Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil1795

SpellForce 2 Temat ogólny

413 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2007 o 19:00, PredAtor360 napisał:

Ja grałem już w jedynkę. :P Podobała mi się bardzo. I dlatego pytam czy SpellForce2 jest też
godny uwagi.

No, jeśli jedynka ci się podobała, to dwójka spodoba ci się również :) Poza grafiką zmieniono w niej kilka rzeczy (uproszczono rozwój postaci, zbieranie surowców i kilka innych), ale gra zachowała swój klimat. Mogę ci ją spokojnie polecić, tymbardziej, że wiesz czego się po tej grze spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar zakópic 2częśc to powinno mi zając czas a mam pytanie czy jest już dodatek w polskiej wersji bo jeśli tak to może warto zainwestowac i kupic od razu komplet ? Jedynka była świetna i już ostrzę zęby na dwójkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 18:35, ikof napisał:

czy jest już dodatek w polskiej wersji

Nie ma dodatku w polskiej, ani wogóle w żadnej wersji, bo dodatek jeszcze nie wyszedł. Według wstępnych zapowiedzi ma się ukazać w marcu/kwietniu; jeśli bardzo chcesz pograć w dwójkę to możesz już kupować - sam dodatek będzie u nas dostępny pewnie gdzieś miesiąc po premierze zachodniej (a więc jeszcze 2-3 miesiące), a na zestaw z podstawką przyjdzie czekać zapewne gdzieś pół roku. Jeśli nie jesteś więc tak cierpliwy, to kupuj teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WItam, bardzo potrzebuję save''a do Spellforce 2 z ukonczoną misją underhall, w ktorej trzeba bylo zabic lodową wiedźmę. Moj mail: fuqs@o2.pl . błagam o pomoc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przyszłości Spellforce 2 powinien wylądować na mojej półce, lecz obawiam się wymagań sprzętowych.

Celeron D 2,85 Ghz
Geforce 6600 256 MB pamięci graficznej
1 GB Ram DDR

Czy osoba o podobnym konfigu mogłaby wypowiedzieć się na temat płynności ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 13:04, plante napisał:

szukam spolszczenia do sf 2.mam 1.02 en i jakiś kodów do gry indywidualnej.


Przepraszam za drugi post pod rząd, ale nie mogę się powstrzymać - po pierwsze jeśli masz oryginalną wersję Spellforce 2 kupioną poza Polską, lepiej pisz o tym, bo jak na razie wychodzi na to iż zwyczajnie ją ściągnąłeś (nieładnie). Po drugie kwestia kodów - chcesz zepsuć sobie całą przyjemność z gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.12.2006 o 20:08, Piracka napisał:


Apropo PredAtor''a 360: Spellforce jest kontynuacja czesci pierwszej ale jest 100x, 200x lepszy
od poprzedniej czesci. Dla mnie jest lepsza od gothica3 bo zawiera podobne elementy gothica
+ elementy strategii.
Kupisz nie pozalujesz i bedziesz sam promowal :)


Jeśli mówisz że Spellforce 2 jest taki sam jak Gothic 3 to znaczy żeby wyciągnąć tą całą grafikę trza mieć w*******y procek, obydwie karty i pamięć,a to by tak i tak nie starczyło na zebranie tych wszystkich potworów na które zabrakło im czasu -.- . Mam nadzieje, że te porównanie do Gothica było napisane z rozpędu :P, bo Gothic się nawet nie równa z Spellforce 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 16:26, MateoKiszlo napisał:

Czy osoba o podobnym konfigu mogłaby wypowiedzieć się na temat płynności ?

Teraz mam trochę lepszy sprzęt, ale zaraz po premierze grałem na czymś zbliżonym do twojego (trochę gorszy procek i Radeon 9600 Pro). Wszystkie ustawienia w grze miałem na średnio-wysokie, z włączonymi efektami, np. rozmyciem, trawą itp. Gra przycinała tylko podczas dużych walk, gdzie było dużo rozbłysków (efekty czarów), ale poza tym chodziła bardzo dobrze. Szczerze mówiąc przed kupnem gry też obawiałem się czy mój sprzęt sobie poradzi, ale demo rozwiało moje wątpliwości. Dlatego tobie też radzę ściągnąć demo i zobaczyć jak twój komputer poradzi sobie w akcjii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 16:26, MateoKiszlo napisał:

W przyszłości Spellforce 2 powinien wylądować na mojej półce, lecz obawiam się wymagań sprzętowych.
Celeron D 2,85 Ghz
Geforce 6600 256 MB pamięci graficznej
1 GB Ram DDR
Czy osoba o podobnym konfigu mogłaby wypowiedzieć się na temat płynności ?

Chłopie ja mam komp o wiele słabszy a jakoś grałem w tą gre i przeszedłem całą. Nieraz co prawda pocinało ale jakoś dotrwałem. Więc jak ty masz taki komp to na pewno będzie dobrze śmigac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prezszedłem całą (bez kodów XD) gra na single jest odjazdowa!! Wypasiona i fajna XD!!! Wciągająca fabuła, odjazdowy klimat i te drzewko umiejętności! Rożni się od jedynki! Jest jeszcze lepsza! A w multi... no cóż... mało osób gra :S Ale grę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 14:20, axedi napisał:

Czy osoba o podobnym konfigu mogłaby wypowiedzieć się na temat płynności ?
Chłopie ja mam komp o wiele słabszy a jakoś grałem w tą gre i przeszedłem całą. Nieraz co prawda
pocinało ale jakoś dotrwałem. Więc jak ty masz taki komp to na pewno będzie dobrze śmigac :D


Po pierwszej części bałem się wymagań - przy większych walkach miałem 5-6 fps ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 23:06, MateoKiszlo napisał:

Po pierwszej części bałem się wymagań - przy większych walkach miałem 5-6 fps ^^


To wada pierwszej części :/ Grafika na najniższych detalach i gra się tnie, a dwójka z silnikiem o wiele "ładniejszym" i o wiele "wydajnieszym" pięknie chodzi na większości sprzętów. Oczywiscie z odpowiednim patchem w przypadku polskiej wersji językowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 14:23, Łeber napisał:

Prezszedłem całą (bez kodów XD) gra na single jest odjazdowa!! Wypasiona i fajna XD!!! Wciągająca
fabuła, odjazdowy klimat i te drzewko umiejętności! Rożni się od jedynki! Jest jeszcze lepsza!
A w multi... no cóż... mało osób gra :S Ale grę polecam

Jaką specjalizacją szedłes ? ja miałem dual blade i nie jestem z tego zadowolony, bo umiejętność którą miały blady była kopnięta tzn. gdy ją używałem to obrażenia przechodziły na mnie :/ nie wiem dlaczego. Teraz idę sobie od poczatku i mam zamiar zabrać fightning staff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z patchem do SpellForce2. Gdy próbuje go zainstalowac to pojawia się komunikat że nie mam zainstalowanej gry na komputerze. O co tu chodzi?? Mam oryginalną wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy istniej e forum graczy spellforce 2 oraz czy istnieję klany Polskie w tą grę gdyż jestem jednym z organizatorów ligi Polskiej Dawn of War i chcielibyśmy poszerzyć nasz serwis o kolejną grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 22:21, RgB napisał:

mam pytanie czy istniej e forum graczy spellforce 2

Z tego co wiem polskiej strony o SF2 nie ma (o jedynce zresztą też od kiedy cdprojekt przestał ją wspierać) i osobnego forum z tego powodu również; na gram.pl jest jednak sporo graczy Spellforca, więc to chyba odpowiednie miejsce żeby coś ogłaszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie ile jest nieumarłych w misji oczyszczania świętego miejsca. Tu chodzi o zdobycie zaufania kapłanów aby dali mi jakichś piołunowy ług. To zleca kapłanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować