Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil1795

SpellForce 2 Temat ogólny

413 postów w tym temacie

Dnia 04.08.2007 o 21:57, Shabranigdo napisał:

Zna ktoś tytuł utworu granego w głównym menu? Tytuł albo wykonawce, wszystko mi jedno.

Znam i jedno i drugie: piosenka to "Shadowsong", a wykonuje ją Conny Kollet (w creditsach gry występująca pod pseudonimem "Talia"); od siebie dodam jeszcze, że to nie jej pierwsza przygoda ze Spellforcem - śpiewała również pieśń Cenwen w Oddechu Zimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh mam problem, jak tak sobie gram to czasem gra mi staje w miejscu i komp mi się sam resetuje... Co jest grane? Nie irytowałbym się tym tak bardzo gdyby na "free game" była opcja SAVE i LOAD, a ja takiej nie widze.

Zgaduje że te niespodziewane resety mają coś wspólnego z moją kartą graficzną - ATI Radeon 9200, jeśli to nie karta graficzna to niemam pojęcia co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 23:41, Shabranigdo napisał:

Heh mam problem, jak tak sobie gram to czasem gra mi staje w miejscu i komp mi się sam resetuje...
Co jest grane?

Jeśli nie pojawia się żaden komunikat, to resetowanie komputera może być wynikiem przegrzewania się np. karty graficznej lub procesora; być może masz też za słaby zasilacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 20:07, turbol napisał:

Nie wiem co robić :/ Stanąłem na tym, że pokonałem Norkara (czy jakoś tak) i zdobyłem zwierciadło
i przeteleportowałem się do bramy mieczy, ale tam ten cień, któremu mam je pokazać mówi "rzuć
to w diabły(...)." i nie wiem co teraz robić. Pomóżta ludziska.


To nie o to chodzi. Do cienbia musisz pójśc sam (bez towarzyszy). Jeśli nie zadziała, bo może sie tak zdarzyć( u mnie tak było) to wejdź na inną lokację, wróć i pojdź do cienia juz bez drużyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam !
mam pytanie:

czy jest możliwość grania w SF2 i dodatek ta sama postacią? tzn przejść podstawkę i zacząć dodatek ta sama wypasiona postacią? help? czy trzeba stworzyć nowa postać i nie ma innego wyboru .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 16:10, SyNu510346071 napisał:

czy jest możliwość grania w SF2 i dodatek ta sama postacią? tzn przejść podstawkę i zacząć
dodatek ta sama wypasiona postacią? help? czy trzeba stworzyć nowa postać i nie ma innego wyboru

Musisz stworzyć nową postać z prostego powodu - dodatek opowiada historię zupełnie innej osoby - byłego runicznego wojownika i z bohaterem podstawki nie ma nic wspólnego; poza tym twój awatar z podstawki odgrywa w fabule pewną ważną rolę (spotkasz go podczas wędrówek). A dodatek zaczniesz może nie tak "wypasioną" postacią, ale będącą już na 10. poziomie (oczywiście wszystkie punkty umiejętności będziesz mógł rozdzielać według swojego uznania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 18:29, Raylin napisał:

> czy jest możliwość grania w SF2 i dodatek ta sama postacią? tzn przejść podstawkę i zacząć

> dodatek ta sama wypasiona postacią? help? czy trzeba stworzyć nowa postać i nie ma innego
wyboru
Musisz stworzyć nową postać z prostego powodu - dodatek opowiada historię zupełnie innej osoby
- byłego runicznego wojownika i z bohaterem podstawki nie ma nic wspólnego; poza tym twój awatar
z podstawki odgrywa w fabule pewną ważną rolę (spotkasz go podczas wędrówek). A dodatek zaczniesz
może nie tak "wypasioną" postacią, ale będącą już na 10. poziomie (oczywiście wszystkie punkty
umiejętności będziesz mógł rozdzielać według swojego uznania).



okay dzięki WIELKIE! one more thing:

czy jak mam SP2 +dodatek to trzeba jeszcze instalować te dwa patche (jeden do poprawienia fps a drugi czcionki ) czy po prostu te patche są już w dodatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 19:00, SyNu510346071 napisał:

czy jak mam SP2 +dodatek to trzeba jeszcze instalować te dwa patche (jeden do poprawienia
fps a drugi czcionki ) czy po prostu te patche są już w dodatku?

Szczerze mówiąc nie miałem takiego problemu, bo dodatek instalowałem do spatchowanej wcześniej podstawki :) Wszystko zależy od tego w jakim wydaniu kupiłeś grę (platyna ma już wgrane wszystkie patche) i czy będziesz grał w samą podstawkę - jeśli tak, to nie instaluj dodatku, wgraj patche i przejdź kampanię, a potem zainstaluj dodatek i przejdź go; po zainstalowaniu dodatku można co prawda wybrać opcję grania w kampanię z podstawki, ale widziałem na angielskim forum, że w takiej konfiguracji pojawiają się różne bugi. Jeśli zaś chcesz pograć tylko w dodatek, to na 90% nie musisz instalować tych patchy, ale dla pewności możesz ;) (czyli instalujesz podstawkę, patche i dopiero dodatek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 10:38, Chlorofil napisał:

wie ktoś czy spellforce 2 pójdzie na takim sprzęcie: (...)

Minimalne wymagania masz tu: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=301&p=1383 Niestety masz bardzo słabą kartę graficzną, RAMu również przydałoby się drugie tyle; ja na twoim miejscu nawet bym nie próbował. Musiałbyś wymienić kartę na kilkakrotnie lepszą, wtedy sens miałoby sprawdzenie dema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 16:52, szymonek-20 napisał:

> GearHead pisał:
> Dopytuję się też dlatego, bo znalazłem wywiad z gościem z JoWood, który mowił, że w dwójce
> w wersji na Europę miał być StarForce. A jeśli tak jest, to po prostu tego nie kupię.
> Byłaby szkoda, bo gra wygląda bardzo zachęcająco, ale jak już wcześniej pisałem,
> mam ŻELAZNĄ zasadę co do StarForce...

Napewno nie ma w nim Star Force. Napisałeś, ze znalazłeś wywiad, w którym gość z JoWood powiedział,
że miał być. Prawda jest taka, ze w rezultacie zrezygnowali z tego.



Jak wcześniej pisałem, tak też zrobiłem. Dzięki za zapewnienie, wszystko się zgadza! :)
Dzięki temu, do mojej kolekcji dołączyły:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=8006

Pozdrawiam. Gra SpellForce2 jest świetna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co zawiera spellforce 2 złota edycja (oprócz tego że jest podstawka i dodatek ;p)?? Czy wszystkie płytki itp są w jednym pudełku czy są dwa pudełka zapakowane w jedno duże??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 22:45, piero92 napisał:

Co zawiera spellforce 2 złota edycja (oprócz tego że jest podstawka i dodatek ;p)?? Czy wszystkie
płytki itp są w jednym pudełku czy są dwa pudełka zapakowane w jedno duże??


http://www.gram.pl/sk3_8QPiJ,8_SpellForce_2_Zlota_Kolekcja.html
Tu masz odpowiedz, a jeśli chodzi o pudełka to nie wiem, osobiście sam wolał bym mieć 2 bo wydaje się więcej :D
A pamiętam ze jak bylem w realu to widziałem spellforca 2 z dodatkiem i jedynką, ale tu w linku powyżej nie ma napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2007 o 00:57, ŚwinkaBobo napisał:

A pamiętam ze jak bylem w realu to widziałem spellforca 2 z dodatkiem i jedynką, ale tu w linku
powyżej nie ma napisane


Czyli jak chcę mieć jedynke to nie zamawiać tej z extra klasyki bo tu jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 12:59, piero92 napisał:

Czyli jak chcę mieć jedynke to nie zamawiać tej z extra klasyki bo tu jest??

hmm... nie wiem co tu ci powiedzieć, widziałem spellforca 2 + dodatek + spellforce 1 w takiej samej cenie jak złota kolekcja czy jakoś tam, ja nie kupowałem, poczekam z roczek i mniej kasy wydam, a cierpliwy to chyba jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 12:59, piero92 napisał:

Czyli jak chcę mieć jedynke to nie zamawiać tej z extra klasyki bo tu jest??

Nawet jeśli jest, to jest to tylko wersja podstawowa, a w extra klasyce jest jedynka z dwoma dodatkami, które w sumie dają drugie tyle zabawy co podstawka (z czego jeden jest bezpośrednią kontynuacją historii postaci z podstawki); dlatego radzę ci kupić Spellforca z extra klasyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 18:42, Raylin napisał:

> Czyli jak chcę mieć jedynke to nie zamawiać tej z extra klasyki bo tu jest??
Nawet jeśli jest, to jest to tylko wersja podstawowa, a w extra klasyce jest jedynka z dwoma
dodatkami, które w sumie dają drugie tyle zabawy co podstawka (z czego jeden jest bezpośrednią
kontynuacją historii postaci z podstawki); dlatego radzę ci kupić Spellforca z extra klasyki
:)


Dzięki za info :)
PS To najwyżej sobie kiedyś kupie tego spellforca z xkn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować