Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil1795

SpellForce 2 Temat ogólny

413 postów w tym temacie

Ludzie piszą że ów błąd to zawsze coś z internetu,przed pierwszym uruchomieniem gry pobrałem i zainstalowałem dwa patche do niej ze strony gram.pl,więc tu raczej żadnego trojana nie powinno być ...
sam już nie wiem,zaraz posprawdzam czy inne gry się uruchamiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pewien problem mam taką misję : POROZMAWIAJ Z WOJOWNIKIEM CIENIA PRZY CZARNYM DRZEWIE PRZY BRAMIE MIECZY. i wogóle nie wiem gdzie go znaleźć. Pomoże mi ktoś i da namiary na niego ? bardzo bym prosiła, zeby ktoś dokładnie napisał gdzie on sie znajduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2011 o 14:54, kingulka089 napisał:

mam pewien problem mam taką misję : POROZMAWIAJ Z WOJOWNIKIEM CIENIA PRZY CZARNYM
DRZEWIE PRZY BRAMIE MIECZY.
i wogóle nie wiem gdzie go znaleźć.

Na mapie Brama Mieczy (ta z orkami), jeśli wiesz gdzie jest obóz wolnych kupców, to niedaleko na północ od niego, a z kolei na zachód od obozowiska orków. Do cienia musisz podejść sama, zostaw resztę towarzyszy np. w obozie, bo inaczej z tobą nie porozmawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2011 o 15:38, Raylin napisał:

> mam pewien problem mam taką misję : POROZMAWIAJ Z WOJOWNIKIEM CIENIA PRZY CZARNYM

> DRZEWIE PRZY BRAMIE MIECZY.
i wogóle nie wiem gdzie go znaleźć.
Na mapie Brama Mieczy (ta z orkami), jeśli wiesz gdzie jest obóz wolnych kupców, to niedaleko
na północ od niego, a z kolei na zachód od obozowiska orków. Do cienia musisz podejść
sama, zostaw resztę towarzyszy np. w obozie, bo inaczej z tobą nie porozmawia.



a moglbys zrobic prt sc tego miejsca i tutaj dac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam otóż mam pewien problem z misją w grze dowolnej SF2 Władca Smoków...
Mam misję że muszę jakichś tam posłańców znaleźć i zabrać ich dokumenty by udowodnić wine Halikosa
i tam żeby tych posłańców znaleźć muszę najpierw mieć jakiegoś widzącego no i tu pojawia się problem...
Otóż jak to Jadrim powiedział muszę najpierw pokonać jego strażników no to pokonałem ale... Nic się nie dzieje oni dalej się do mnie nie przyłączają...
Czy to wina rasy która obecnie grałem? Bo w Uram Gor wziąłem sobie Królestwo mam nadzieję że ktoś mi pomoże z tym hmmm chyba Bugiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

że nie mogę już przedytować to:

rasa też nic nie pomaga myślałem że trzeba rozwalić najpierw 2 obozy nieumarłych ale nic nie dało :/ mam nadzieję że ktoś mi z tym pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 12:12, Ichigo1750 napisał:

że nie mogę już przedytować to:

rasa też nic nie pomaga myślałem że trzeba rozwalić najpierw 2 obozy nieumarłych ale
nic nie dało :/ mam nadzieję że ktoś mi z tym pomoże

Nie pamietam tego zadania, ale gra dowolna jest mocno zabugowana, a kilka zadań jest załatwianych "automatycznie" tzn. nic nie musisz robić, by je zaliczyć. Może to ci pomoże (wymaga logowania):

http://hrothgar.pl/topics49/spellforce-2-patch-do-trybu-coop-i-modul-vt1198.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem, jaki wcześniej ktoś już napisał, jednak nie da się tego ominąć, bo to już misja główna. Na mapie Kryształowy Las (podobnie jak z profesorem Twiddle w Ogniestej Kuźni) przy samym końcu czyli przy wkładaniu płytek, coś mi się buguje. Kamera ucieka jakoś w bok i sie gra sypie. Kiedyś udało mi się to odkręcić, bo weszłam do portalu i na następnej mapie już było normalnie. Przesyłam screena i proszę o pomoc (gram już 3 raz i nadal zacina się w tym samym miejscu)

20120226144644

20120226144920

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Ostatnio dokonałem zakup nowego komputera, myślałem że pogram sobie w spellforce 2, jednak gra po zaintalowaniu w ogóle nie reaguje... Klikam dwa razy na ikonke i nic... Być może to wina windows 7? Czytałem jeszcze gdzieś że to może być wina procesora. Posiadam procesor intela i3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SŁUCHAJCIE SŁUCHAJCIE SŁUCHAJCIE!!!

Steam mnie dzisiaj niesamowicie ucieszył. Okazało się, że "Faith in Destiny" jednak ZOSTAŁO ukończone i jest dostępne!!!

Serio! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować