Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 13/2006 info

462 postów w tym temacie

Możliwe, że niektórzy z was nie zrozumieli co to jest TRIAL version. Mianowicie jest to coś takiego co pozwala się cieszyć grą w pełni (lub z niedostępnymi pewnymi jej aspektami) przez określony czas, po upłynięciu, którego jeśli wam się gra/program spodobał/a należy zakupić pełną wersję.
Owszem w Guild Wars nie ma abonamentu, ale płaci się za samą grę, mało tego wymagana jest podstawka i poprzednia wersja jeśli się nie mylę, więc tym samym jeśli CDA by dało możliwość gry w Nightfall za darmo to firma, która wydała tą grę poniosła by pewne straty pieniężne, nie mówiąc ile by kosztowało wykupienie takiej licencji. Nie oczekujcie cudów od CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe no wreszcie oficjalne info o nowym numerze. Może w końcu ktoś zamknie pozostałe tematy o CDA 13/2006. ;-)
Kupuje na pewno. Ciekawy jestem jaką ocenę dostał GW:N. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 12:31, spectralheaven napisał:

Możliwe, że niektórzy z was nie zrozumieli co to jest TRIAL version. Mianowicie jest to coś
takiego co pozwala się cieszyć grą w pełni (lub z niedostępnymi pewnymi jej aspektami) przez
określony czas, po upłynięciu, którego jeśli wam się gra/program spodobał/a należy zakupić
pełną wersję.
Owszem w Guild Wars nie ma abonamentu, ale płaci się za samą grę, mało tego wymagana jest podstawka
i poprzednia wersja jeśli się nie mylę, więc tym samym jeśli CDA by dało możliwość gry w Nightfall
za darmo to firma, która wydała tą grę poniosła by pewne straty pieniężne, nie mówiąc ile by
kosztowało wykupienie takiej licencji. Nie oczekujcie cudów od CDA.



to by wtedy nie dawali tego na okładce z pełnymi wersjami , nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... Może kupię może nie. Już nawet pełniaki z CDA niechcą chodzić na moim kąpie. W planach mam ixa więc każdy grosz się przyda (a za 15zł to można mieć papierek i więcej zabawy;)...
Wszystko fajnie, ale dla mnei ta gazet już nie jest taka jak kiedyś. Mogę ją przyrównać do polsatu, najpierw super filmy i wogóle nowości, a potem rekalmy reklamy rekalmy i telenowele. Ostatnio wziełem moje stare CDA i porównałem numery 12 z 98 do teraz, miałęm też zrobić małe zestawienie i pokazać to na tym forum jaką "(de)ewolucje" porzeszło CDA, ale teraz nie mam czasu :p Kiedyś głównym atutem były teksty, a gry i demka tylko dodatkiem, teraz jest na odwrót...
Wiem narzekam, ale ostatnio kupiłem psx extreme i tam odnalazłem to coś! To coś, czego już nie widzę w CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 12:33, Larry Laffer napisał:

Ehh... Może kupię może nie. Już nawet pełniaki z CDA niechcą chodzić na moim kąpie. W planach
mam ixa więc każdy grosz się przyda (a za 15zł to można mieć papierek i więcej zabawy;)...

Wszystko fajnie, ale dla mnei ta gazet już nie jest taka jak kiedyś. Mogę ją przyrównać do
polsatu, najpierw super filmy i wogóle nowości, a potem rekalmy reklamy rekalmy i telenowele.
Ostatnio wziełem moje stare CDA i porównałem numery 12 z 98 do teraz, miałęm też zrobić małe
zestawienie i pokazać to na tym forum jaką "(de)ewolucje" porzeszło CDA, ale teraz nie mam
czasu :p Kiedyś głównym atutem były teksty, a gry i demka tylko dodatkiem, teraz jest na odwrót...
Wiem narzekam, ale ostatnio kupiłem psx extreme i tam odnalazłem to coś! To coś, czego już
nie widzę w CDA.


w tym momencie wróże ci , że pojawisz się w schwytanych w sieci , lub felietonie smugglera. wiesz , jak on nie cierpi Polsatu :P poczytaj jeden ze starszych felietonów to zrozumiesz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 12:33, Larry Laffer napisał:

*koff koff*


PSX Extreme a CDA to dwa różne czasopisma chociażby ze względu na to jacy ludzie je tworzą i do jakiego wydawnicta należą. Extreme ma bardziej hardcore''owy klimat i nigdy nie był nastawiony na dawanie demek czy pełnych wersji bo na to licencję ma PS2/3 official magazine. CDA natomiast od dawien dawna dawało gry, demka, trailery itp. To była/jest/będzie integralna część czasopisma i w moim odczuciu bardzo dobrze wypełnia swoją rolę, a to czy będzie kilka stron więcej reklam czy nie to mnie nie interesuje, bo reklamy są wszędzie, a to czy je oglądasz to tylko Twój wybór, nikt Ci nie każe oglądać każdej strony z reklamami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się co to jest trial, byłem tylko ciekawy czy wersja z CDA do czegoś się nada jeszcze po skończeni darmowego okresu gry. Trzeba będzie dokupić normalną wersję pudełkową, czy wystarczy wysłać pieniążki na odpowiednie konto i dalej cieszyć się grą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>

Dnia 28.11.2006 o 12:33, deput666 napisał:

to by wtedy nie dawali tego na okładce z pełnymi wersjami , nie ?



GW:Nightfall jest na okładce z pełnymi wersjami ponieważ dostajesz wersję pełną, ale z określonym czasem przeznaczonym na grę, po to że gdy Ci się spodoba i uznasz, że warta jest swoich pieniędzy, poszedł do sklepu i kupił pełną wersję. Skoro Smugg napisał, że jest 10 godzin grania to jest 10 godzin i po tym czasie musisz kupić pełną wersję. To taki sprytny wabik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 12:39, Mroku21 napisał:

Domyślam się co to jest trial, byłem tylko ciekawy czy wersja z CDA do czegoś się nada jeszcze
po skończeni darmowego okresu gry. Trzeba będzie dokupić normalną wersję pudełkową, czy wystarczy
wysłać pieniążki na odpowiednie konto i dalej cieszyć się grą?



Z TEGO CO WIEM wystarczy wyslac kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kupię na pewno. Wszystkie pełne wersje mi pasują i we wszystkie zagram. Szkoda, że tylko 1 demko ale cóż, coś za coś. I jeszcze recenzja NWN2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to dwie inne gazety. Już się o tym przekonałem i niemusiz mnie uświadamać. Dla mnie CDA nie ma tej świerzości co kiedyś i tego czegoś co znajduje w PS Extreme.
Pozatym niechodzi mi tu o pełne wersje czy dema, napisze jeszcze raz:
>Kiedyś głównym atutem były teksty, a gry i demka tylko dodatkiem, teraz jest na odwrót..

Rozumiesz o co mi chodzi? Kiedyś liczył się tekst i on przesądzał o randze pisma, teraz są to tylko dodatki.

Dnia 28.11.2006 o 12:38, spectralheaven napisał:

to czy będzie kilka stron więcej reklam czy nie to mnie nie interesuje, bo reklamy są wszędzie, a to czy je oglądasz to tylko Twój wybór, nikt Ci nie każe oglądać każdej strony z reklamami.


Od kiedy czytasz CDA regularnie? Reklamy i tak oglądasz i tak, bo przecież nie zamkniesz oczu i ich nie przeskoczysz.
Kiedyś było więcej tekstu, teraz jest mniej tekstów pisanych do teog dużą czccionką i pełno dużych screenów. Wcześniej na to nie narzekałem ale ka zobaczyłerm PS Extreme to przypomniało mi się jak to było kiedyś i jak powinnno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to dwie inne gazety. Już się o tym przekonałem i niemusiz mnie uświadamać. Dla mnie CDA nie ma tej świerzości co kiedyś i tego czegoś co znajduje w PS Extreme.
Pozatym niechodzi mi tu o pełne wersje czy dema, napisze jeszcze raz:
>Kiedyś głównym atutem były teksty, a gry i demka tylko dodatkiem, teraz jest na odwrót..

Rozumiesz o co mi chodzi? Kiedyś liczył się tekst i on przesądzał o randze pisma, teraz są to tylko dodatki.

Dnia 28.11.2006 o 12:38, spectralheaven napisał:

to czy będzie kilka stron więcej reklam czy nie to mnie nie interesuje, bo reklamy są wszędzie, a to czy je oglądasz to tylko Twój wybór, nikt Ci nie każe oglądać każdej strony z reklamami.


Od kiedy czytasz CDA regularnie? Reklamy i tak oglądasz i tak, bo przecież nie zamkniesz oczu i ich nie przeskoczysz.
Kiedyś było więcej tekstu, teraz jest mniej tekstów pisanych do teog dużą czccionką i pełno dużych screenów. Wcześniej na to nie narzekałem ale ka zobaczyłerm PS Extreme to przypomniało mi się jak to było kiedyś i jak powinnno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 12:34, deput666 napisał:

w tym momencie wróże ci , że pojawisz się w schwytanych w sieci , lub felietonie smugglera.
wiesz , jak on nie cierpi Polsatu :P poczytaj jeden ze starszych felietonów to zrozumiesz ;]


Hehe :) Tyle już listów wysłąłęm do CDA i żaden się nie ukazał, wiedziałem, że będę miał kiedys swoje 5 minut ;P

Ostatnio przestałem kupować tą gazetę już mnie tak nei pociaga i demka nawet niechcą chodzić :( Ale kupiłem numer 12 co utwierdziło mnie w moich przekonaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"gazetę" juz teraz to na 100% bedziesz :P mi demka tez nie chodza , ale kupuję CDA głównie by PRZECZYTAĆ , później pograć w pełne wersje lub demka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również kupuję CDA po to żeby poczytać recenzje oraz inne teksty dotyczące gier lub sprzętu, a ostatnio jedyną grą w jaką gram na kompie jest Enemy Territory, pomimo tego że mam pełne wersje gier z CDA, oraz ostatnio kupione 3 gry (to zasługa mojego genialnego kompa:)). Rozumiem o co Ci chodzi, ale to jest zawsze tak, że nie każdemu się da dogodzić jak to już Smuggler wielokrotnie w AR pisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 12:33, deput666 napisał:

to by wtedy nie dawali tego na okładce z pełnymi wersjami , nie ?


Po prostu okładka jest niefortunna. Dają w CDA triala, możesz pograć 10 godzin, aby grać dalej musiałbyś pójść do sklepu i kupić grę (dostajesz wtedy z grą klucz umożliwiający granie). Identycznie jest z WoWem. Też możesz sobie ściągnąć wersję trial i trochę pograć. Jednak aby grać dłużej musiałbyś kupić w sklepie.
Nightfall dopiero co się pojawiło na rynku więc jest niemożliwym abyś gdziekolwiek dostał ją za darmo (chyba że w jakimś konkursie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, będzie jakaś promocja z tym Guild Wars ? Mogłoby być tak, że tego triala za pomocą kodu będzie można zamienić w pełni funkcjonalną pełną wersję, oczywiście taniej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Rozumiem o co Ci chodzi, ale to jest zawsze tak, że nie każdemu się da dogodzić jak to już Smuggler

Dnia 28.11.2006 o 12:59, spectralheaven napisał:

wielokrotnie w AR pisał.


No wiem wiem :)
Dla mnie stosowne jest hasełko : "Umarł, król, niech żyje król" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować