Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil1795

SpellForce 2 Temat ogólny

413 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2008 o 22:31, KonradRębkowski napisał:

Czy ktoś może zna kod na mapę w tej grze ? Zniszczyłem wszystkie wrogie miasta na mapie
i zabiłem ich obrońców ale nie mogę znaleźć zaplątanego gdzieś robotnika wroga , rozesłałem
wszystkie jednostki w rożnych punktach na mapie by znaleźć zgubę , ale ni jak mogę go
znaleźć Patrzyłem już w sieci ale kody na mapę z Dragon Strom nie działają .

Za wszelaką pomoc oraz wskazówki - bardzo dziękuje .



Przypuszczam że chodzi ci o tryp gry swobodnej. Jeśli masz już całą planszę odkrytą to po prostu klikaj po całej mapie równomiernie bodajże TAB to pojawią ci się w okienku wrogowie jeśli będą na mapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 20:26, Furion III napisał:

Jest planowany drugi dodatek do Spellforce 2?


Nie słyszałem o żadnych planach wydania drugiego dodatku do tej gry a szkoda. Od premiery drugiej części minęły już jakieś dwa i pól roku, a dodatku Władca Smoków prawie dwa i wydaje mi się że teraz można co najwyżej czekać na trzecią część tej znakomitej gry, a nie na dodatek do SF 2. Oby tylko nie okazała się ona gorsza od poprzedniczek, choć najpierw musimy czekać na jakąkolwiek zapowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 22:40, dave03 napisał:

Nie słyszałem o żadnych planach wydania drugiego dodatku do tej gry a szkoda. Od premiery
drugiej części minęły już jakieś dwa i pól roku, a dodatku Władca Smoków prawie dwa i
wydaje mi się że teraz można co najwyżej czekać na trzecią część tej znakomitej gry,
a nie na dodatek do SF 2. Oby tylko nie okazała się ona gorsza od poprzedniczek, choć
najpierw musimy czekać na jakąkolwiek zapowiedź.



Moi zdniem część 2 była dużo gorsza od 1, bo dużo łatwiejsza. Za dużo uproszczeń i w ogóle. Jeśli Kiedykolwiek wydadzą część 3 to mam nadzieję że będzie lepsza od 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 23:24, Thalanthas napisał:

Moi zdniem część 2 była dużo gorsza od 1, bo dużo łatwiejsza.


SpellForce 2 jeszcze nie skończyłem więc na jej trudności może nie będę się w tej chwili jeszcze wypowiadał, ale część pierwsza też nie była wcale trudna pod warunkiem że się obrało odpowiednią strategie ;) Polegała ona na tym, żeby możliwie jak najpóźniej budować bazę. Wcześniej należało zniszczyć coś się tylko da samym bohaterem.

>Za dużo uproszczeń i w ogóle.

No niestety jest mniej surowców.

>Jeśli Kiedykolwiek wydadzą część 3 to mam nadzieję że będzie lepsza od 2.

Kwestia gustu. Jednym bardziej się podoba "jedynka, drugim "dwójka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 22:15, dave03 napisał:

Polegała ona na tym, żeby możliwie jak najpóźniej budować bazę. Wcześniej należało zniszczyć coś się tylko
da samym bohaterem.



Moim zdaniem to nie jest opłaclna strategia. Po ppierwsze nie ma wtedy możliwości uwbierania dużej ilości doświadczenia przez co nie osiągniesz 30 poziomu na końcu o ile jeśli uda ciś się dobić 28, po drugie psuje to całą zabawę moim zdaniem ale co kto lubi. ja wolę poczekać aż zaczną na mnie robić najazdy w ilości 15 lub więcej za każdym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 12:31, Thalanthas napisał:


Moim zdaniem to nie jest opłaclna strategia. Po ppierwsze nie ma wtedy możliwości uwbierania
dużej ilości doświadczenia przez co nie osiągniesz 30 poziomu na końcu o ile jeśli uda
ciś się dobić 28, po drugie psuje to całą zabawę moim zdaniem ale co kto lubi. ja wolę
poczekać aż zaczną na mnie robić najazdy w ilości 15 lub więcej za każdym razem.

Ja też uważam, że lepiej jest sobie poczekać, aż wrogowie bedą nas najeżdzać dużą ilością wojsk. Czasami musiałem jednak korzystać z tej strategii, żeby jak najwięcej zniszczyć samym bohaterem np. w dolinie Sharrow, gdzie atakują nas z dwóch stron. Zniszczyłem pierwszą bazę na dole i było już łatwiej. Trochę szkoda, że nie zapowiada się na drugi dodatek do Spellforce 2, bo pierwszy dodatek był świetny. Możliwe, że to cisza przed burzą, ale ta cisza za długo trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mam zrobić na Stalowym Wybrzeżu przy tym pentagramie? Bo w dzienniku pisze że mam zapalić te pochodnie ale nie wiem jak. Pomoże ktoś? Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 18:22, Desann235 napisał:

Co mam zrobić na Stalowym Wybrzeżu przy tym pentagramie? Bo w dzienniku pisze że mam
zapalić te pochodnie ale nie wiem jak. Pomoże ktoś? Z góry dzięki za odpowiedź.



Ta gra sobie ze mnie kpi, przyszedłem zrobiłem wszystkie questy i wydobyłem wszystkie surowce które były na mapie ( nawet 20 k kamienia) wyszedłem do Siedmiogrodu i wróciłem i nie mam żadnych surowców ani żadnych złóż surków, mam teraz quest zeby zrobic kwatery dla krasnoludów i elfów ale nawet nie wiem jak.. myślałem nad "rozwinięcie krasnoludów " i elfów ale są one dla mnie niedostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 18:22, Desann235 napisał:

Co mam zrobić na Stalowym Wybrzeżu przy tym pentagramie? Bo w dzienniku pisze że mam
zapalić te pochodnie ale nie wiem jak. Pomoże ktoś? Z góry dzięki za odpowiedź.

Musisz wędrówką bohatera narysować pentagram. Czyli zaczynasz od rogu po lewej stronie, potem idziesz do prawego dolnego rogu, następnie do górnego rogu, do lewego dolnego i do rogu po prawej stronie. Mam nadzieję, że łatwo sie połapiesz. :)
sevrond Jak pojawiasz się ponownie w jakiejś lokacji to tracisz poprzednie surowce. Co do misji w Zachodniej Gardzie, poszukaj dobrze złóż surowców. Pamiętam, że któreś złoża były niewyczerpalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ok dzięki. A właśnie propos Zachodniej Gardy otóż ja nie mogę się do niej dostać. Znaczy się w ogóle nie mam zaznaczonej jej na mapie. Czy ta kraina jest związana z głównym wątkiem czy co? Jak się tam dostać? Może ona nazywa się inaczej na mapie świata (A jeśli tak to powiedzcie jak)? Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 12:09, Desann235 napisał:

/.../

Ok dzięki. A właśnie propos Zachodniej Gardy otóż ja nie mogę się do niej dostać. Znaczy
się w ogóle nie mam zaznaczonej jej na mapie. Czy ta kraina jest związana z głównym wątkiem
czy co? Jak się tam dostać? Może ona nazywa się inaczej na mapie świata (A jeśli tak
to powiedzcie jak)? Z góry dzięki za odpowiedź.

Zachodna Garda to lokacja nieobowiązkowa. Na mapie świata nazywa się normalnie "Zachodnia Garda". Ale chyba wiem w czym problem. Rozmawiałeś z Utrechtem? Znajduje się on niedaleko króla Ulfa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ano rzeczywiście nie rozmawiałem z Urtehem. Dzięki. Dobra, a teraz jeszcze jedno pytanie otóż: jest jakiś sposób aby ustawić nasze jednostki w armii w jakąś sensowną formację lub chociażby szereg? Bo muszę przyznać że mam już dość patrzenia na rozwalone na całej mapie jednostki bez żadnego sensownego szyku. A jeśli nie da się to czy jest jakiś mod, który to umożliwia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 15:34, Desann235 napisał:

/.../

Ano rzeczywiście nie rozmawiałem z Urtehem. Dzięki. Dobra, a teraz jeszcze jedno pytanie
otóż: jest jakiś sposób aby ustawić nasze jednostki w armii w jakąś sensowną formację
lub chociażby szereg? Bo muszę przyznać że mam już dość patrzenia na rozwalone na całej
mapie jednostki bez żadnego sensownego szyku. A jeśli nie da się to czy jest jakiś mod,
który to umożliwia?

Nie wiem, czy jest. Już dawno nie grałem. Ale poszukaj dokładnie. Wydaje mi się, że jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś ma może jakiegoś sejwa po misji z Odnalezieniem Profesora w Ognistej kuźni zaraz po przesunięciu Owych dźwigni ? Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 13:59, wervii napisał:

Witam czy ktoś ma może jakiegoś sejwa po misji z Odnalezieniem Profesora w Ognistej kuźni
zaraz po przesunięciu Owych dźwigni ? Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.

A z czym masz problem, że potrzebujesz sejwa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 19:29, chojrak96 napisał:

> Witam czy ktoś ma może jakiegoś sejwa po misji z Odnalezieniem Profesora w Ognistej
kuźni
> zaraz po przesunięciu Owych dźwigni ? Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.
A z czym masz problem, że potrzebujesz sejwa? :)

Z misją z dźwigniami przy ratowaniu Profesora w Ognistej kuźni. Wywala mi błąd i później cała gra sie sypie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować