Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt zgarnia połowę nagród od Wirtualnej Polski!

137 postów w tym temacie

No jest się z czego cieszyć. Nagroda dla najlepszego dystrybutora - zasłużona. Trzy nagrody dla S.T.R.A.C.H''a po polskiemu to już nic takiego. Szczególnie, że one się twórcom należą. ;)

A Cenega dostała za najlepszą polonizację i wprowadzenie najlepszej serii gier. Ogólnie to w 2005 wbrew pozorom pokonała CDP. Bo po kija mi wiedzieć, że wydają innowacyjne i ładne gry.

Zresztą Fear jest równie innowacyjny co kiść bananów z Biedronki.;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 15:42, qjin23 napisał:

PS. Fajne statuetki :)


Hmm mam trochę inne zdanie. Poprzednie statuetki były trochę grubiej ciosane, poprostu bardziej imperatorskie:P Tutaj wygląda jakby projektant szukał natchnienia w logo LucasArts. No ale przecież to nie forma jest najważniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ladnie ladnie tyle ze nie zmienia to faktu ze cala impreza to rozdanie nagrod branzy komputerowej pomiedzy 2 wiodace firmy no i na upartego trzeci EA Polska - komentarze byly takie ze cala branza jakas niemrawa i male zainteresowanie mediow itd. Wyglada na to ze WP "troche" skopala ta impreze - a moze sie myle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie, porownujac "wage" kategorii - wygrala Cenega. Przeciez CDP kiedys byl tak bardzo chwalony za jakosc polonizacji, a teraz..?

Swoja droga dobrze, ze nie bylo odpowiednikow "malin" - tutaj w kategorii "najbardziej spier* premierowe wydanie" wygraloby zdecydowanie CDP. Inna propozycje kategorii: najslabszy support, najbardziej opozniony patch itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też pewnie zagłosowałem na CD Projekt. Już nie pamiętam, bo dawno głosowałem. Nie zmienia to faktu, że CD Projekt to najlepszy wydawca w Polsce. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale czy na 100% głosowali internauci? FEAR za grafikę i innowacyjność? PoP3 za lokalizację? Litości. Czy to na pewno Imperatory czy już może Fryderyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 10:52, dark raziel napisał:

Cóż - głosowali ludzie, nie znawcy branży, a to wiadomo jak się kończy - patrz ostatnie wybory parlamentarne i prezydenckie...


Teraz to wrzuciłeś użytkownikom forum na całej linii. Uważasz się za jedynego tu znawcę branży? Podziwiam ego, ale jeszcze byś się pewnie zdziwił. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wielu nie pamięta jak gry kosztowały po średnio 300-500zł. Nigdy nie zapomnę jak wszedł Cd Project i to zmienił. Dostosował ceny do możliwości rynku (czytaj naszych portfeli). I tym zyskał sobie sympatię graczy. A potem było już coraz lepiej. Świetne tłumaczenia, wieczysta gwarancja itd. Ten wydawca moim zdaniem najlepiej rozumie potrzeby graczy i chwała mu za to. Dlatego my go szanujemy.A Cenega niech się schowa ze swoją pseudo kolekcją klasyki i pseudo klubem (który zresztą w rzeczywistości nie istnieje!). Pozdro dla ekipy Cd Project. Oby tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 11:59, Hansin napisał:

Pewnie wielu nie pamięta jak gry kosztowały po średnio 300-500zł.


Sam nie wiem co powiedziec. Mówisz o Polsce teraz? Ja nie pamietam aby gry kiedykolwiek tyle kosztowały. Chyba, ze przed moim urodzeniem. Maksymalne ceny przekraczały 200 złotych a to głównie były produkcje Microsoftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 10:56, HumanGhost napisał:

> Cóż - głosowali ludzie, nie znawcy branży, a to wiadomo jak się kończy - patrz ostatnie
wybory parlamentarne i prezydenckie...

Teraz to wrzuciłeś użytkownikom forum na całej linii. Uważasz się za jedynego tu znawcę branży?
Podziwiam ego, ale jeszcze byś się pewnie zdziwił. ;-)

Dobra, nie róbmy flame''u - po prostu uważam, że niektóre nagrody są chybione - chociażby innowacja roku - F.E.A.R...
W takim razie obraziłem też miliony polaków za dokonany wybór - i co z tego? Większość ludzi przy głosowaniu stawia krzyżyk przy pierwszych miejscach na listach, bo nawet do głowy im nie przyjdzie, żeby zapoznać się z "profilem" tego człowieka - ot, stawiają krzyżyk na partię, która ich bałamuci. Trzeba głosować na ludzi. Prawdopobnie przy części głosów z Imperatorami też tak było - byle walnąć krzyżyk. Trzeba podejmować świadome wybory. Jeżeli chodzi o Imperatory, to wypadałoby, żeby przed oddaniem głosu zagrać przynajmniej w demo gry, bo później rosna takie kwiatki jak FEAR-innowacja roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 12:55, dark raziel napisał:

Dobra, nie róbmy flame''u - po prostu uważam, że niektóre nagrody są chybione - chociażby innowacja roku - F.E.A.R...


Tutaj się zgadzamy. Sam na FEAR nie głosowałem, bo innowacja to to nie była wtedy.
Co do głosowania to nie wiem jak inni, ale ja się trochę zastanawiałem. Za reszte nie mogę dać głowy. Ale po prostu nagroda w tej kategorii dla FEAR daje wyraz temu jak wielu ludziom się ta gra spodobała i nie patrzyli wówczas na kategorię. Podobny przypadek mial miejsce z WoW''em kiedy dostał nagrodę za najlepsza grafikę w grze. A to przeciez było śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

200-500zł?
Gez, ja też osobiście nie pamiętam aby gry tyle kosztowały :|
No ale nvm.
Gratulacje za nagrody, tylko, że strasznie te nagrody nędzne :(

Jedyne za co mogę pogratulować, to najlepszego dystrubutora :)
Gratuluje, bo reszta to pic na wodę

"Mogę zapewnić, że nie zamierzamy spocząć na laurach, będziemy stale podnosić jakość naszych działań"

Czyli jak to będzie, będziecie wydawać gry tylko z super grafiką i innowacyjne? (F.E.A.R ^____^).
Prawda jest taka, że te imperatory to nijakie są :|
Czytając to wszystko ma się wrażenie, że normalnie CDP stworzyło te gry ^^
Niestety, nagrody jakie CDP dostał nijak mają się do wkładu który firma włożyła w sam produkt.
Grafika, innowacyjność? Jaki wkład ma CDP w grafikę i innowacyjność poza wydaniem tego tytułu? :|
Cenega zjadła smietanke, bo dostała nagrode za polonizacje. Dostała nagrode za WŁASNĄ ROBOTE.
Mam nadzieje, że CDP otrząśnie się z jakiegoś letargu i okresu kaszanionych polonizacji (H5, największa polonizacja od czasów BG! - jesli chodzi o bugi^^, Genialnie spolonizowany Titan Quest z pomieszanymi umiejetnościami, Fable nie do przejscia (zaden tester nie przeszedł gry do końca?), Problemy z Dungeon Siege 2 (żaden tester nie zauważył problemów?^^) end even more! ;)

Zresztą, czy na prawde w całym 2005 FEAR był najlepsza gra? Chyba tylko w polsce =]

1 grudnia, wedle zapowiedzi ukazuje się polonizacja Guild Wars. 1 grudnia albo stracę nadzieje jeśli chodzi o CDP, bądź zacznę wierzyć w ich wielki powrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 20:03, LifaR napisał:

> /.../
- Nie przesadzasz ? Wiadomo, monopol nigdzie i nikomu (procz monopoliscie) nie sluzy, ale to
tylko zyczenia. Czego innego mozna zyczyc ? "Aby 40% rynku stale nalezalo do Was" ? Nie badzmy
zbyt powazni :-)


Życzmy sobie dobrej konkurencji, byśmy starali się jeszcze bardziej wszyscy i my i Oni dla Was.
Nic tak nie mobilizuje do działania jak zdrowa rywalizacja.


Bosh! - Duch mojego WF-isty z dawnych czasów chyba we mnie wstąpił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 13:03, HumanGhost napisał:

> Dobra, nie róbmy flame''u - po prostu uważam, że niektóre nagrody są chybione - chociażby
innowacja roku - F.E.A.R...

Tutaj się zgadzamy. Sam na FEAR nie głosowałem, bo innowacja to to nie była wtedy.
Co do głosowania to nie wiem jak inni, ale ja się trochę zastanawiałem. Za reszte nie mogę
dać głowy. Ale po prostu nagroda w tej kategorii dla FEAR daje wyraz temu jak wielu ludziom
się ta gra spodobała i nie patrzyli wówczas na kategorię. Podobny przypadek mial miejsce z
WoW''em kiedy dostał nagrodę za najlepsza grafikę w grze. A to przeciez było śmieszne.

WoW dostął nagrodę za grafikę? W tym momencie Imperatory uważam za pojedynek speców od reklamy, a nie twórców gier...
Jeżeli ktoś jest zainteresowany władzą mas i jej racji: http://wiadomosci.onet.pl/1375113,720,kioskart.html

Sam nie brałem udziału w głosowaniu, chociaż chciałem głosować na Guild Wars, jednak nieznajomość pozostałych tytułów nie pozwoliła na to mojemu sumieniu...

Selv ma rację - CDP "tylko" zrealizowała umowę z producentem gry. To tak jakby drukarnia brała dla siebie nagrody za sukces gazety, którą się w niej drukuje. Porażka... Nagrody rozdano dystrybutorom, bo tak marna nagroda nie ściągnie do Polski przedstawicieli studiów(mam nadzieję, że dobrze odmieniłem :P) Developerskich. Taka prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować