Zaloguj się, aby obserwować  
Atukam72

Włatcy móch - temat ogólny nie nadający się dla dzieci poniżej 12 lat

1112 postów w tym temacie

Świetny był odcinek "Pranie muzgu" w którym ekipa była kolejno: faszystami xD "Gruppenfuhrer Czesio, jest w tajnym bunkrze i opracowuje ostateczne rozwiązanie!" "Do Hymnu!" "Deutschlan, Deutschland uber alles ..." najlepsza scena z całego serialu xD

Radyjko babci też było niezłe xD "To soku czy kompociku?" "Wszystko jedno" "No ale soku czy kompociku?" "Wszystko jedno!" "A to gówno dostaniecie!" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 13:00, Paladyn Rage napisał:

Świetny był odcinek "Pranie muzgu" w którym ekipa była kolejno: faszystami xD "Gruppenfuhrer
Czesio, jest w tajnym bunkrze i opracowuje ostateczne rozwiązanie!" "Do Hymnu!" "Deutschlan,
Deutschland uber alles ..." najlepsza scena z całego serialu xD


To mój ulubiony odcinek i ulubiona scena no i ta jego czapka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobry był tez odcinek co chcieli im nowa dyrektorke przydzielic

"prosze pani to dżapański sprzęt jest! tu wszystko w krzaczki jest napisane!"

"prosze pani tam jakis pan na drabinie stoi!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dlamnie to w każdym odcinku jest cos wartego uwagi. Póki co najlepsze to "Wykopki" i "Za kulisami". No wymiękam z Anusiaka "tu omja kolekcja "Bi dżis". Tak pozatym to moja ulubiona postać, jego proste pomysły są najlepsze " Zarż.. Su...!", "Po dzwonku zrobimy pierwszy krok. Kogo mam je...?!" No po prostu wypas. Albo cytat od Pani F. "przygotowujemy inscenizacje antygony - aktorzy męscy będa mówić po serbsko - chorwacku, żeńscy po ukraińsku, a chór będzie z Czech". Albo wypowiedź producenta o najdroższą scenę - bombardowanei Hiroszimy.

czekam na następnaserie, a tą kupię na DVD. Będzie tam odcinek 16, który podobno został zakazany ze względu na cenzure.

wszystkie cytaty pisane z pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśiwie to nawet dobrze, że się wstrzymali z tworzeniem nowych odcinków. Ostatnie dwa odcinki były zrobione bez mocnego pomysłu, a w ciągu lata nabiorą pomysłów (zapewnie te odcinki będą o wakacjach w końcu był już odcinek z komunią i wycieczką harcerską). Tyle, że jeszcze nawet po wakacjach będziemy (jeszcze?) troche czekali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zaniechałem oglądanie tego serialu. Najbardziej podobał mi się odcinek z Panczandragonem. Moim ulubionym bohaterem jest oczywiście Czesio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dobrą wiadomość dla wszystkich fanów tego serialu. Otóż we wrześniu pojawi się cały serial na DVD! Nie wiem w jakiej cenie, ale czyż nie jest to przyjemna wiadomość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nic ciekawego, oglądnąłem dwa odcinki i to nie jest typ humoru dla mnie.
Zdecydowanie wolę oglądnąć sobie jakiś kabaret lub pooglądać filmiki na Youtube.
A najlepiej, to po prostu wyjść z domu i pośmiać się z kolegami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 09:48, Luke Shadow napisał:

Ciekawe ile będzie kosztowało to DVD. Jak około 20zł to sobie kupię, więcej nie dam. :P

Czyli nie kupisz :) To jest caly sezon, wiec trzeba miec w gotowosci min. 60 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 10:01, Igor FCBayern napisał:

> Ciekawe ile będzie kosztowało to DVD. Jak około 20zł to sobie kupię, więcej nie dam. :P

Czyli nie kupisz :) To jest caly sezon, wiec trzeba miec w gotowosci min. 60 zl


Ja na pewno kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 10:02, PJ MW napisał:

Ja na pewno kupię.

Mi wystarczy wejsc na YouTube''a i sobie ogladnac :) Nie jestem wielkim fanem tego serialu. Ale obejrzec zawsze mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 10:11, Igor FCBayern napisał:

> Ja na pewno kupię.
Mi wystarczy wejsc na YouTube''a i sobie ogladnac :) Nie jestem wielkim fanem tego serialu.
Ale obejrzec zawsze mozna.


Ja jestem fanem, na youtube też oglądam, ale chciałbym sobie zobaczyć w telewizorze najlepsze odcinki. Ciekawi mnie ten 1 odcinek którego nie pokazali w TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.08.2007 o 10:01, Igor FCBayern napisał:

Czyli nie kupisz :) To jest caly sezon, wiec trzeba miec w gotowosci min. 60 zl

Ale to tylko "bajka" więc powinno być tańsze. :P Jeszcze się zobaczy, ciekawe czy w ogóle będzie ten odcinek, którego w TV nie wyemitowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 10:44, Luke Shadow napisał:

Ale to tylko "bajka" więc powinno być tańsze. :P Jeszcze się zobaczy, ciekawe czy w ogóle będzie
ten odcinek, którego w TV nie wyemitowali.

KARTONY to tez tylko bajka, a kosztuja od 60zl w gore. Ale jak ktos ma kase i lubi to nic nie stoi na przeszkodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować