Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 13/2006 info

462 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2006 o 08:15, smuggler napisał:

Lub nas za to, ze cie ostrzegamy, iz dana gra nie jest warta grania, a nie ze twoja ulubiona
gierke zjechalismy. Myslisz, ze Gemowi bylo milo jezdzic takze po swojej ukochanej gierce?

Według mnie te "zarzuty" GEMa były trochę "naciągane". Oczywiście czytałem tylko recenzję, ale wydaje mi się niezbyt przekonująca. A poza tym większość serwisów internetowych oceniło grę wysoko(nie mówię, że ktoś nie może mieć własnego zdania, ale czepianie się byle czego to lekka przesada).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja ocena numeru 8 +

plusy ( dla mnie )

Fajne pelne wersje gier
Filmik Medal of Honor Airborne ( inny niz na necie)
Gruuuuby numer
wzmianka o Medal of honor airborne
Fajan recenzja Medievall II
Minusy

Prezent .....
1 demo ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 08:15, smuggler napisał:

Lub nas za to, ze cie ostrzegamy, iz dana gra nie jest warta grania, a nie ze twoja ulubiona
gierke zjechalismy. Myslisz, ze Gemowi bylo milo jezdzic takze po swojej ukochanej gierce?

Gem przynajmniej miał odwagę (inaczej - jaja) wystawić głośnej (i ukochanej) grze zasłużenie niską ocenę. Nie to co Cormac (Gothic 3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic 3 jest grą, która miała szanse się stać wielkim hitem, jednak nie starczyło im czasu aby dokońćzyć tą gre w 100%. Nawet w książeczce podali informacje, że danego potworka nie umieścili ze względów technicznych i czasowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 19:07, ShadowG napisał:


> Lub nas za to, ze cie ostrzegamy, iz dana gra nie jest warta grania, a nie ze twoja ulubiona

> gierke zjechalismy. Myslisz, ze Gemowi bylo milo jezdzic takze po swojej ukochanej gierce?

Według mnie te "zarzuty" GEMa były trochę "naciągane". Oczywiście czytałem tylko recenzję,
ale wydaje mi się niezbyt przekonująca.


>>>>Zatem kup te gre i baw sie dobrze.

A poza tym większość serwisów internetowych oceniło

Dnia 06.12.2006 o 19:07, ShadowG napisał:

grę wysoko


>>>To nie powod, zeby ktos tez dal wysoka ocene "bo skoro inni..."

(nie mówię, że ktoś nie może mieć własnego zdania, ale czepianie się byle czego to

Dnia 06.12.2006 o 19:07, ShadowG napisał:

lekka przesada).


>>>Zamiana skradanki w trywialna bijatyke to "byle co". Ciekawe...

Dnia 06.12.2006 o 19:07, ShadowG napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tak Splinter Cell Double Agnet jes kiepski, nawet bardzo. Od dnia premierry tego badziewia seria Splinter Cell nie jest już tak wspaniała jak kiedyś. Jeżeli kiedyś z Hitmana zrobią strzelanką ala Max Payne to zagryzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.12.2006 o 08:16, smuggler napisał:

>>>Zamiana skradanki w trywialna bijatyke to "byle co". Ciekawe...


W sumie to każdą część można było przejść w stylu "Rambo", a GEM sam napisał: "Wygodniej mi było użyć "piątej wolności" i zastrzelić obydwu irytująco zsynchronizowanych strażników, niż czekać na tę jedyną bezpieczną chwilę na przejście obok". A to znaczy, że jak się chce, to można "ghostować". No, ale w Clicku dołączyli demo, więc sam, na własne oczy się przekonam, czy "zarzuty" GEMA są prawdziwe. Na razie przestanę się wypowiadać:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W CDA już to napisali, ja to powtórzę - PCtowcom dostała się najgorsza wersja. Przynajmniej wg. mnie. Na x360 trochę grałem - nie było to złe (choć było... raczej czymś na 7/10 - niewiele lepsze od PC), a PS2 - to jest hicior (i tą wersję mam na własność). Śmieszne, ale ta konsola podczas procesu "umierania" dostaje świetne gry... A wracając do CDA - świetny numer, przypomniał mi dawne czasy, kiedy dla CDA olewałem szkołę (przy okazji wyjścia tego numeru znowu to zrobiłem! ;)) i w ogóle przywołuje wspomnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry numer CD-A. Dobre fulle (i zaden nie chodzi, ale ja nie o tym), recki m.in. NFS C( bylo wiele innych LEPSZYCH ale nie interesuja mnie one). Ogolnie bdb numer, jak przystalo na XIII numer =]

AD. postu Zauriego:
Nowa czesc Raymana: Ravin'' Rabbids =Rayman: Szalone Kórliki (zamierzony blad w ENG, wiec powinien byc i w PL)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 19:23, Damian14BO napisał:

Bardzo dobry numer CD-A. Dobre fulle (i zaden nie chodzi, ale ja nie o tym)


Project: Snowblind mi też nie chodził... Po dograniu cracka (um... cracki "doinstalowywane" do oryginałów są legalne - to tak do moderatorów) wszystko ślicznie chodzi ;). Ale zdziwienie pozostaje - "gra z CDA wymagająca cracka? coś nowego...".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Off Top[/b]

Kiedy pojawia sie topic poswiecony nowemu numerowi CD-A?

Zeby nie bylo totalnego Off Topu:
Czy wam tez nie chcial dzialac Project; Snowblind? Przy uruchomieniu SP wysypyuje sie na pulpit, a MP dzial dobrze?? Na forum http://www.cdaction.pl/agora/viewto pic.php?t=16592&sid=33d6c6f2413cdc6 6f4d9aaa83097d154 jest porada jak to obejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 19:31, Damian14BO napisał:

Off Top[/b]

Kiedy pojawia sie topic poswiecony nowemu numerowi CD-A?

Zeby nie bylo totalnego Off Topu:
Czy wam tez nie chcial dzialac Project; Snowblind? Przy uruchomieniu SP wysypyuje sie na pulpit,
a MP dzial dobrze?? Na forum http://www.cdaction.pl/agora/viewto pic.php?t=16592&sid=33d6c6f2413cdc6
6f4d9aaa83097d154 jest porada jak to obejsc.

...dograć cracka :P. Już o tym pisałem i tutaj, i na forum CDA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 19:31, Damian14BO napisał:

Kiedy pojawia sie topic poswiecony nowemu numerowi CD-A?

To zależy, zwykle jeszcze przed wysłeniem materiałów do drukarni Smuggler ( albo ktoś z jego polecenia np. Krejt, Qn''ik ) zrzuca na gram.pl zawartość nowego numeru. Mniej wiecej 2-3 dni przed premierą w kioskach max. 4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mniej wiecej 2-3 dni

Dnia 08.12.2006 o 16:14, szerszeń45 napisał:

przed premierą w kioskach max. 4 dni.


A nie tydzień przed premierą? Zwykle tak było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2006 o 17:03, Lamb3rt napisał:

A nie tydzień przed premierą? Zwykle tak było ;)


to chyba wszystko zależy od tego, czy Smuggler znajdzie chwilkę na napisanie zapowiedzi w przerwach pomiędzy nieistnieniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się tam zawsze wydawało, że to było dosłownie parę dni przed kioskową premierą. Zresztą wszystko zależy czy smuggler wyłuska odrobinke czasu w poblizu deadlinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować