Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 13/2006 info

462 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2006 o 16:52, Markus89 napisał:

Otóż patrzę tak sobie na nagrody - zestaw gier w Gadżet 2007 i co widzę? Splinter Cell: Double
Agent, ale oki, bardziej chodzi mi o opis: "...czwartej części cyklu, która trzyma wysoki poziom
poprzedników"!! Więc jak to jest z tym SC: DA? ;] Za wysoki poziom poprzedników 6/10 to chyba
zdecydowanie za mało :P


Też to zauważyłem ;P No widać redakcja CDA nie ma wpływu na reklamy... Ale jest to pewne niedociągnięcie skoro takie rzeczy następują. A z drugiej strony pomyłki nawet najlepszym się zdarzają (chodzi mi o tę rozbierzność).
A gazeta całkiem fajna i już prawie całą przeczytałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 15:45, Bimber Fresh napisał:

Smuggler, spytaj Cormacze, jakim cudem grał w Gothic 3 na1 MB Ramu (polonizacja Gothica).


Ja grałem na intel centrino 1.6ghz 512ramu ddr2 i radeonie x700 64mb i działało!!!!!(nawet sie zabardzo nie cieło, tylko jak była większa zadykma)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 17:19, Ryan Kam napisał:

czy w cd jest coś o Medal of Honor airborne ?? Jakaś notka prasowa ???

Domyślam się, że chodzi Ci o wersję CDA z Cd. Niestety, CDA NIE MA w wersji CD.Musisz albo kupić wersję DVD albo wogóle nie kupić. Co do MoH: A to na DVD jest trailer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 17:36, Ryan Kam napisał:

Dzieki :D Chyba poprosze rodzicow o cd action na mikolja :D

Jescze raz dzięki za zangażowanie :D

radze kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem, a więc teraz opiszę:
czas: 1.5 minuty
jakość: wg. mnie świetna, tryb pełnoekranowy, widać wszystkie szczegóły, nie jest "zaśnieżony"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numerek juz mam i musze powiedziec ze 13 jeszcze lepszy niz rok temu! A wiec...
Plakat bardzo mi sie podoba dodatkowa mini ksiazeczka tez. Recki wypas, zwlaszcza NN2 i Medivala 2. Temat numeru poszedl na pierwszy ogien (STALKER - ile ja jeszcze bede na niego czekal?!). Pelniaki - Crashday (super giera!), P:S (fajne i bardzo intensywne :D) w reszte nie gralem (jeszcze GW zostal, ale to dopiero po przejsciu (<--)obok wymienionych tytolow :D). Znowu CDA zrobil mi wielka radoche! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 21:34, CyberPanki napisał:

Numerek juz mam i musze powiedziec ze 13 jeszcze lepszy niz rok temu! A wiec...
Plakat bardzo mi sie podoba dodatkowa mini ksiazeczka tez. Recki wypas, zwlaszcza NN2 i Medivala
2. Temat numeru poszedl na pierwszy ogien (STALKER - ile ja jeszcze bede na niego czekal?!).
Pelniaki - Crashday (super giera!), P:S (fajne i bardzo intensywne :D) w reszte nie gralem
(jeszcze GW zostal, ale to dopiero po przejsciu (<--)obok wymienionych tytolow :D). Znowu
CDA zrobil mi wielka radoche! :-)


Hehehe, grałem z tobą wczoraj w Crashdaya :) Zgadzam się z opinią poprzednika :P Najlepsze zostawiłem na koniec czyli Recke NWN2 i polemike o Piractwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super kaszanka zone!To muj ulubiony dział (nie lubie grać w te gry tylko pośmiać się z nich)będzie śmiechu warte
i recenzja eragona gry na podstawie mojej uluybinej ksiżki.Po prostu surer!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już pisałem o tym w innym wątku o CDA ale się powtórzę... panowie z CDA chwalą śię pierwszą "papierową" recką NWN2.

No coż szkoda że panowie z CDA nie śledzą swojej branży, gdyż ubiegł ich GameRanking

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 21:49, Minsc i Boo napisał:

już pisałem o tym w innym wątku o CDA ale się powtórzę... panowie z CDA chwalą śię pierwszą
"papierową" recką NWN2.

No coż szkoda że panowie z CDA nie śledzą swojej branży, gdyż ubiegł ich GameRanking

No, ale liczy się fakt, że jako pierwsi opublikowali tak obszerną reckę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.12.2006 o 21:54, Czedwik napisał:

> No coż szkoda że panowie z CDA nie śledzą swojej branży, gdyż ubiegł ich GameRanking
No, ale liczy się fakt, że jako pierwsi opublikowali tak obszerną reckę.

Ta z GR też była obszerna- na ich standardy przynajmniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 21:37, Raiven2 napisał:

> Numerek juz mam i musze powiedziec ze 13 jeszcze lepszy niz rok temu! A wiec...
> Plakat bardzo mi sie podoba dodatkowa mini ksiazeczka tez. Recki wypas, zwlaszcza NN2
i Medivala
> 2. Temat numeru poszedl na pierwszy ogien (STALKER - ile ja jeszcze bede na niego czekal?!).

> Pelniaki - Crashday (super giera!), P:S (fajne i bardzo intensywne :D) w reszte nie gralem

> (jeszcze GW zostal, ale to dopiero po przejsciu (<--)obok wymienionych tytolow :D).
Znowu
> CDA zrobil mi wielka radoche! :-)

Hehehe, grałem z tobą wczoraj w Crashdaya :) Zgadzam się z opinią poprzednika :P Najlepsze
zostawiłem na koniec czyli Recke NWN2 i polemike o Piractwie :P

Tak? Jaki miales nick i czy masz xfire or gg? Sry za off topic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 21:57, Minsc i Boo napisał:

Ta z GR też była obszerna- na ich standardy przynajmniej:)

Niestety sam w stanie ocenić tego nie jestem, ponieważ nie ma u mnie GR w kioskach nigdzie w okolicy (pewnie niski nakład mają). Możliwe, że CDA także po prostu z GR się nie liczy. Na początku pismo było tylko taką prasową "przybudówką" Playa. Chociaż teraz ich Play już nie wydaje to opinia ta mogła pozostać i nie są traktowani jak normalne duże pismo. Może coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 21:49, Minsc i Boo napisał:

No coż szkoda że panowie z CDA nie śledzą swojej branży, gdyż ubiegł ich GameRanking

Na forum Markolfa jest oświadczenie CD Projektu, że CDA jako pierwsze dostało do recenzji wersję "review".
"Recenzja" w GR jest napisana na podstawie bety, którą CDA opisywało niedawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować