Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil1795

SpellForce 2 Temat ogólny

413 postów w tym temacie

Niestety główna kampania z dodatkiem WS ma zwaloną kamerę właśnie w mozaice i kraterze, bez patcha nic z tym się nie zrobi...

BTW: gdyby kogos to zainteresowało tutaj można pobrać moja nieoficjalną łatkę do trybu gry swobodnej:
http://spellforce.jowood.com/forum/showthread.php?t=47851

A tutaj sporą modyfikację do tego trybu:
http://spellforce.jowood.com/forum/showthread.php?t=47867

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do jednego zadania na budowe muru w zach gardzie potrzebuje gliny i wapienia,gline pozyskałem z golemów ale nie wiem skąd wytrzasnąć wapień,mam kilka sztuk ale mi brakuje(nawet nie wiem kiedy to zebrałem;p).Główne zadanie z gry ukończyłem, wszystko po drodze zbierałem.pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 12:53, Król Damian napisał:

Do jednego zadania na budowe muru w zach gardzie potrzebuje gliny i wapienia,gline pozyskałem
z golemów ale nie wiem skąd wytrzasnąć wapień

Sporo tego jest, łatwiej będzie jeśli wkleję tu tekst z angielskiego forum:
2x Needle, buried mine, southern part, in carts
1x Needle, buried mine, northern part, near the last ramp, on the floor to the left.
1x Gate of Swords, northern Clan base, behind the HQ building
1x Gate of Swords, S of the main Clan base, chest left of the fighting arena
1x Uram Gor, way up NE of the life altar
1x Uram Gor, near the northern map border, left behind Tzang, in the ruin of a house
1x Uram Gor, some way SE from the travel stone "Burning City", near the eastern city wall
1x Uram Gor, eastern undead camp, near the quarry
1x Fireforge, eastern way around the forge, in the south in front of a mine entrance
1x Fireforge, western way around the forge, in the south in front of a mine entrance.
1x Magnet Stones, Skull City, chest near the northern city wall
1x Magnet Stones, northern mine, chest near the northern map border
Zakładam, że znasz angielski, ale jeśli będziesz miał jakieś problemy zawsze mogę przetłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście ma system Win VISTA-64 bit. i problem z uruchomieniem gry. Gra się wgrywa bez problemu ale co z tego jak nie chce zastartować. Czy jest jakaś łatka albo sposób na odpalenie gierki w tym systemie??
Prosiłbym o porade.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś kupiłem SF 2 w Złotej kolekcji(czyli razem z dodatkiem).
Włanczam grę,tworzę postac dla kampani "czas mrocznych wojen" (podstawki),klikam na rozpocznij gre i ładuje się gdy pasek dojdzie do trzech czwartych całości restartuje się komputer.Co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 22:38, Kolumb22 napisał:

Dziś kupiłem SF 2 w Złotej kolekcji(czyli razem z dodatkiem).
Włanczam grę,tworzę postac dla kampani "czas mrocznych wojen" (podstawki),klikam na rozpocznij
gre i ładuje się gdy pasek dojdzie do trzech czwartych całości restartuje się komputer.Co robic?


Odinstalować Dragon Storm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 02:09, Aurelinus I napisał:

> Dziś kupiłem SF 2 w Złotej kolekcji(czyli razem z dodatkiem).
> Włanczam grę,tworzę postac dla kampani "czas mrocznych wojen" (podstawki),klikam na rozpocznij

> gre i ładuje się gdy pasek dojdzie do trzech czwartych całości restartuje się komputer.Co
robic?

Odinstalować Dragon Storm.

Problem rozwiązałem,trza było sterowniki to karty graficznej zainstalowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę ukończyc misji pobocznej:Zachodnia garda monument
W tej misji należy odnaleźc 10 brył wapienia oraz 10 brył gliny.
Glinę znalazłem,jednak nie mogę nigdzie znaleźc wapnia,czy ktoś może mi powiedzec gdzie znajdę wapień?
Z góry THX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 09:56, Kolumb22 napisał:

Glinę znalazłem,jednak nie mogę nigdzie znaleźc wapnia,czy ktoś może mi powiedzec gdzie znajdę
wapień?

Kilka postów przed tobą również padło takie pytanie, dlatego zamieściłem posta z lokalizacją wszystkich brył wapienia (po angielsku): http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=15219&pid=103

--> Mateusz57

Dnia 20.10.2007 o 09:56, Kolumb22 napisał:

witam mam pytanie czy oplaca sie robic zadania poboczne bo jest ich mnustwo

A jak myślisz? Spellforce to połączenie RTSa i RPGa, a rozwiązywanie questów jest przecież istotą każdego RPGa :) Pozwala wczuć się w świat, kilkakrotnie przedłuża rozgrywkę, dostarcza spore ilości doświadczenia i praktycznie każde jest nagradzane jakimś artefaktem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

potrzebuję kodów na surowce bo mi się skończyły złoża srebra w zach gardzie i nie mogę wypełnić misji powołania 60 wojowników mam spellforca 2 pl wersja 1.50 oto moje gg 2497122

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 17:09, MANTIS20 napisał:

potrzebuję kodów na surowce bo mi się skończyły złoża srebra w zach gardzie i nie mogę wypełnić
misji powołania 60 wojowników

Też początkowo miałem z tym problem, ale wydaje mi się, że w którymś miejscu mapy pojawia się nowe złoże srebra (sprawdź południowy-wschód). Do podstawki nie ma nigdzie podanych kodów, chyba że działają te z dodatku. Możesz spróbować: otwórz konsolę przy pmocy Ctrl i ] albo Ctrl i +; wpisz LogSender:GiveGood(###) gdzie ### to ilość surowców (daje surowce każdego rodzaju).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Nie mogę ukończyć misji - Ognista Kużnia, tzn. wykulem pierścień cieni ale nie mogę się wydostać z pomieszczenia kużni. Duch krasnoluda gdzieś się ulotnił (zostawl mnie w kużni na lodzie). Cień chce się spotkać przy Bramie Mieczy - a ja nie mogę się wydostać z pomieszczenia kużni ......
Proszę o pomoc

jerzygdi1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, ostatnio zakupiłem spellforce 2 i nie wiem jak się używa tych kamieni portalowych. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 13:00, bzuq99 napisał:

Mam problem, ostatnio zakupiłem spellforce 2 i nie wiem jak się używa tych kamieni portalowych.
Proszę o pomoc.

Jeśli myślimy o tym samym, to wogóle ich nie używasz ;) Normalnie portale są nieaktywne (nie pali się w nich środek na niebiesko), ale kiedy najedziesz na niego kursorem to jego kształt zmieni się w trybiki (to znaczy że można wejść z danym przedmiotem w interakcję) i jeśli wtedy klikniesz portal się uaktywnia i możesz w niego wejść przenosząc się na kolejną mapę. Jeśli zaś chodzi o punkty podróży rozsiane po mapie - zapalają się kiedy tylko się do nich zbliżysz; możesz się między nimi w każdej chwili przemieszczać - naciśnij "m" i z listy po prawej wybierz odpowiednie miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah Spellforce pojawil sie w Top Sellerze, chyba sama nazwa wskazuje, ze to swietnie sprzedajacy sie tytul 40 zl to teraz calkiem fajna cena, lubie takie serie, bo mi sie nie pali zeby odrazu miec gierke, ale na Spellforce sie skusze tym razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 22:11, Matrusek napisał:

Hah Spellforce pojawil sie w Top Sellerze, chyba sama nazwa wskazuje, ze to swietnie
sprzedajacy sie tytul 40 zl to teraz calkiem fajna cena, lubie takie serie, bo mi sie
nie pali zeby odrazu miec gierke, ale na Spellforce sie skusze tym razem :D


To właśnie oznaka, że się NIE sprzedaje tak jak trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 19:55, ginx2 napisał:

To właśnie oznaka, że się NIE sprzedaje tak jak trzeba:)


A szkoda bo to świetna gra jest. Choć w 2 mogli zostawić kilka opcji ekonomicznych i grafikę nie tak bardzo bajkową (bajkowe tekstury niegdy mi się nie podobały, ale odkąd zabaczyłem co zrobiły heroes V.... ach szkoda gadać:/).
Czyli ogólnie dość dużo uproszczeń co dla niektórych może być wadą, a dla innych zaletą. Dla mnie niektóre były zaletą, a niektóre wadą, przy czym więcej jest zalet:) Grę polecam, lecz lepiej najpierw zagrać w część pierwszą radzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 22:28, pirat111 napisał:

A szkoda bo to świetna gra jest. Choć w 2 mogli zostawić kilka opcji ekonomicznych i
grafikę nie tak bardzo bajkową (bajkowe tekstury niegdy mi się nie podobały, ale odkąd
zabaczyłem co zrobiły heroes V.... ach szkoda gadać:/).
Czyli ogólnie dość dużo uproszczeń co dla niektórych może być wadą, a dla innych zaletą.
Dla mnie niektóre były zaletą, a niektóre wadą, przy czym więcej jest zalet:) Grę polecam,
lecz lepiej najpierw zagrać w część pierwszą radzę.


Gierka jest miodna, ale... Dziwne, kupiłem oryginalną wersję i:
- edytor map nie działa (w zagranicznej wersji i w pirackich chodzi aż miło!)
- ŻADEN dodatek w stylu programu do rozpakowania plików .pak nie chce współpracować (jw.)

To już taka wrodzona wada zlokalizowanych gier, czy ekipa spolszczająca grę "coś" zmajstrowała z systemem plików?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować