Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Seria Worms

240 postów w tym temacie

Dnia 07.09.2007 o 16:07, PAPISHON napisał:

Czy ja powiedziałem, że Worms 3D jest chłamem? Raczej nie :P


Heh, a ja nie powiedziałem, że Ty powiedziałeś. To odnosiło się do mojej własnej wypowiedzi, którą ktoś mógłby odczytać jako totalne "gnojenie". Ale już chyba o W3D wystarczy, bo z mojej strony nic konstruktywnego już nie padnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2005 o 14:10, Robek 009 napisał:

A według mnie najlepszymi częściami jak na razie są Worms 4 Totalna Rozwałka,Worms World Party
i Worms Forts Oblężenie



masz racje! Worms 4-mam, fajowe! WWP-najlepsza klasyka wśród Worms w 2D!!! Worms Forts-kolega mi pożyczył mi (bo chyba mógł mi to wynagrodzić po kilku tygodniach, gdy minęły swoje urodziny) i były fajne nawet. a co ja gadam, większość Wormsów wymiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 17:52, El Kaczorro napisał:

> A według mnie najlepszymi częściami jak na razie są Worms 4 Totalna Rozwałka,Worms World
Party
> i Worms Forts Oblężenie


masz racje! Worms 4-mam, fajowe! WWP-najlepsza klasyka wśród Worms w 2D!!! Worms Forts-kolega
mi pożyczył mi (bo chyba mógł mi to wynagrodzić po kilku tygodniach, gdy minęły swoje urodziny)
i były fajne nawet. a co ja gadam, większość Wormsów wymiata.


No grałem w te Wormy super są najlepiej się można bawić z edycją drużyny i tworzeniem broni polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepsze Wormsy to te 2D,od dwójki wzwyż.Dwójka to w ogóle jedna z najlepszych gier ever,potem zaś idzie WWP :).Z trójwymiarowych to grałem dopiero w Worms 3D.Jak uważacie - czy Forts i czwórka są lepsze od 3D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 15:37, Skywalker560 napisał:

Dla mnie najlepsze Wormsy to te 2D,od dwójki wzwyż.Dwójka to w ogóle jedna z najlepszych gier
ever,potem zaś idzie WWP :).Z trójwymiarowych to grałem dopiero w Worms 3D.Jak uważacie - czy
Forts i czwórka są lepsze od 3D?

też uwarzam ze te 2D sa lepsze bo te 3D to ju jak nie wormsy, ale nie podoba i sie zbytnio worms 2 bo troche malo broni jest. Najlepsze to chyba armageddon i WWP. Z 3D jak mialbym wybierac to chyba najlepsza jest czworka bo mozna sie fajnie pobawic np ze zmiana wygladu wormsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam ;] . Głupie gadanie ;] . Ja tam lubię wszystkie Wormsy (szczególnie World Party i 3D). Nie wiem co złego widzicie w tych trójwymiarowych... Mają fajną kreskową graficzkę, fajny klimat (choć całkiem inny niż te w 2D), ale ogólnie seria jest niezła. Chcę upolować za niedługo Open Warfare 2 na PSP, bo z tego co widziałem to powinno być cool ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 15:47, Skywalker560 napisał:

Czy ja wiem,czy tak inny klimat?Dla mnie jest ten sam i nadal doskonały :D.Tak czy siak,w Wormsy
rewelacyjnie gra się przy Rammsteinie :D.

Tja ;] . Klimacik jest zupełnie inny (w 3D jest taki radosny, przyjemny, a w starszych to taki armagedon ;] . Taki przygnębiający klimat wojny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się najbardziej podoba World Party. Bardziej rozbudowane niż Armagedon, grywalność na wysokim poziomie, tryby gry, muzyka, miodzio! Mam Forts, ale przez wprowadzenie budynków gra się dłuuużyyy i jest pre to nużąca. Więc WWP rlz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 18:13, Light Prince napisał:

No, ale ja nie wiem jak można woleć Armageddon od WP? Przecież ta druga pozycja to znacznie
ulepszona wersja tej pierwszej! I tyle map...


Wiąże się to z sentymentem i tym, że WP nie miało tyle bugów, co Armaggedon.

Chociaż ja osobiście wolę World Party. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.09.2007 o 18:21, Azuredragon napisał:


Wiąże się to z sentymentem i tym, że WP nie miało tyle bugów, co Armaggedon.

Chociaż ja osobiście wolę World Party. :)

A jakie bugi miało Armageddon? Mało grałem i jakos nie kojarzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 18:25, Asthariel napisał:

A jakie bugi miało Armageddon? Mało grałem i jakos nie kojarzę.


Ja też nie kojarzę,choć grałem duuużo.Jakie bugi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 19:18, Skywalker560 napisał:

Ja też nie kojarzę,choć grałem duuużo.Jakie bugi?


Ups... sorry. Pomyliłem się. Miało być na odwrót. Chodzi mi, o to, że WP miało parę błędów, których nie miał Armageddon. Zapewne to tylko moja opinia, ale w WP wnerwiało mnie przede wszystkim to, że było najwolniej działającą grą na moim dwuletnim PeCecie. O ile Armageddon śmiga jak nie wiem, to WP cięło mi się niemiłosiernie. Co wydaje mi się dziwne, skoro znacznie przewyższałem wymagania techniczne gry, a nowe tytuły działały bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a teraz zadam pytanie, oczekujące pomocnej odpowiedzi =P...

gdzie są jaja wielkanocne? wiem jedynie, że pierwszy jest w 5 misji z tym budynkiem, po lewej. trzeba tam uderzyć jakiąś bronią z wybuchem, wiecie co mam na myśli... a gdzie jest reszta tych jajaek wielkanocnych? ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować