociaż uważam, że taki odcinek powinni dać na koniec całej serii... mimo tego był nieprzeciętny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 23:21, reaven1 napisał:

Mi też bardzo się podobał, chociaż uważam, że taki odcinek powinni dać na koniec całej serii...
mimo tego był nieprzeciętny :)


Otóż to, wplecienie go w środek trzeciej serii nie było zbyt odpowiednie ;/ Odcinek tego typu mogłby ukazać się na początku lub zakończeniu serialu a nie ukazywać się w jego trakcie :] Ale cóz, za dwa dni zobaczymy co będzie się wyprawiało we Włatcach :p

Algorus

Dnia 20.05.2007 o 23:21, reaven1 napisał:

tylko o co chodzi z tym wspomnieniem Marcela na końcu...


Tego pewnie nikt nie wie, jak zombie może zginąć :P i to jeszcze przez utopienie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 20:44, Algorus napisał:

bo kazdy z tych 370 tys obejrzało go tak jak ja po 5 razy ucząc się dialogów na pamięć oraz
odpowiedniej intonacji czesiowego "dzieńdobry"
a co do odcinka "za kólisami" to bardzo mi sie podoba... tylko o co chodzi z tym wspomnieniem
Marcela na końcu...

No bez przesady - po 2,3 ale pięc nikt nie ogląda...
Ja nie mówie, że Za Kólisam był zły - był gorszy od całej serii...
A no i mam nowy odcinek na drugim miejscu (po Wykpkach)...A wszystko za jeden, ale najlepszy tekst z Włatców wszystkich jak dla mnie:
"Apokalipsa to za mało - to jest ARMAGEDON!!!!!!!!!! Oczywiście to słowa pani Frał :D
Odcinek to Miś Przekliniak:
akcja: +5
humor: 6!
dialogi: 6!
ogólnie: -6 ;)
Naprawdę ten odcinek jest boski :D:D Jeszcze to co naprawdę bardzo zobaczyć, jak facetka mówi dzieciom co się stanie jak ne posprzątają śmieci i po końcu przemowy dzieci rzucają się do zbierania xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to skoro tak opisujesz swoje ulubione odcinki to zrobię to samo na Twój wzór.
Odcinek Radyjko Babci:
akcja: 5
Akcja z postawieniem papieżaka przed klasą ;p
Ośmieszenie Toruńskiego Radia i moherków, które zrobia wszystko żeby wysłuchać audycji ojca dyrektora ;d
humor: -6
Humor na najwyższym poziomie IMO
Spotkanie Jamajskich braci z Higienistką czy dialogi po zamknięciu bohaterów w kuchni Anusiaka.
dialogi: 5+
Babciny Wnuuuuuuuusio i Czesiowe ''''Dzieńdobry"
(...)
Babcia: To czego się napijecie soczku czy herbatki?
Chłopcy: Obojętnie.
Babcia: Ale co wolicie?
CHłopcy: Obojętnie!
Babcia: TO gó!%$@ dostaniecie!
Ten tekst jest mega, śmieje się z niego za każdym razem gdy oglądam ten odcinek
ogólnie: -6
Za całokształt :] Według mnie najlepszy odcinek II serii i jeden z najlepszych ze wszystkich do tej pory weemitowanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 13:32, Prince07 napisał:

No to skoro tak opisujesz swoje ulubione odcinki to zrobię to samo na Twój wzór.
Odcinek Radyjko Babci:
akcja: 5
Akcja z postawieniem papieżaka przed klasą ;p
Ośmieszenie Toruńskiego Radia i moherków, które zrobia wszystko żeby wysłuchać audycji ojca
dyrektora ;d
humor: -6
Humor na najwyższym poziomie IMO
Spotkanie Jamajskich braci z Higienistką czy dialogi po zamknięciu bohaterów w kuchni Anusiaka.
dialogi: 5+
Babciny Wnuuuuuuuusio i Czesiowe ''''Dzieńdobry"
(...)
Babcia: To czego się napijecie soczku czy herbatki?
Chłopcy: Obojętnie.
Babcia: Ale co wolicie?
CHłopcy: Obojętnie!
Babcia: TO gó!%$@ dostaniecie!
Ten tekst jest mega, śmieje się z niego za każdym razem gdy oglądam ten odcinek
ogólnie: -6
Za całokształt :] Według mnie najlepszy odcinek II serii i jeden z najlepszych ze wszystkich
do tej pory weemitowanych :)

To prawda odcinek na poziomie a babcia pomimo tego że z Mohercommando to też potrafi powiedzieć np dialog z soczkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ten teraźniejszy jest tez zaj******** n.p ten tekst
Siemka chcecie sie przejechac chlopaki
220 koni
Turbo nitro
poprostu kocham ten wóz XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ta produkcja Włatców Móch szaleje ^^
Na samym początku była mowa o 30 odcinkach, które miały zostać wyemitowane w III sezonach po 10 odcinków w każdym. A teraz wchodząc na sławną encyklopedię internetową zobaczyłem jeszcze coś innego ;p
Mianowicie pierwsza seria ma 10 odcinków, druga i trzecia mają po 7 odcinków i już niedługo mają zacząć puszczać siedem odcinków serii czwartej ^^ Według wikipedi ma być łącznie 31 odcinków w czterech seriach. Znając życie, to zmieni się jeszcze nie raz :] A nam nie pozostaje nic innego jak czekać na dzisiejszy, przedostatni odcinek trzeciej serii, który zostanie wyemitowany o zwyklej porze (tj. 23.30).

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 16:26, Predziu napisał:

Mi się nie spodobał ten odcinek i według mnie zepsuł prestiżtego programu...

"Ten", to znaczy który? "Za kólisami"? Osobiście też mi się nie spodobał, jak dla mnie najgorszy z całego serialu.

Dnia 23.05.2007 o 16:26, Predziu napisał:

Ale w ogóle serial jest fajny

Też tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby seria była tak długa jak South Park- nieśmiertelna:) Mi South Park podobał się ze względu na poruszane przez dzieciaki tematy. Z kolei Włatcy Móch prezentuje humor zwykłych dzieciaków z podstawówki (no, może poza Czesiem...:)). Z kolei niektóre odcinki South Parku były po prostu tak niesmaczne, że aż się odechciewało ich oglądać. Włatcy są jednak bardziej "sympatyczni".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś oglądnąłem sobie 23 odcinek :P heh Pani Frau grała w magicznych wojowników hehe biedaczka się odstresować musiała, bo miała napięcia sexualne:) hehehe a żeby śmieszniej było to wibratorek od higienistki dostała stara dziewica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować