Zaloguj się, aby obserwować  
earendil61

Władca Pierścieni pytania, gry, książka, film

400 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2007 o 09:54, Galadin napisał:

E...oglądałem wszystkie części po kilka razy, nie rozumiem dlaczego uważasz, że ten film to
wielka lipa. Moim zdaniem jest zrobiony genialnie. Przecież nie da się dokładnie adaptować
książki zwłaszcza takiej jaką napisał Tolkien, czyli dosyć trudnej. Świat jest ogromny i uważam,
że Jackson zrobił to najlepiej jak mógł, a przy tym pokazał jak się powinno robić filmy w XXI
wieku...

Sory źle mnie zrozumiałes film to ja uważam za najlepszy jaki oglądałem, ale chodzi mi o ten co był wczoraj w TVN to
był troche lipny, zbyt dużo momentów opuszczonych, jeśli oglądałeś długą wersję filmu to powinieneś wjedzieć o co
mi chodzi.
A co do pierwszego posta to sory bo przeczytałem twój pierwszy kawałek i już odpowiedziałem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale trochę kręcisz:P Żaden moment nie był opuszczony, bo to co widzieliśmy w telewizji to wersja oryginalna. Chyba nie liczyłeś, że w TV pokażą rozszerzoną wersję, przecież ona TYLKO na DVD jest i koniec:P Mnie w wersji telewizyjnej wkurzały dwie rzeczy - reklamy i lektor... Ja na DVD oglądam tylko w wersji w całości po angielsku - lektor zakłóca grę aktorów, a napisy zasłaniają ekran:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.09.2007 o 13:18, kamceg napisał:

Ja na DVD oglądam tylko w wersji w całości po angielsku - lektor zakłóca grę aktorów, a napisy
zasłaniają ekran:)

Ja jak mam do wyboru to zawsze korzystam z napisów. Jakoś mi nie przeszkadzają, ale lektor już tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 10:05, Gorn7 napisał:

Sory źle mnie zrozumiałes film to ja uważam za najlepszy jaki oglądałem, ale chodzi mi o ten
co był wczoraj w TVN to
był troche lipny, zbyt dużo momentów opuszczonych, jeśli oglądałeś długą wersję filmu to powinieneś
wjedzieć o co
mi chodzi.
A co do pierwszego posta to sory bo przeczytałem twój pierwszy kawałek i już odpowiedziałem;)


No to już wyjaśniło się. :)

Co do robienia filmu zgodnie z książką - jest to możliwe, jeżeli ktoś wysiedziałby te 8 godzin. :) Ale film to film - ma być efektowny. Książka to książka - długa i ciekawa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 18:20, maciek.mucha napisał:

Cześć, mam pytanie gdzie mogę zakupić pierwszą czeńść Władcy Pierścieni gry...? Na PC

W sklepach nie widziałem jej od ładnych trzech lat. Podejrzewam, że na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 16:18, master matrox napisał:

Wstyd mi przyznać, ale nie oglądałem żadnego WP... :P Dzisiaj obejrzę na TVN Drużynę Pierścienia
:) W moim mieście nawet w kinie nie było ;P

eeeehhh nie oglądałeś...? Mówie ci że warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrób tak jak powiedział Gwynbleidd66 albo po prostu wpisz to co Cię interesuje w google - tam nie powinno być problemów ze znalezieniem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.09.2007 o 13:45, maciek.mucha napisał:

A jaki stan, za ile...?

A nie wiem za ile. Stan dobry, a może bardzo dobry(jeśli nie było instrukcji, bo nie mam):P Tylko pytanie, po co to chcesz kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 13:38, kamceg napisał:

Napisy rozpraszają - jak się zna angielski to wersja oryginalna jest w zupełności wystarczająca;)

O masz racje z tym lektorem i liczyłem na film rozszerzoną wersją (żarcik).
a co do lektora to tez mnie denerwował mam film z napisami, ale i tak znam film na pamięć więc na nie nie patrze.
Lektor i reklamy były okropnie denerwujące i muze jakoś słabo słychać było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 15:24, kamceg napisał:

Co do tego co słyszymy to zależy tylko od tego jaki kto sprzęt posiada - więc nie uważam tego
za jakiś minus:P

No też racja zresztą ja trochę cicho film słuchałem. Ale i tak wole swoją wersje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 19:53, fataem napisał:


> A jaki stan, za ile...?
A nie wiem za ile. Stan dobry, a może bardzo dobry(jeśli nie było instrukcji, bo nie mam):P
Tylko pytanie, po co to chcesz kupić?

Bo moje się zepsuła, jest to nawet fajna gra, nieczaje co Ci jest w niej nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem na stronę www.tvn.pl i zobaczyłem, że Dwóch Wież nie ma w programie, ani na ten piątek, ani na następny. Dalszego programu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 20:11, kamceg napisał:

Wszedłem na stronę www.tvn.pl i zobaczyłem, że Dwóch Wież nie ma w programie, ani na ten piątek,
ani na następny. Dalszego programu nie ma.

Nie, nie, nie, to niemożliwe oni po prostu nie napisali tam tego bo film będzie na 99%. Ja chce jeszcze trochę ponarzekać na reklamy i lektora!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować