Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Seria Worms

240 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2007 o 12:49, Sebat1 napisał:


> Ale pomarzyć zawsze można, nie? Gdyby był cross-platformowy multi, to można by było zagrać

> ze zdecydowanie większą ilościa osób :)


Oczywiście że pomażyć można np. moje mażenie żeby Team 17 wydało nową serie Wormsów 2D na PC


Nooo.. gdyby wydali kolejną DOBRĄ (!) grę z robaczkami w 2D to chyba wybuchnął bym płaczem radości. Wszystkie wormsy w 3D to porażka totalna, jak można było tak spaprać tę świetną serię. A i w wormsy 2D dało się grać na PlayStation, a jeżeli chodzi o 3D to nawet nie wiem czy są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 13:00, delfo napisał:

>
> > Ale pomarzyć zawsze można, nie? Gdyby był cross-platformowy multi, to można by było
zagrać
>
> > ze zdecydowanie większą ilościa osób :)
>
>
> Oczywiście że pomażyć można np. moje mażenie żeby Team 17 wydało nową serie Wormsów 2D
na PC

Nooo.. gdyby wydali kolejną DOBRĄ (!) grę z robaczkami w 2D to chyba wybuchnął bym płaczem
radości. Wszystkie wormsy w 3D to porażka totalna, jak można było tak spaprać tę świetną serię.
A i w wormsy 2D dało się grać na PlayStation, a jeżeli chodzi o 3D to nawet nie wiem czy są.


Bez przesady. W Worms 3D można jeszcze pograć, ale nowsze części to już kompletna porażka. Ja tam najbardziej lubię Armagedona i 3D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 13:06, EveRte napisał:

> >
> > > Ale pomarzyć zawsze można, nie? Gdyby był cross-platformowy multi, to można
by było
> zagrać
> >
> > > ze zdecydowanie większą ilościa osób :)
> >
> >
> > Oczywiście że pomażyć można np. moje mażenie żeby Team 17 wydało nową serie Wormsów
2D
> na PC
>
> Nooo.. gdyby wydali kolejną DOBRĄ (!) grę z robaczkami w 2D to chyba wybuchnął bym płaczem

> radości. Wszystkie wormsy w 3D to porażka totalna, jak można było tak spaprać tę świetną
serię.
> A i w wormsy 2D dało się grać na PlayStation, a jeżeli chodzi o 3D to nawet nie wiem czy
są.
>

Bez przesady. W Worms 3D można jeszcze pograć, ale nowsze części to już kompletna porażka.
Ja tam najbardziej lubię Armagedona i 3D


No wiesz może i można pograć, ale w trybie single. A prubowałeś grać z kumplami przy jednym kompie w wormsy w 3D? Ja tak i nie wypaliło. 2D ma sówj klimat, można zaprosić kumpli i rozegrać kilka gier rzucając w siebie pustymi puszkami po coli i popcornem. Ja nie widzę takiej zabawy przy 3D. Ale to jest tylko mój pogląd, więc nie musicie się wyżywać. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2007 o 13:11, delfo napisał:

> > Nooo.. gdyby wydali kolejną DOBRĄ (!) grę z robaczkami w 2D to chyba wybuchnął bym
płaczem
>
> > radości. Wszystkie wormsy w 3D to porażka totalna, jak można było tak spaprać tę
świetną
> serię.
> > A i w wormsy 2D dało się grać na PlayStation, a jeżeli chodzi o 3D to nawet nie wiem
czy
> są.
> >
No wiesz może i można pograć, ale w trybie single. A prubowałeś grać z kumplami przy jednym
kompie w wormsy w 3D? Ja tak i nie wypaliło. 2D ma sówj klimat, można zaprosić kumpli i rozegrać
kilka gier rzucając w siebie pustymi puszkami po coli i popcornem. Ja nie widzę takiej zabawy
przy 3D. Ale to jest tylko mój pogląd, więc nie musicie się wyżywać. ;p


Zgadzam sie tak fajnie gra/grało się z kumplami w 2D a w 3D to już nie to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 13:36, kpt Nemo napisał:

Kupiłem PLAYa a tam Wormsy 2 - od razu zainstalowałem i wprost nie mogę się oderwać! Szkoda
tylko, że po przejściu w 3D wiele utraciły.

worms 2 jest wypas.. ale worms 3d według mnie tez ... według mnie sa bardziej grywalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 13:36, kpt Nemo napisał:

Kupiłem PLAYa a tam Wormsy 2 - od razu zainstalowałem i wprost nie mogę się oderwać! Szkoda
tylko, że po przejściu w 3D wiele utraciły.

Czy po skończeniu meczu gra poprawnie CI się wyłącza i wychodzi do frontendu?

Jaki masz system i kartę graficzną?

Powrócił pewien problem z zawieszaniem się tej gry u mnie po rozegraniu dwóch meczy i chciałbym dojść gdzie jest przyczyna, Twoje informacje mogą mi pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy kończy mi się mecz wyskakuje okienko "Aplikacja Worms2 została niepoprawnie zamknięta (...) wyślij i nie wysyłaj" - daję nie wysyłaj i wszytko gra - wychodzi normalnie do frontendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też bardzo się Worms Forts podobało, z bratem nawalaliśmy godzinami, a kampania zrobiona przecudownie, najlepsze zakończenie ;-D Na serio, mocno ją doprawili humorem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 21:54, PRINCE JANEK napisał:

Powiem jedno: O wiele lepsze są Wormsy 2D i już 3D to już nie to :( I dlatego wolę pograć w
np. Armagedon niż w Worms Forts oblężenie :)


Forts to najgorsza część z serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.09.2007 o 21:55, PJ MW napisał:


Forts to najgorsza część z serii.


A ja się nie zgodzę, mi się bardzo podobała, klimat, extra kampania, elementy strategii :-) Zagrywałem się w to i z bratem i z kumplami przez długi czas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 22:28, Mr.M napisał:


>
> Forts to najgorsza część z serii.

A ja się nie zgodzę, mi się bardzo podobała, klimat, extra kampania, elementy strategii :-)
Zagrywałem się w to i z bratem i z kumplami przez długi czas :-)


Mi się to nie podoba, bo cały czas prawie atakuje się z fortec, dlatego mi się szybko znudziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować