Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil1795

SpellForce 2 Temat ogólny

413 postów w tym temacie

Co lepiej wybrać ciężką broń czy dwa ostrza?? PS Opłaca się rozwijać dwa odgałęzienia ciężkie uzbrojenie i lekkie uzbrojenie, żeby np mieć cięzki pancerz i dwa ostrza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 13:06, piero92 napisał:

Co lepiej wybrać ciężką broń czy dwa ostrza?? PS Opłaca się rozwijać dwa odgałęzienia ciężkie
uzbrojenie i lekkie uzbrojenie, żeby np mieć cięzki pancerz i dwa ostrza??


To jaką broń wybrać tozależy od tego jaki typ broni preferujesz. Ja np. wole mieć ciężkiego woja a inni wolą mieszanki lub magów. To tylko zależy od tego co bardziej się lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2007 o 13:24, Thalanthas napisał:


To jaką broń wybrać tozależy od tego jaki typ broni preferujesz. Ja np. wole mieć ciężkiego
woja a inni wolą mieszanki lub magów. To tylko zależy od tego co bardziej się lubi.


Ale czy będą dobrze się uzupełniały te umiejętności, bo chciałbym mieć "czołga" ale z 2 brońmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 14:22, piero92 napisał:

Ale czy będą dobrze się uzupełniały te umiejętności, bo chciałbym mieć "czołga" ale z 2 brońmi...


Myśle że będą chociaż nie tak jak by to była broń dwuręczna ale te podwujne ostrza są i tak dopiero na końcu gry więc będziesz musiał używaćwpierw broni jednoręcznejj i tarczy ale gdy dojdziesz do podwujnego ostrza te uzbrojenie będą się uzupełniały a jeśli chodzi o jeden miesz i tacze to będą słabsze hity ale lepsza borona więc też będą się uzupełniały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 15:56, Ostrowiak napisał:

Hey, jestem w Żelaznych polach, ale pod koniec 1 aktu, cienie pokosiły mi wszystkich robotników
i mam problemy...Pomocy!!!


Jeśli cienie wykosiły ci wszystkich robotników to masz eczywiście problem. Poprostu zacznij grać w tą mape od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest ten Alwin w wodogrzmotach dla którego mam dostarczyć wiadomośc?? Bo patrzałem w poradniku gdzie rzekomo stoi , ale tam go nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko :P : Jak się weźmie dwa ostrza to trzeba mieć dwa miecze które wymagają lekkiego uzbrojenia czy mozna mieć np dwa młoty jednoręczne albo miecze które wymagają ciężkiego uzbrojenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 23:30, piero92 napisał:

Jeszcze jedno pytanko :P : Jak się weźmie dwa ostrza to trzeba mieć dwa miecze które wymagają
lekkiego uzbrojenia czy mozna mieć np dwa młoty jednoręczne albo miecze które wymagają ciężkiego
uzbrojenia??


Jak weźmiesz 2 ostrza to będziesz musiał czekać aż zdobędziesz 2 miecze lub sztylety u których w wymaganiach będzie napisane: dwa ostrza albo dwa sztylety lub coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2007 o 11:08, Thalanthas napisał:

Jak weźmiesz 2 ostrza to będziesz musiał czekać aż zdobędziesz 2 miecze lub sztylety u których
w wymaganiach będzie napisane: dwa ostrza albo dwa sztylety lub coś takiego.


A mocno siekają takie ostrza?? Bo może jednak wezme jakąś ciężką broń....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 11:27, piero92 napisał:


> Jak weźmiesz 2 ostrza to będziesz musiał czekać aż zdobędziesz 2 miecze lub sztylety u
których
> w wymaganiach będzie napisane: dwa ostrza albo dwa sztylety lub coś takiego.

A mocno siekają takie ostrza?? Bo może jednak wezme jakąś ciężką broń....

Ja tam wybrałem ciezką i nie żałuje tobie też radze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 11:27, piero92 napisał:


> Jak weźmiesz 2 ostrza to będziesz musiał czekać aż zdobędziesz 2 miecze lub sztylety u
których
> w wymaganiach będzie napisane: dwa ostrza albo dwa sztylety lub coś takiego.

A mocno siekają takie ostrza?? Bo może jednak wezme jakąś ciężką broń....


Ja wybrałem ciężkie miecze ale z tego co widziałem na mieczach to ok. 700 hit na jeden miecz więc takie mniej więcej jak dwuręczniaki ale po złączeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mam takie pytanie, zastanawiam się nad kupnem Spell Force 2 kupilem jedynke i gralem do drugiej lokacji prubowalem jeszcze w tryb swobodnej grac, ale nieazabrdzo mi sie spodobala(moze dlatego ze zamalo przeszedlem ale niespodobala mi sie zbytnio) jesli wiec 1 mi sie niepodoba czy oplaca sie kupic 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 18:33, Ziomós napisał:

jesli wiec 1 mi sie niepodoba czy oplaca sie kupic 2?

To zależy co ci się w niej nie podobało - w dwójce wszystko jest bardzo uproszczone i skupia się bardziej na części RPG - kolejne umiejętności wybiera się z drzewka, armię rekrutuje się dosyć szybko (są tylko 3 surowce, które są szybko zbierane; brak tu rozbudowanych opcji ekonomicznych, które były w jedynce). Przede wszystkim jednak przed podjęciem decyzji o zakupie lepiej ściągnij i wypróbuj demo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 11:27, piero92 napisał:

A mocno siekają takie ostrza?? Bo może jednak wezme jakąś ciężką broń....

Nie są najgorsze, ale ich główną zaletą jest chyba szybkość zadawania ciosów, a nie ilość obrażeń - w tym najlepsze są dwuręczne topory (najlepszą bronią w grze wykutą przez "twojego" krasnoluda jest właśnie topór).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Jak porozmawiam ze szkieletem w lokacji krater to kamera mi się zmienia i z powrotem jej się nie da ustawić :( Tak samo miałem z mozaiką, ale ten szkielet jest do głównego zadania :(
Oto screen

20070901135520

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować