Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 13/2006 info

462 postów w tym temacie

Chciałbym tylko powiedzieć, że po raz kolejny pozbawisz mnie połowy mojego małeg kieszonkowego. Zadowolony?? Bo moja dziewczyna NIE!!! ( tak myśle, bo jeszcze jej nie powiedziałem) I jak tu skminić numer, zeby jeszcze nie wydać na niego kasy. O CD-ACTION Magazynie malwersantów i mataczy, uzależniasz tysiące growych wyciskaczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... To jest troszkę obciach. Przy okazji Guild Wars: Nightfalla (zapowiedzi) na okładce umieściliście arty z GW: F. Teraz na plakacie nazywanym (na stronie CDA, przy przecieku; w Zapowiedzi ominięto ten szczegół ;> ): "dwustronny plakat (...) z drugiej [strony] zaś Guild Wars Nightfall: też Zabójczyni". A i w zapowiedzi podstawowy błąd się rzucił w oczy: że GW: P pozwala na grę pięcioma klasami. I są one wymienione-bez Łowcy.

Oby recka prezentowała wyższy poziom :) . No, ale może się czepiam? Choć to błędy niezaprzeczalne...

Zawartość numeru ogólnie: jak najbardziej mi się podoba (teksty: NWN 2, GW: N; na płycie trial GW: F-przyda się w ferie :P ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 15:36, pro evo napisał:

ile będzie kosztowal?


14,90 zł. Według mnie bardzo się opłaca i napewno zakupię :D
Ale mam dylemat, bo święta i muszę pieniądze mieć na prezenty w przyszłym miesiącu....eeee, co tam święta i tak kupię CD-Action.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej cieszę się z GW będę mógł sprawdzić jak u mnie działa, bo zawsze gdy już miałem go kupić rezygnowałem mając obawy jak to będzie się na moim sprzęcie sprawować.
btw liczę w następnym numerze na kalendarz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 15:38, MonkOfWar napisał:

Ech... To jest troszkę obciach. Przy okazji Guild Wars: Nightfalla (zapowiedzi) na okładce
umieściliście arty z GW: F. Teraz na plakacie nazywanym (na stronie CDA, przy przecieku; w
Zapowiedzi ominięto ten szczegół ;> ): "dwustronny plakat (...) z drugiej [strony] zaś Guild
Wars Nightfall: też Zabójczyni". A i w zapowiedzi podstawowy błąd się rzucił w oczy: że GW:
P pozwala na grę pięcioma klasami. I są one wymienione-bez Łowcy.

Oby recka prezentowała wyższy poziom :) . No, ale może się czepiam? Choć to błędy niezaprzeczalne...

Zawartość numeru ogólnie: jak najbardziej mi się podoba (teksty: NWN 2, GW: N; na płycie trial
GW: F-przyda się w ferie :P ).


Heh :) . Pozwalam sobie na krytykę nie sprawdziwszy posta przed wysłaniem :) . W cytacie nie powinno być "też Zabójczyni". I nie sprecyzowałem: na okładce wersji z DVD widniała Fekszynzowa Zabójczyni (bo na CD... Wojowniczka...? hmm... przypomina Devonę... z dwoma mieczami...?). Więc może to było Wasze specjalne zamierzenie...? Jeśli tak-to IMO dosyć dziwne :) .

Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 15:38, MonkOfWar napisał:

Ech... To jest troszkę obciach. Przy okazji Guild Wars: Nightfalla (zapowiedzi) na okładce
umieściliście arty z GW: F. Teraz na plakacie nazywanym (na stronie CDA, przy przecieku; w
Zapowiedzi ominięto ten szczegół ;> ): "dwustronny plakat (...) z drugiej [strony] zaś Guild
Wars Nightfall: też Zabójczyni". A i w zapowiedzi podstawowy błąd się rzucił w oczy: że GW:
P pozwala na grę pięcioma klasami. I są one wymienione-bez Łowcy.


Tlumaczylismy juz: ta panna TAKZE wystepuje w GW:N, a ze IMO jest efektowniejsza wizualnie od derwiszki... to sorry Winnetou :).

Dnia 28.11.2006 o 15:38, MonkOfWar napisał:

Oby recka prezentowała wyższy poziom :) . No, ale może się czepiam? Choć to błędy niezaprzeczalne...


Nie jest to blad, bo to logika "skoro na plakacie jest postac z poprzedniej edycji, to to jest blad". Takim samym bledem bylby zatem plakat Gordona F. w drugiej czesci HL2. Zgodzisz sie? Toz jest to postac z I czesci :). (Tak, wiem, to nie to samo... ale chodzi o PRZYKLAD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się pomysł *krzyeczenia*, że GW: Factions to pełna wersja. Ten napis na okładce jest troszkę mylący. IMO - gdzieś z boku powinno się napisać *Guild Wars TRIAL Inside!*... No i wrzucenie gry na płytkę :|. Raczej marnowanie miejsca, przecież można było wrzucić jakieś ładne demka...

Nie zrozumcie mnie źle - sam jestem wielkim fanem GW (mam GW oraz GW:F), trial dodany do czasopisma to też świetna sprawa... No ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2006 o 12:03, smuggler napisał:

PEŁNE WERSJE GIER

Crashday PL
Guild Wars Factions PL (trial)
Project Snowblind PL
Psychotoxic


DEMA

Need For Speed Carbon

TRAILERY

Medal of Honor Airborne
Stranglehold (duże!)


BONUSY
Action Mag
Bonus 1
Bonus 2
Esensja
FAQ
Fotosmuggler
Hitman 2 nieoficjalne
spolszczenie v2.0b
Tawerna RPG


Eee... sekudna... Chcecie mi powiedzieć, że pełniaki (6 GB), demo (ok. 1,5 GB) i reszta (2 [!!!] trailery, i kąciki) zajęły wam aż TYLE miejsca, że nie zmieściło się chociaż jedno demo? Coś mi tu nie gra :P Nie postaraliście się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 12:31, deput666 napisał:

idź ty nabie :P a więc , wszystko wyjaśnione. GW jest całkowicie darmowe , będzie w CDA i będę
w to grać . koniec :P a jezeli się mylę , przyjmuje na siebie odpowiedzialnosć samobójstwa
:P


Nabem to ty jestes....Jest to wersja trialowa na 10 h. Po 10 h mozesz kupic full i dalej grac postacia z triala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 15:56, smuggler napisał:

Tlumaczylismy juz: ta panna TAKZE wystepuje w GW:N, a ze IMO jest efektowniejsza wizualnie
od derwiszki... to sorry Winnetou :).


Ach :) . Mam tylko GW: P i dla mnie Nika symbolizowała GW: F. Nie wiedziałem, że TAKŻE w Najtfolu straszy ;) . W tej sytuacji: w porządku.

Dnia 28.11.2006 o 15:56, smuggler napisał:

Nie jest to blad, bo to logika "skoro na plakacie jest postac z poprzedniej edycji, to to jest
blad". Takim samym bledem bylby zatem plakat Gordona F. w drugiej czesci HL2. Zgodzisz sie?
Toz jest to postac z I czesci :). (Tak, wiem, to nie to samo... ale chodzi o PRZYKLAD).


Zrozumiałem Twoje przesłanie i przykład. Choć akurat chodzi mi tutaj o coś w rodzaju błędu (tu już nie zaprzeczysz :P ) co do ilości i rodzaju klas ;> . Bo to sprawa podstawowa :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 16:03, ginx2 napisał:

Może się czepiam, ale wartałoby pisać z polskimi znakami. Antyfanów Pan regularnie o ich brak
ochrzania.



Nie za brak polfontow, tylko za babolenie. Nawyk pisanai bez polfontow zostal mi jeszcze z pionierskich czasow Internetu i ciezko mi go zwlaczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 16:03, KrisK91 napisał:

Nie podoba mi się pomysł *krzyeczenia*, że GW: Factions to pełna wersja. Ten napis na okładce
jest troszkę mylący.


A kto krzyczy? Poza tym info, ze to trial rowniez na okladce jest... jak jzu mowilem to nie bla latwa dyskusja - wrzucic lub nie. Ale... za to moglismy dac demo-dwa (bo np. NHL 07 . 1, 8GB!!!) w ktore dalo by sie grac i tak mniej niz 10 godzin...


Lamb3rt


Eee... sekudna... Chcecie mi powiedzieć, że pełniaki (6 GB), demo (ok. 1,5 GB) i reszta (2 [!!!] trailery, i kąciki) zajęły wam aż TYLE miejsca, że nie zmieściło się chociaż jedno demo? Coś mi tu nie gra :P Nie postaraliście się...


>>>To byla literowka, na wszystko (po wrzuceniu pelniakow) mielismy ok. 800 MB - starczylo an bonuski, jedno demko i BAAAARDZO wielki trailer (7 minut w duzej rozxdzielczosci) ze Stranglehold. Uwierz, ze warto go obejrzec. To bylo jedyne DUZE demo SLYNNEJ gry, ktore mialo mniej niz 800 MB...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 16:20, smuggler napisał:

Nie za brak polfontow, tylko za babolenie. Nawyk pisanai bez polfontow zostal mi jeszcze z
pionierskich czasow Internetu i ciezko mi go zwlaczyc :)


Chyba, że tak... Ale trzeba się starać (Jezu i kto to pisze:/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować