Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Seria Worms

240 postów w tym temacie

Dnia 12.01.2007 o 20:12, Super gość napisał:


>
> Chyba większość tak uważa :) ALe to twórcy gier, im pomysłów nie powinno szybko pomysłów
nie
> powinno zabraknąć :D Ale z tego co wiem robaki jeszcze nie umarły bo niedawno widziałem
Worms
> na PSP. SEGA niech nie zapomni jednak o PC-tach i stworzy dobrą część Wormsów :)

Mam nadzieje, ja też jestem fanem serii (od Worms 2 ) ;]


Ja od Armageddon :) A, i miałbym proźbę: Jak ktoś się dowie czegoś w sprawie nowych Wormsów niech tu napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.01.2007 o 20:16, Robek 009 napisał:

Ja od Armageddon :) A, i miałbym proźbę: Jak ktoś się dowie czegoś w sprawie nowych Wormsów
niech tu napisze :)


Jenak nie myśle że to będzie jakoś szybko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 20:16, Robek 009 napisał:

>
> >
> > Chyba większość tak uważa :) ALe to twórcy gier, im pomysłów nie powinno szybko pomysłów

> nie
> > powinno zabraknąć :D Ale z tego co wiem robaki jeszcze nie umarły bo niedawno widziałem

> Worms
> > na PSP. SEGA niech nie zapomni jednak o PC-tach i stworzy dobrą część Wormsów :)

>
> Mam nadzieje, ja też jestem fanem serii (od Worms 2 ) ;]

Ja od Armageddon :) A, i miałbym proźbę: Jak ktoś się dowie czegoś w sprawie nowych Wormsów
niech tu napisze :)

>ja znowu wracam do teych cholernych wormsow!!!
w pomocy technicznej tego nigdzie nie ma i juz nie wiem co mam robic. zaraz siw wkurze i wyrzuce ta plyte przez okno. pomozcie mi blagam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ja znowu wracam do teych cholernych wormsow!!!
w pomocy technicznej tego nigdzie nie ma i juz nie wiem co mam robic. zaraz siw wkurze i wyrzuce ta plyte przez okno. pomozcie mi blagam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Mam pytanie z innej beczki: chce ukończyć wormsy 3d w 100% i zostało mi do tego odkrycie tylko (jak to pisze w grze) żarcików programistów. Niestety nie wiem gdzie ich szukać. Może Wy wiecie? Proszę pomóżcie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 20:36, ewelinka2301 napisał:

>ja znowu wracam do teych cholernych wormsow!!!
w pomocy technicznej tego nigdzie nie ma i juz nie wiem co mam robic. zaraz siw wkurze i wyrzuce
ta plyte przez okno. pomozcie mi blagam was


A próbowałaś przeinstalować grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy jest w treningu: zamiast iść do samolotu, skocz obok kładki - spadniesz w dół, idź dalej, w głąb "jaskini".
Drugi na planszy, na cmentarzu - idź za budynek za mostkiem, tam będzie widoczny grób. Rozwal go granat czy czymś wybuchowym.
Tylko tyle pamiętam:
reszta jest, a właściwie była na http://www.worms3d.one.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze są Worms World Party. Jak ja uwielbiam pojedynek na banany :D
Dobrze, że kolejna część też będzie w 2D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 23:10, awesome napisał:

Najlepsze są Worms World Party. Jak ja uwielbiam pojedynek na banany :D
Dobrze, że kolejna część też będzie w 2D.

tylko czy będzie na PC? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 23:32, zbysheck napisał:

> Najlepsze są Worms World Party. Jak ja uwielbiam pojedynek na banany :D
> Dobrze, że kolejna część też będzie w 2D.
tylko czy będzie na PC? :/



No a jak może być inaczej. Jak wormsy to tylko na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne wydanie robaków ma być w 2D? Czy dobrze przeczytałem? Gdyby tak było to byłby dobry wybór ze strony Team 17... A co do tego że będzie na PC: Open Warfare było na PC? Nie. Ale cóż, pierwsze słyszę o nowej części Wormsów więc nie będę pogłębiał tematu. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre były te starsze wormsy - armagedon i world party, te nowe - 3d cieniutkie ;p , podobno mają wrócić do robienia w starym stylu nowych wormsów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 21:58, Paoro napisał:

Dobre były te starsze wormsy - armagedon i world party, te nowe - 3d cieniutkie ;p , podobno
mają wrócić do robienia w starym stylu nowych wormsów :)


Byłoby super, gdyby zrobili nowe Wormsy w 2d.
Jak do tej pory najlepsz część to Armagedon - pamietam jak do mojego starszego brata przychodzili kumple na siłownię, a kończyło się na graniu w Wormsy :)
Sześciu gości, wszyscy powyżej 18 roku życia i po kilku piwkach rozwala niewinne robaki :-)) - klimat niepowtarzalny ;)
Najczęściej posługiwaliśmy się Super Owcą, Super Bananem oraz Wazą. Jeśli ktoś nie uszkodził co najmniej dwóch robali, to była porażka.
Ach... to były czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie po części Armageddon był najlepszy, gdyż razem z nim figurował World Party, trochę bardziej rozwinięty wg mnie, choć jakichś nie wiadomo jakich zmian nie było. A 3D i jej następczynie to rzeczywiście - kompletna porażka. Totalny niewypał, innymi słowy :) Grać się dało, ale bez takiej satysfakcji i przede wszystkim precyzji jak w poprzednich Wormsach :) Najlepsze były te super bronie, ale bazooką, granatem i innymi tego typu rzeczami też fajnie się niszczyło wrogów (w tym na uznanie zasługuje owca, shotgun, łuk i kij baseballowy :)).

A ja się tak zastanawiam czy nikt tutaj niedoinformowany? ^_^ Ponoć Team17 ma wrócić do korzeni - tudzież zacząć tworzyć nowe odsłony znów w 2D. Kilka razy widziałem takie newsy. Tzn. oni już podobno pracują nad tymi nowymi, a za razem "starymi" Wormsami :) Chyba, że to była tylko plotka, ale chyba to w CD-Action widziałem, więc są spore szanse ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 23:00, Wayzin napisał:

...
A ja się tak zastanawiam czy nikt tutaj niedoinformowany? ^_^ Ponoć Team17 ma wrócić do korzeni
- tudzież zacząć tworzyć nowe odsłony znów w 2D. Kilka razy widziałem takie newsy. Tzn.
oni już podobno pracują nad tymi nowymi, a za razem "starymi" Wormsami :) Chyba, że to była
tylko plotka, ale chyba to w CD-Action widziałem, więc są spore szanse ;]


Zgadza się, tylko, że będą (są) to gry na komórki i handheldy (pogrzeb w archiwum newsów gram.pl, to znajdziesz wzmianki na ten temat :)). Na PC i "duże" konsole póki co nie słychać o żadnych robalach.
Aha, imo, najlepsze są pierwsze worms - kolejne części to tylko ulepszenia sprawdzonej formuły (lepsza grafika, nowe bronie, misje itd.), "jedynka" była rewolucyjna (ach, te speeche bazujące np. na B&B :)) i mimo grafiki VGA wciąż jest diablo grywalna :) (no i wtłoczenie takiej charyzmy ;) w te kilka pikseli to naprawdę osiągnięcie - wcześniej udało się to chyba tylko w przypadku Lemingów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować