Zaloguj się, aby obserwować  
earendil61

Władca Pierścieni pytania, gry, książka, film

400 postów w tym temacie

Znalazłem w sieci takie coś: "Władca pierścieni - 3 tomy w pudełku"

"Wydawnictwo: Muza , Wrzesień 2007
Liczba stron: 1544
Wymiary: 155 x 235 mm
Tłumaczenie: Maria Skibniewska
Sprawdź inne tytuły: John Ronald R. Tolkien"

Czy ma ktoś to wydanie?
I mam pytanie czy ono zawiera jakieś dodatkowe materiały niż te wcześniejsze wydania?
Przedstawiam obrazek tego produktu.

20071027164235

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 16:43, wdowiakm napisał:

Czy ma ktoś to wydanie?
I mam pytanie czy ono zawiera jakieś dodatkowe materiały niż te wcześniejsze wydania?
Przedstawiam obrazek tego produktu.


Ja nie mam tego właśnie wydania, ale mam inne wydania muzy z tłumaczeniem M. Skibniewskiej, w którym dodatkowe materiały są. Więc i tu powinny być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 09:13, kamceg napisał:

Ja nie mam tego właśnie wydania, ale mam inne wydania muzy z tłumaczeniem M. Skibniewskiej,
w którym dodatkowe materiały są. Więc i tu powinny być:)


Właśnie mi chodzi czy w materiałach dodatkowych w tym wydaniu jest coś więcej czy tylko to co było w starszych wydaniach ;) Ale dzięki za odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 09:13, Darth Moul napisał:

Lepiej mi sie czyta przelozenie Andrzeja Polkowsiego niz Marii Skibniewskiej ;p

A to nie jest ten koleś, który tłumaczył tu tylko na jemu znane sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 22:19, fataem napisał:

> Lepiej mi sie czyta przelozenie Andrzeja Polkowsiego niz Marii Skibniewskiej ;p
A to nie jest ten koleś, który tłumaczył tu tylko na jemu znane sposoby?

Nie wiem,ale wiem ze lepiej mi sie czyta jego przeklad niz jej xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 13:11, Gorn7 napisał:

.


Mam pytanie dotyczące filmów WP - który jest waszym zdaniem najlepszy? :) Najlepszy pod względem "grafiki", fabuły i tego czegoś co sprawia że film chce się oglądać jeszcze x razy :P Dzięki z góry za odpowiedż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 14:19, marcin1930 napisał:

> .

Mam pytanie dotyczące filmów WP - który jest waszym zdaniem najlepszy? :) Najlepszy pod
względem "grafiki", fabuły i tego czegoś co sprawia że film chce się oglądać jeszcze
x razy :P Dzięki z góry za odpowiedż :D

To zależy bo każdy z tych trzech filmów ma plusy i minusy naprzykład mi się podobała atmosfera na Minas Tirith,
ale jednak byly tam też czasami takie momenty w ktorych było nudno. Według mnie 3 część była najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 14:19, marcin1930 napisał:

Mam pytanie dotyczące filmów WP - który jest waszym zdaniem najlepszy? :) Najlepszy pod
względem "grafiki", fabuły i tego czegoś co sprawia że film chce się oglądać jeszcze
x razy :P Dzięki z góry za odpowiedż :D


Nom, mi też najbardziej podobała się atmosfera panująca podczas oblężenia fortecy Minas Tirith w trzeciej części. Ale także dojście do Mount Doom, bitwa o Helmowy Raj, atak Entów i wiele innych. Pod względem fabularnym, graficznym i ogólnie to bardzo podobała mi się druga część.
Aha, niezły był także atak orków na hienach. Nie jestem pewien ale to chyba była... druga część.

To ja jeszcze mam pytanie - zbierał ktoś kiedyś pismo Władca Pierścieni - Figurki Postaci Filmowych? I ile numerów oraz figurek skolekcjonował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc .Mam pytanie .Czy moglibyscie mid podac jakies przyklady z Wladcy Pierscieni odnosnie tego jakie w trylogii wystepuja nawiazania mitologiczne ,motywy mityczne ,inspiracje mitologia.Potrzebuje do pracy maturalnej .Pomoze ktos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi z filmu podoba się szczególnie piękny soundtrack, miód dla uszu po prostu. :) I choreografia cała w filmie. Niedługo zabieram się za pierwszy tom Władcy Pierścieni, ale nigdzie nie mogę go na razie zdobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to prawda, że ma powstać w 2010 roku ekranizacją Hobbita, a rok później kolejny film którego, akcja będzie działa się 60 lat między wydarzeniami z Hobbita, a tym co się dzieje we Władcy Pierścieni. Czytałem to na Wikipedii, ale nie wiem, czy to żart, czy prawda i czy jest coś wiadomo już więcej na ten temat...??

Tu jest link:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Hobbit_%28film%29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 23:36, maciek.mucha napisał:

A to prawda, że ma powstać w 2010 roku ekranizacją Hobbita, a rok później kolejny film
którego, akcja będzie działa się 60 lat między wydarzeniami z Hobbita, a tym co się dzieje
we Władcy Pierścieni. Czytałem to na Wikipedii, ale nie wiem, czy to żart, czy prawda
i czy jest coś wiadomo już więcej na ten temat...??

Tu jest link:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Hobbit_%28film%29

Oczywiście że prawda , chociaż o wydarzeniach między Hobbitem a Władcą Piercieni nie słyszałem, bo niby co się działo sensownego między tymi latami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 09:08, Gorn7 napisał:

Oczywiście że prawda , chociaż o wydarzeniach między Hobbitem a Władcą Piercieni nie
słyszałem, bo niby co się działo sensownego między tymi latami?

Ale wiadomo już coś więcej na temat tego filmu. Jakaś stronka, czy jak..???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taką dziwną sprawę:
Otóż wypożyczłem sobie z biblioteki Władca Pierścieni Wyprawa, no i jestem już tak pod koniec a tu patrzę brakuje mi jednej kartki. Więc mam takie pytanie czy jest gdzieś w internecie cała książka(tak jak np tutaj mamy cały Potop: http://potop.klp.pl/ser-332.html )? Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=tX4LHDiBXsQ&mode=related&search=
Tutaj jest jakiś film, nie wiem czy przedstawia on Hobbita, bo wiele rzeczy jest w nim z Władcy Pierścieni, ale jest Smok, więc jeśli to jest prawdziwy Smaug, to nieźle wygląda :P
http://www.thehobbitfilm.com/ http://derhobbit-film.de/ A tutaj dwie strony jedna chyba oficjalna a druga po niemiecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 23:41, Iqor napisał:

Czy mógłby mi ktoś wymienić wszystkie miecze, używane przez Aragorna w filmie?


W filmie Aragorn używał początkowo zwykłego miecza dwuręcznego, ostatecznie otrzymał od Elronda miecz Elendila, Narsil, którego po przekuciu nazwano Anduril.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować